vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
92
"Suarez znowu kopie się po czole"
"Valverde rób zmiany ten za tego"
"Jedziemy po tryplet/Slabo widzę ten sezon"
Już za 2h na rambli.
22
Nie ma to jak spalić kupon pierwszym meczem, Gracies Pep!
1
Faktycznie brzmi jak automat, oby poprawili obronę, bo 18 to totalna porażka w tym aspekcie.
0
Typowa FIFA:
0
PES (4,6,2009,2013,2017)
Resident Evil (1,2,3)
Silent Hill (1,2,3)
1
Jeśli tam odpali to będą mieć okazję roku.
8
Juninho
21
Sprawdzenie w google zajęłoby Ci mniej czasu niż napisanie tego głupiego komentarza.
1
To nigdy nie było śmieszne.
0
Pisz do CTDI albo CCS Online.
0
Typ jest pośmiewiskiem, widocznie taka jego rola w Polsacie.
0
https://www.download.net.pl/galaxy-s7-i-s7-edge-instalacja-androida-70-oficjalna-aktualizacja/n/9628/
0
W końcu uszy nie więdną podczas meczu, już cisza byłaby lepsza od Hajto.
1
Ta 22:15 to słaby pomysł, szczególnie w soboty.
0
Serio, zgadnij kto ;)
33
"Costa nie jest tak spektakularny jak Benzema"... Parodia
0
Danny Trejo
6
Griezmann padaka jak na razie
0
Hajto i te jego "mądrości", na sucho nie przejdzie
0
0
That what she said ;)
0
Ten humor La Rambli...
0
Nie wszyscy schodzą jak Robben na lewą, asystentów też potrzeba.
0
Ja zostawiłbym go do rotacji z Cou na skrzydle.
0
Spalił się psychicznie.
1
Wrzód w jakim sensie? Bo wpływu na wyniki raczej nie miał grając tyle co grał.
0
Cou może grać w pomocy, nie bój żaby.
7
Jeszcze Marlon, Denis, Munir/Alcacer i kadra kompletna.
0
Gomes odpali ;]
0
Bo liczył, że coś z tego wyjdzie, a teraz odgrywa bohatera.