xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
45
Kurła :D
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/29570530_1061908063961620_3481847555380159683_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeH0s8bDGcppm552LvO9wGVkt0woTqvjTIkQ6Uo57DmGYSSmhhzkxAGTnfgmgS04gaSq0jCko5xrsv_pcfXeh06iumq4Ufk69caxBy0jnLPFeA&oh=ed8527cb227a897e705e156ee44cad85&oe=5B3AFFDD
1
Rzeczywiście Argentyna jest tak dobra, że Dybala czy Icardi się nie przydadzą, no szkoda Messiego w c... :D ten ich trener to ślepy ^^
1
jak chcesz spalić tłuszczyk to proste że ta :D
0
nie wiem jak mogłeś opluć xD
1
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/29597462_872242382957895_3421959541403314129_n.jpg?_nc_cat=0&oh=75dcd9102af110615691ae094f3cc36e&oe=5B2D649D Kiedyś to było :D
21
Kurła, jak grali na Polsacie to wygrywali xD
24
https://streamable.com/a4sow Ronaldo przeszedł samego siebie tym kretoszczurem xD
6
Dzisiaj niby Taras Romanczuk od początku spotkania oby pokazał się z dobrej strony :)
0
Socjopatę to ty szanuj xD
18
Mourinho (1997): " dzisiaj, jutro i na zawsze, Barça jest w moim sercu." xD
5
Ronaldo i spółka mistrzowie europy a idź pan w c....
34
:D
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/29511857_934733036707990_4595093578440301980_n.jpg?_nc_cat=0&oh=38a220e35cdabeaa73f531899baf7dd3&oe=5B2BB3D9
0
a w pape dostanie :D
0
Urugwaj 1 ! :D
1
awans murowany :D
4
John Aldridge.
35
a tego to chyba trzyma jeszcze po sylwestrze :D
https://streamable.com/bp182
0
Crop :D
3
Tuchel przejmie stery w Arsenalu, wniesie coś czy ni ? :D
1
u mnie liga start :D czuć te wiosnę:D
0
Miłej niedzieli życzę :D piękna pogoda !
0
Gazeta Wyborcza :D nie no na necie jest tego pełno ;]
0
dołóż trochę i weź 4X
0
nie po co ;;]
7
Yaya Toure, pomocnik Manchesteru City miał przyjechać na zgrupowanie reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej. Nie przyjechał. Z piłkarzem nie ma żadnego kontaktu o_O
0
ah jo :D albo też "trzeba zwolnić,żeby przyśpieszyć" :D dobry jest :D
8
Wczoraj fajnie Szpakowski: Świerczok,postać nr 1 w pierwszej połowie :D
0
z głównej strony :D
1
towarzyski czy nie faktem jest że większość naszych Polkarzy nie ma podstawowej techniki w przyjęciu piłki i indywidualnym dryblingu czy podaniu ;p
0
Góralski tez na plus.ustawienie chciałbym 4-4-2
Szczęsny
Pieszczek, GLik,Pazdan,Rybus
Frankowski,Romanczuk,Zieliński,Kownacki
Lewy, Teodorczyk i myślę że gicior