xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ta ta
19
hahaha https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/30716657_1637323046380486_2327362143986384896_n.png?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeH5RffdwFKZZOoA4F-9dqXSa4wNmfLu2JIzDs38S5v_EbjgrRXvyH6vGaQbTv0c8NCMd8QW00yd1HEAAPL-dvaj0hyTj0SAlMpFnP0wO8tZaw&oh=f3f0e39912c15180f855b431cfa4d0b8&oe=5B570E0A
6
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/30711162_10155444859433837_3501709711424618496_n.png?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeHxIx4XyVdRc-qh8_UUqqqDdxkCkJNJQmYcoBiraGwfnYSKIpSguuZ9g8Hwp3kcMwn9b14sox3iBQCgJegQ1P5tgARF1K--SSgQlHkIwITLPQ&oh=57578b32b46ed48f39408d556afead85&oe=5B7346CF :D kiedyś to było kurła ;p
41
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/30727963_242167506349142_2489678819347136512_o.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeGLl1gOGy-8OMVPrvR5pszl5uOXzXxi-T46_ITen8VQ5ckMJbAhuQ2Iuk1mculhSIAHm_F0v41-fMZkXIHzIqydqfUaTpYgs1IZNeZa6Tet1g&oh=92204727b9d413290651378a5e29660e&oe=5B53BE8E xDDDDD
0
okej, na twoją odpowiedzialność xD
0
Jak myślicie Suarez odpoczynek czy wyjdzie w 1 ? bo nie wiem czy stawiać że bramkę walnie :D
0
KAC MORDERCA :(
32
Kamil Stoch całą premię za zdobycie złotego medalu olimpijskiego w Pjongczangu (120 000 PLN) postanowił przekazać sztabowi szkoleniowemu kadry ;]
1
na czas
0
Semendo na 20 sek ? xD
5
Denis dobrze że mu nogi nie urwało :D
0
ale i tak ładnie wyczuł Ter Stegen nie to co Fabiański xD
3
Coutinho to kocur ! :)
0
Co to za jakieś ataki się dzieją ?
0
No ja bym polecił wypić pięćdziesiątkę :D
0
Juventus to słabiaki ^^
1
To będzie tak:
-Czerwona Kartka dla Vidala za aktorstwo Ronaldo
-2 gole Ronaldo ze spalonego xD
21
Lewy liczę na powtórkę :D
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/30688296_2092665487636146_1169811003936866304_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeEsdAI4J3-ywtlNRcx3v56ruaa00aiw7UKOBYMrIq5wqmAHazSeN-GrsIwXZFgtyJNt_GySF-JJbZtQzDQU_RWFOt6OiREWBge1DrSdtKv-nw&oh=eb2c6e61c6d743af35837b79567129ce&oe=5B6554E0
0
Niko Kovač obejmie Bayern 1 lipca, kontrakt Chorwata będzie obowiązywał przez 3 lata.
0
Oj nie wiem :D
1
Fajnie Bayern się zrewanżuje za tamten rok. ;]
3
W czym rudy pije piwo?
.
.
.
.
.
.
W samotności
0
Efortuna :D lepsze kursy więcej kombinacji i ogólnie gites :D
3
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/30629116_880667248782075_7409497355727989979_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeEX5OUkjYbkJNev3JBOZOLNThFZABlxRwYEDJl4iiEY3W0CIjZuS51_GEwA92ZYN6gkakLzxguMMRxQROsbWomN24CjKY-J4W07MJ0Yxvz7Kg&oh=e75d7f2061c31fb54739ec98be1a69cc&oe=5B68EE52 Lewy po wczorajszym meczu :(
0
ja gram tak dla picu :D Tornto,New,Anhaeim,Colorado,Columbus ;p
0
ja tam już ochłonąłem i wytrzeźwiałem :D
15
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/30595092_966293133536749_287842759648215040_o.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeGGEOIOJpnSssRg3CnMlXN3rO310Tkb7Npz5dvES28EL-5XbgBtwcL1nzGKc6LWkFez9ItZqUesYxX8F0pel8niktWfBjewaFAco-6E9B8pLA&oh=2b20fc711def0b858311f601b6e017a7&oe=5B2A1659 ;]
0
Nie no idę drinkę bo nie mogę patrzeć na te LM jak można tak dawać ciała... Dobranoc :D
7
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/30581984_880370948811705_2021753281439369774_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeEYDicn_ftFriLOnET7cY1qneIFmXrwURYeM4wF36J_iPs58WC_r8C403Iv5DuceyUXd43RyRJ7lnCOxrJsB8CLvPBWsmZOarSMn28iT-Z7Nw&oh=e3da3519f58c767e7fc94f30cd1f6290&oe=5B5EF5D4 :D
0
[Wczoraj Barca dzisiaj RM dostają baty od włoskiej drużyny. Masakra ;[