0

@PeterMaro no na Lewym musi siedzieć 2-3 obrońców bo inaczej coś wladuje

4

Te rozegranie Araujo xd

0

Co oni odpieprzaja?

0

Co oni chcą przepchnąć ten mecz na 50% grania?

16

Montero gwiżdże normalnie to znaczy że poszły instrukcje od Pereza że ma być El Classico w finale

0

@don'T.R.I.P.e potencjalną czerwoną, utrzymał żółtą

1

Jestem w szoku że sędzia nie zapomniał żółtych kartek

2

Yamal coś dzisiaj ugotuje

0

@kondzik47 pierwszy mecz

2

Maja Strzelanina przyjemna prezenterka i wydaje się że ma pojęcie o piłce

0

@DTMisTheBest daj linka

0

No czerwo będzie

2

@FabianekMrozek odnoszę wrażenie że jak ogłosił odejście z c+ to zrobił się mniej madrycki

0

Można się pokusić o karnego xd

1

Serio ten Kubo chyba przyjął jakiś bonus od Pereza

4

Tak złamać linię spalonego

0

@Szmulek Valverde będzie tam grał xd

0

@July_6_BcN mefedron z Targówka

2

Rozumiem nie zgadzanie się z opcjami politycznymi, ale to już totalne odklejenie XD
https://www.facebook.com/share/v/18jBwW7Ec3/

8

@draxidox czekaj zaraz przyjdą rzecznicy i wytłumaczą xd

2

@draxidox ale przynajmniej dobrze wygląda i mówi po francusku i angielsku xdxdxd

2

@Starrk tej samej klasy co żart Sikorskiego na X-ie

9

@tbas heheh ale śmieszek, chyba z pół roku nad tym żartem myślał XD

0

Brawo Frenkie brawo Lewy!!

1

@Gogonatra Lewego bardziej cisną

0

@trolownik bo Polak rodak

0

Haha zamyka mordy

0

@ProMILs dziwnym trafem kiedy Araujo jest na boisku to wpadaja takie bramki

1

To powinna być bramka..

1

@Xxxbarca4ever chyba rozgrywanie araujo

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?