@Pedri16Future@lucca87 no dla mnie karny bardzo miękki, na pewno nie na VAR. Do tego brak czerwa dla Casha to też przecież błąd, czy ja coś pisałem o błędach tylko na naszą niekorzyść? No, a oprócz tego, cały mecz gwizdał po prostu każdy najmniejszy kontakt, przez co zakłócał płynność gry, a to też leży w kompetencjach sędziowskich
Jeśli Niemcy nie wyjdą z grupy to Portugalia ma taką autostradę do półfinału, że szok. Szwajcaria/Serbia/Kamerun w 1/8, a w 1/4 Maroko/Japonia/Kostaryka...
@VeB 1899 aktualnie jest 78. Najwięcej w 2014 i 1998 - 171. Jeśli chodzi o średnią, najwyższa to 5.38/mecz w 1954. Obecnie jest to 2.6 @ptrx wręcz przeciwnie. 2010 to drugi najgorszy mundial, jeśli chodzi o gole/mecz, w historii
Oczywiście sporo jest niespodzianek na tym Mundialu, i ogólnie MŚ są bardzo ciekawe, ale boję się, że potwierdzi się to czego się obawiałem przed Mundialem, czyli dysproporcja drabinek. Choć może w ostatniej kolejce spotkań i dziś trochę się zamiesza i te drabinki też się wyrównają trochę, żeby uniknąć autostrad do finału jak w Euro 2016 i MŚ 2018
Dobry ten Pavlovic. Dzisiaj gol, z Brazylią cały mecz z żółtkiem grał, a i tak prawie że bezbłędnie. Patrzę, a on młody chłopak jest. Coś z niego będzie
"Dla Danii remis nie był zły, teraz sytuacja się zmienia". Czy na pewno? I tak czy siak w ostatnim meczu muszą pokonać Australię. Trochę to im zmienia, ale podejście właściwie to samo. Coś jak wczoraj USA, które czy by zremisowało czy przegrało to i tak musieliby Iran pokonać
0
@MesQueUnClub96 no nie, ale oni na czas grali od kilkunastu minut. Gdzie im przecież remis dawał awans
1
Tam chłop zupełnie niekryty stał przy rzucie wolnym w polu karnym XD
0
Ghana też niezła. Zamiast skorzystać z tego, że Urugwaj całą drużyną w przodzie, to ci grają na czas. A im remis daje awans
0
No i teraz Urugwaj musi strzelić
1
@Kubavilla7 a gdzie on podważył tu karnego?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pedri16Future @lucca87 no dla mnie karny bardzo miękki, na pewno nie na VAR. Do tego brak czerwa dla Casha to też przecież błąd, czy ja coś pisałem o błędach tylko na naszą niekorzyść? No, a oprócz tego, cały mecz gwizdał po prostu każdy najmniejszy kontakt, przez co zakłócał płynność gry, a to też leży w kompetencjach sędziowskich
1
Sędzia z naszego meczu z Arabią nie został wysłany dyscyplinarnie do domu, natomiast dostał mecz 1/8 XDDD
Śmiech na sali
0
No i raczej na pewno, po jednej stronie drabinki będą tylko 2 drużyny z Europy - Chorwacja i Holandia.
1
@Emhyr ale nie mogą sobie pozwolić na cacanki, bo gol dla Kostaryki ich wyrzuca
0
@Batys no wiesz, Hiszpania strzeli i Niemcy nadal w grze
6
Hiszpanie na wywalenie Niemców i łatwiejszą drabinkę ❤️
0
Jeśli Niemcy nie wyjdą z grupy to Portugalia ma taką autostradę do półfinału, że szok. Szwajcaria/Serbia/Kamerun w 1/8, a w 1/4 Maroko/Japonia/Kostaryka...
5
W końcu jakiś samobój na tych MŚ. Na Euro ostatnim to musi dwucyfrowa ilość ich była
0
@karci0 przecież ta grupa gra w 1/8 z grupą Hiszpanii
0
Mówiłem, że się zemszczą nietrafione sytuacje z Arabią
0
Co ten bramkarz Walii XD
3
@VeB 1899 aktualnie jest 78. Najwięcej w 2014 i 1998 - 171. Jeśli chodzi o średnią, najwyższa to 5.38/mecz w 1954. Obecnie jest to 2.6
@ptrx wręcz przeciwnie. 2010 to drugi najgorszy mundial, jeśli chodzi o gole/mecz, w historii
2
Zabandażowali mu łeb, wszedł na boisko, zagrał minutę i mu bandaż spadł XD
I chłop gra normalnie dalej :D
0
@kulek22 no oni właśnie mogą mieć wspomnianą autostradę
1
Oczywiście sporo jest niespodzianek na tym Mundialu, i ogólnie MŚ są bardzo ciekawe, ale boję się, że potwierdzi się to czego się obawiałem przed Mundialem, czyli dysproporcja drabinek. Choć może w ostatniej kolejce spotkań i dziś trochę się zamiesza i te drabinki też się wyrównają trochę, żeby uniknąć autostrad do finału jak w Euro 2016 i MŚ 2018
2
Identycznie złamał gościu linię XD
0
@The_Man remis Meksyku nam wystarczy, jeśli nie dostaniemy od Argentyny oklepu jakimiś 4 bramkami
1
Dobry ten Pavlovic. Dzisiaj gol, z Brazylią cały mecz z żółtkiem grał, a i tak prawie że bezbłędnie. Patrzę, a on młody chłopak jest. Coś z niego będzie
0
Courtois co zjazd zaliczył. Dosłownie odwrotność Ter Stegena
2
No to w środę u nas w grupie 2 remisy i jest gitarrra
0
@maroon bardzo dobrze. Teraz dla nas lepiej jak Argentyna wysoko wygra. Remis i jednobramkowa wygrana Argentyny najgorsza
3
"Dla Danii remis nie był zły, teraz sytuacja się zmienia". Czy na pewno? I tak czy siak w ostatnim meczu muszą pokonać Australię. Trochę to im zmienia, ale podejście właściwie to samo. Coś jak wczoraj USA, które czy by zremisowało czy przegrało to i tak musieliby Iran pokonać
0
Przyjęcie - klasa światowa, ale strzał - klasa okręgowa
0
@tbas szczerze mówiąc, gówno mnie obchodzi Arabia