0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Ależ to by była siła Realu :-D

https://zapodaj.net/97aaca6f44147.jpg.html

0

Siedzę w robocie i nie ma co robić bo deszcz pada, macie jakieś fajne gierki na androida ? :-D

0

@TR3YWAY A klasowe*

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Rewolucja123 myślał kogut o niedzieli a w sobotę łeb ucięli :D hue hue

0

witam wszystkich i życzę miłego wieczoru :D

1

@Vhaeraun pistolero !

0

Alba w ataku tego to jeszcze nie grali

0

hahahah ten Dembele to jest grajek -.- przyjmuje schodzi do środka i podanie to tragedia

1

@Roni/VEB wejść w pole karne :D

1

@IronSanHybrid no słychać jak lata xD

5

@Aaron10 nie obiel ściany na noc xD

1

@Chwytliwy inzaghi ładnie też przymierzył ;))

1

@PanZagadka no żartuje przecież byczku :D

0

@kenneth99 już 1-1 ? mieli grać o 23 co oni

2

@kenneth99 Jessica też narzeka, że nie może w nią trafić. xD

0

Krzysztof Piątek się nie zatrzymuje! CO ZA GOL. PUM PUM PUM

0

@Obergruppenfuhrer nie no Michał go na rowerze przywiezie

1

0

@Obergruppenfuhrer do Paryża leci ;D

4

rzeki przepłynąłem góry pokonałem

1

@Dzemix111 może kanału nie ma xD @Kubox drogo coś :D

13

Zawalił się stadion holenderskiego AZ Alkmaar, ale lipa

https://zapodaj.net/e290ed9724fab.jpg.html

1

@Avada Kedavra dzięki, pomogło

0

Nie mogę się zarejestrować na tym fantasy ... Miał ktoś taki problem ?

0

@Danny Gaucho Neymar grajek najlepszy z najlepszych

0

Ale spam xd 27 odpowiedzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?