4

Co za dużo to niezdrowo, ucierpieliby na tym młodzi.

4

Jeszcze tylko Gomes, Mina, Marlon, Denis i Alcacer/Munir.

1

HTC U11 czy Huawei P20? Są tu użytkownicy tych modeli?

0

Uczył się od najlepszego ;)

0



Chłopak kumaty, da sobie radę ;)

12

Nie skreślajom tylko spekulujom.

0

rojadirecta.me

13

Ronaldo nr 1 na świecie, yhym.

0

To, że jest kozakiem i u Mouła prezentuje aktualnie 23% swoich możliwości.

1

Nie ma oficjalki Miny, bo być może będzie włączony w transfer Pogby...

Wiem, popłynąłem.

0

a2? Ona ma kilka lat.

2

a2mobile na kartę, za 19.90/msc masz wszystko nielimitowane, tzn. po 5gb internet stopniowo zwalnia, ale nigdy się nie skończy.

0

Tylko Bóg trafia w poprzeczkę. ;)

0

Trzeba odczekać kilka godzin zanim się zmieni.

8

Ludziom kamienice sprzedaje za bezcen, brawo!

0



Propagandy ciąg dalszy. ;)

0

Marlon i Mina opuszczą.

0

Po doliczeniu wynagrodzenia wyszliśmy na zero, ale to i tak był dobry interes, Digne raczej nie zawodził.

4

Od kiedy o transferach decyduje jakiś pajac, a nie trener?

0

Babie nie dogodzisz.

0

18

Był tu taki jeden co przed mundialem kłócił się z każdym, że Zieliński ma potencjał na Barce, ale nagle zaginął...

2



Strach pomyśleć, że kiedyś w tym gronie będzie Leo.

1

Wszyscy dostaną dużo szans i będziemy grać 3-2-5.

4

Od kiedy w futbolu chodzi o to żeby zwracała się kasa po transferze?

3

Żaden ambitny, młody zawodnik nie przyjdzie być zmiennikiem Dembele w Barcelonie, a nawet jeśli by chciał to nie wniesie od razu odpowiedniej jakości.

3

Bawi mnie płacz na tej stronie o cenę Williana, nie od dziś wiadomo, że zarząd nie umie robić transferów, ale skoro proponują taką kwotę to raczej ich na to stać, nie musicie dokładać się. ;) Dla mnie liczy się poziom sportowy drużyny, a Willian na pewno jest w stanie go podnieść od razu.

0

Stukasz 2 razy w lewą lub prawą stronę filmu i przenosi Cię o 10 sek.

1



Typ przeżył przygodę życia i jeszcze mu za to zapłacili.

0

Odp. "w kinie" za 3,2,1...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?