wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PeterMaro no na Lewym musi siedzieć 2-3 obrońców bo inaczej coś wladuje
4
Te rozegranie Araujo xd
0
Co oni odpieprzaja?
0
Co oni chcą przepchnąć ten mecz na 50% grania?
16
Montero gwiżdże normalnie to znaczy że poszły instrukcje od Pereza że ma być El Classico w finale
0
@don'T.R.I.P.e potencjalną czerwoną, utrzymał żółtą
1
Jestem w szoku że sędzia nie zapomniał żółtych kartek
2
Yamal coś dzisiaj ugotuje
0
@kondzik47 pierwszy mecz
2
Maja Strzelanina przyjemna prezenterka i wydaje się że ma pojęcie o piłce
0
@DTMisTheBest daj linka
0
No czerwo będzie
2
@FabianekMrozek odnoszę wrażenie że jak ogłosił odejście z c+ to zrobił się mniej madrycki
0
Można się pokusić o karnego xd
1
Serio ten Kubo chyba przyjął jakiś bonus od Pereza
4
Tak złamać linię spalonego
0
@Szmulek Valverde będzie tam grał xd
0
@July_6_BcN mefedron z Targówka
2
Rozumiem nie zgadzanie się z opcjami politycznymi, ale to już totalne odklejenie XD
https://www.facebook.com/share/v/18jBwW7Ec3/
8
@draxidox czekaj zaraz przyjdą rzecznicy i wytłumaczą xd
2
@draxidox ale przynajmniej dobrze wygląda i mówi po francusku i angielsku xdxdxd
2
@Starrk tej samej klasy co żart Sikorskiego na X-ie
9
@tbas heheh ale śmieszek, chyba z pół roku nad tym żartem myślał XD
0
Brawo Frenkie brawo Lewy!!
1
@Gogonatra Lewego bardziej cisną
0
@trolownik bo Polak rodak
0
Haha zamyka mordy
0
@ProMILs dziwnym trafem kiedy Araujo jest na boisku to wpadaja takie bramki
1
To powinna być bramka..
1
@Xxxbarca4ever chyba rozgrywanie araujo