0

@MesQueUnClub96 no nie, ale oni na czas grali od kilkunastu minut. Gdzie im przecież remis dawał awans

1

Tam chłop zupełnie niekryty stał przy rzucie wolnym w polu karnym XD

0

Ghana też niezła. Zamiast skorzystać z tego, że Urugwaj całą drużyną w przodzie, to ci grają na czas. A im remis daje awans

0

No i teraz Urugwaj musi strzelić

1

@Kubavilla7 a gdzie on podważył tu karnego?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pedri16Future @lucca87 no dla mnie karny bardzo miękki, na pewno nie na VAR. Do tego brak czerwa dla Casha to też przecież błąd, czy ja coś pisałem o błędach tylko na naszą niekorzyść? No, a oprócz tego, cały mecz gwizdał po prostu każdy najmniejszy kontakt, przez co zakłócał płynność gry, a to też leży w kompetencjach sędziowskich

1

Sędzia z naszego meczu z Arabią nie został wysłany dyscyplinarnie do domu, natomiast dostał mecz 1/8 XDDD
Śmiech na sali


0

No i raczej na pewno, po jednej stronie drabinki będą tylko 2 drużyny z Europy - Chorwacja i Holandia.

1

@Emhyr ale nie mogą sobie pozwolić na cacanki, bo gol dla Kostaryki ich wyrzuca

0

@Batys no wiesz, Hiszpania strzeli i Niemcy nadal w grze

6

Hiszpanie na wywalenie Niemców i łatwiejszą drabinkę ❤️

0

Jeśli Niemcy nie wyjdą z grupy to Portugalia ma taką autostradę do półfinału, że szok. Szwajcaria/Serbia/Kamerun w 1/8, a w 1/4 Maroko/Japonia/Kostaryka...

5

W końcu jakiś samobój na tych MŚ. Na Euro ostatnim to musi dwucyfrowa ilość ich była

0

@karci0 przecież ta grupa gra w 1/8 z grupą Hiszpanii

0

Mówiłem, że się zemszczą nietrafione sytuacje z Arabią

0

Co ten bramkarz Walii XD

3

@VeB 1899 aktualnie jest 78. Najwięcej w 2014 i 1998 - 171. Jeśli chodzi o średnią, najwyższa to 5.38/mecz w 1954. Obecnie jest to 2.6
@ptrx wręcz przeciwnie. 2010 to drugi najgorszy mundial, jeśli chodzi o gole/mecz, w historii

2

Zabandażowali mu łeb, wszedł na boisko, zagrał minutę i mu bandaż spadł XD
I chłop gra normalnie dalej :D

0

@kulek22 no oni właśnie mogą mieć wspomnianą autostradę

1

Oczywiście sporo jest niespodzianek na tym Mundialu, i ogólnie MŚ są bardzo ciekawe, ale boję się, że potwierdzi się to czego się obawiałem przed Mundialem, czyli dysproporcja drabinek. Choć może w ostatniej kolejce spotkań i dziś trochę się zamiesza i te drabinki też się wyrównają trochę, żeby uniknąć autostrad do finału jak w Euro 2016 i MŚ 2018

2

Identycznie złamał gościu linię XD

0

@The_Man remis Meksyku nam wystarczy, jeśli nie dostaniemy od Argentyny oklepu jakimiś 4 bramkami

1

Dobry ten Pavlovic. Dzisiaj gol, z Brazylią cały mecz z żółtkiem grał, a i tak prawie że bezbłędnie. Patrzę, a on młody chłopak jest. Coś z niego będzie

0

Courtois co zjazd zaliczył. Dosłownie odwrotność Ter Stegena

2

No to w środę u nas w grupie 2 remisy i jest gitarrra

0

@maroon bardzo dobrze. Teraz dla nas lepiej jak Argentyna wysoko wygra. Remis i jednobramkowa wygrana Argentyny najgorsza

3

"Dla Danii remis nie był zły, teraz sytuacja się zmienia". Czy na pewno? I tak czy siak w ostatnim meczu muszą pokonać Australię. Trochę to im zmienia, ale podejście właściwie to samo. Coś jak wczoraj USA, które czy by zremisowało czy przegrało to i tak musieliby Iran pokonać

0

Przyjęcie - klasa światowa, ale strzał - klasa okręgowa

0

@tbas szczerze mówiąc, gówno mnie obchodzi Arabia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?