xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Ależ to by była siła Realu :-D
https://zapodaj.net/97aaca6f44147.jpg.html
39
haha mistrze :D
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/68541885_2470114036345038_8733779536438624256_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_oc=AQlEADof70nfPX9D5mctSJmDIRy-MWbyNgNaPtIhjiNEsVTDktaipJKieyq9CVxezjg&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=787185c60b8a3d98657546e7813907bd&oe=5DE3938B
0
Siedzę w robocie i nie ma co robić bo deszcz pada, macie jakieś fajne gierki na androida ? :-D
0
@TR3YWAY A klasowe*
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rewolucja123 myślał kogut o niedzieli a w sobotę łeb ucięli :D hue hue
0
witam wszystkich i życzę miłego wieczoru :D
1
@Vhaeraun pistolero !
0
Alba w ataku tego to jeszcze nie grali
0
hahahah ten Dembele to jest grajek -.- przyjmuje schodzi do środka i podanie to tragedia
1
@Roni/VEB wejść w pole karne :D
1
@IronSanHybrid no słychać jak lata xD
5
@Aaron10 nie obiel ściany na noc xD
35
Kiedy nie chcesz brać udziału w oprawie xD
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/69339344_1254984754683654_527728288131448832_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_eui2=AeHKsgecCMxOVOllBx6O5lxpv-qFMgoVgYtuE71kTyVZxNO8DtG90JDnRp6YTkRZBeuaGT3hHmUxTmTIMSrGrg5Nk9ufv0McMRyUsU57-O71Hw&_nc_oc=AQmvS4yag_H1IP2Th49XK105bwBcE4QFxHyZtZxRSUQWO1kJL2nPIjRlbu4mAZi10u0&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=fa10eab4e7c650c49438be03871df538&oe=5DD87B91
1
@Chwytliwy inzaghi ładnie też przymierzył ;))
1
@PanZagadka no żartuje przecież byczku :D
0
@kenneth99 już 1-1 ? mieli grać o 23 co oni
2
@kenneth99 Jessica też narzeka, że nie może w nią trafić. xD
0
Krzysztof Piątek się nie zatrzymuje! CO ZA GOL. PUM PUM PUM
0
@Obergruppenfuhrer nie no Michał go na rowerze przywiezie
1
@PanZagadka tak
0
@Obergruppenfuhrer do Paryża leci ;D
4
rzeki przepłynąłem góry pokonałem
1
@Dzemix111 może kanału nie ma xD @Kubox drogo coś :D
13
Zawalił się stadion holenderskiego AZ Alkmaar, ale lipa
https://zapodaj.net/e290ed9724fab.jpg.html
1
@Avada Kedavra dzięki, pomogło
0
Nie mogę się zarejestrować na tym fantasy ... Miał ktoś taki problem ?
0
@Danny Gaucho Neymar grajek najlepszy z najlepszych
0
Ale spam xd 27 odpowiedzi