vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jasper znowu klasa.
0
Bo Tebas #spisek ;)
0
Nie trawię tego (nie)Szczęsnego pozera.
0
Gdzie lob Alexisa dla Casillasa?
0
Wydruk potwierdzenia transakcji?
0
Motywator, wizjoner, po prostu Kołcz.
2
"Jeszcze odpali" - La Rambla 2k18 :D
2
Beka z Gomesa, a kręci lepsze staty niż Coutinho.
29
Andre Gomes: "Jestem połączeniem Rakiticia i Iniesty"
Tak na rozluźnienie po kontuzji Aleni.
4
On chyba sugeruje, że kibice Barcy są psami.
22
Cóż za inteligencja ze strony FIFY, karać nieletnich piłkarzy przez nieudolność klubu.
1
Chore głowy.
1
Forma nagrody za 2 gole w ciągu 10 lat... OK.
2
Jak ja lubię ten podwórkowy humor La Rambli.
1
Nie, udaję, że mam wiele lepszych ofert, na pytania kolegów czy odchodzę odpowiadam "pomidor", a jak szef przystanie na moje warunki to oświadczam, że od zawsze kochałem swoją robotę i tylko śmieszkowałem z nudów.
3
Puk puk, kto tam? Na pewno nie Zidane.
0
A ile chciałbyś za gracza, który 3/4 czasu siedzi na ławce, w dodatku kupiony za 18 mln.
3
Bardzo chciałem, ale nie mówiłem żeby wyciągnąć jak najwięcej... Takie czasy.
2
Loew przedawkował woń swoich wydzielin.
21
"Chłopak do wzięcia" nie jest Nam aż tak potrzebny jak transfer pomocnika.
3
Dobrze Panie Psorze.
1
M2 w dieslu, skisłem.
0
Zbyt kontuzjogenny.
1
Oczywiście, jeśli M2 to tylko 3.0 benzyna, chłopak chyba bawi się w drugiego kruszwila.
3
M2 w dieslu nie istnieje, w sumie tak jak w każdym BMW M.
4
Z tych trzech P10 jest najlepszy.
1
Do dziś wyżywam się w Residencie 3.
0
Jeśli wypożyczenie to z przymusowym wykupem po sezonie tak jak w przypadku Rafinhi.
0
Valdes może w końcu znalazł tak bardzo szukane wyzwania.
4
A miał być spokój przed mundialem...