wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Coutinho007 madrycioki jak majorka
0
Z Interem to 50/50, Lewy bedzie coś musial wyczarować jak z kotletiko, no i Inigo z Cubarsim po profesorsku zagrać
1
Jak tam najlepsza kadra na świecie?
0
@Szmulek jakbym Barcelone Xaviego slyszal
0
@Merton oby tak sie stalo
2
@QQL5 stary dubiela prokuratorem, to i wolne somdy działają jak trzeba
0
Komentarz usunięty
2
@KrychaFCB przyszły nowe standardy ze zmianą władzy, nowe i gorsze XD myślałem, że będzie ciężko pisiorów przebić, ale jednak się da.
1
Ta, no ciekawe czemu xd
0
Ciekawe czy panowie zlote pilki ogarną się i zaczną grać bardziej zespołowo
6
Araujo architekt dzisiejszego meczu
2
Brawo araujo znowu xddd
0
@Hajny zlotaaa pilka
2
Ale ten Araujo to jest slaby wzgledem profesora Inigo, dwie klasy niżej
1
Araujo liniowy zamiast pilnowac kogokolwiek xd typ jest do sprzedania
0
Araujo lapa w gore zamiast kogokolwiekpilnować, typ jest do sprzedanai
0
Co oni odpieprzaja
2
Przeciez ten pajac juz powinien miec 2 zoltka
0
Na coś się Araujo przydal
1
Chlopaki zaraz się rozkręca
1
Raphinia jak za Xaviego
0
Uspokójciesię, zaraz bvb się wyszaleje i dostaną
1
Luzik Szczena w niskiej obronie da radę
2
Ale sraka w obronie xd
2
Araujo swoje xd elektryk niesamowity
0
Wytrzymać napór, zgasić zapał brameczką lub dwoma i kontrolować mecz ze zmianami w 60 min.
5
Liga Negreiry pełną gębą
1
@D10SLEO bążur to sobie nie radzi jak nie ma wcześniej opracowanych pytań. Masakra i ma ponad 30% xxd
8
@Roobo przeciętny wyborca ma pamięć zlotej rybki
6
@lithotripter najgorsze jest to, że kogo by nie wystawili to i tak wejdą do drugiej tury prawdopodobnie