2

Jasper znowu klasa.

0

Bo Tebas #spisek ;)

0

Nie trawię tego (nie)Szczęsnego pozera.

0

Gdzie lob Alexisa dla Casillasa?

0

Wydruk potwierdzenia transakcji?

0



Motywator, wizjoner, po prostu Kołcz.

2

"Jeszcze odpali" - La Rambla 2k18 :D

2

Beka z Gomesa, a kręci lepsze staty niż Coutinho.

29

Andre Gomes: "Jestem połączeniem Rakiticia i Iniesty"

Tak na rozluźnienie po kontuzji Aleni.

4

On chyba sugeruje, że kibice Barcy są psami.

22

Cóż za inteligencja ze strony FIFY, karać nieletnich piłkarzy przez nieudolność klubu.

1

Chore głowy.

1

Forma nagrody za 2 gole w ciągu 10 lat... OK.

2

Jak ja lubię ten podwórkowy humor La Rambli.

1

Nie, udaję, że mam wiele lepszych ofert, na pytania kolegów czy odchodzę odpowiadam "pomidor", a jak szef przystanie na moje warunki to oświadczam, że od zawsze kochałem swoją robotę i tylko śmieszkowałem z nudów.

3

Puk puk, kto tam? Na pewno nie Zidane.

0

A ile chciałbyś za gracza, który 3/4 czasu siedzi na ławce, w dodatku kupiony za 18 mln.

3

Bardzo chciałem, ale nie mówiłem żeby wyciągnąć jak najwięcej... Takie czasy.

2

Loew przedawkował woń swoich wydzielin.

21

"Chłopak do wzięcia" nie jest Nam aż tak potrzebny jak transfer pomocnika.

3

Dobrze Panie Psorze.

1

M2 w dieslu, skisłem.

0

Zbyt kontuzjogenny.

1

Oczywiście, jeśli M2 to tylko 3.0 benzyna, chłopak chyba bawi się w drugiego kruszwila.

3

M2 w dieslu nie istnieje, w sumie tak jak w każdym BMW M.

4

Z tych trzech P10 jest najlepszy.

1

Do dziś wyżywam się w Residencie 3.

0

Jeśli wypożyczenie to z przymusowym wykupem po sezonie tak jak w przypadku Rafinhi.

0

Valdes może w końcu znalazł tak bardzo szukane wyzwania.

4

A miał być spokój przed mundialem...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?