1

@Coutinho007 madrycioki jak majorka

0

Z Interem to 50/50, Lewy bedzie coś musial wyczarować jak z kotletiko, no i Inigo z Cubarsim po profesorsku zagrać

1

Jak tam najlepsza kadra na świecie?

0

@Szmulek jakbym Barcelone Xaviego slyszal

0

@Merton oby tak sie stalo

2

@QQL5 stary dubiela prokuratorem, to i wolne somdy działają jak trzeba

0

Komentarz usunięty

2

@KrychaFCB przyszły nowe standardy ze zmianą władzy, nowe i gorsze XD myślałem, że będzie ciężko pisiorów przebić, ale jednak się da.

1

Ta, no ciekawe czemu xd

0

Ciekawe czy panowie zlote pilki ogarną się i zaczną grać bardziej zespołowo

6

Araujo architekt dzisiejszego meczu

2

Brawo araujo znowu xddd

0

@Hajny zlotaaa pilka

2

Ale ten Araujo to jest slaby wzgledem profesora Inigo, dwie klasy niżej

1

Araujo liniowy zamiast pilnowac kogokolwiek xd typ jest do sprzedania

0

Araujo lapa w gore zamiast kogokolwiekpilnować, typ jest do sprzedanai

0

Co oni odpieprzaja

2

Przeciez ten pajac juz powinien miec 2 zoltka

0

Na coś się Araujo przydal

1

Chlopaki zaraz się rozkręca

1

Raphinia jak za Xaviego

0

Uspokójciesię, zaraz bvb się wyszaleje i dostaną

1

Luzik Szczena w niskiej obronie da radę

2

Ale sraka w obronie xd

2

Araujo swoje xd elektryk niesamowity

0

Wytrzymać napór, zgasić zapał brameczką lub dwoma i kontrolować mecz ze zmianami w 60 min.

5

Liga Negreiry pełną gębą

1

@D10SLEO bążur to sobie nie radzi jak nie ma wcześniej opracowanych pytań. Masakra i ma ponad 30% xxd

8

@Roobo przeciętny wyborca ma pamięć zlotej rybki

6

@lithotripter najgorsze jest to, że kogo by nie wystawili to i tak wejdą do drugiej tury prawdopodobnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?