92

"Suarez znowu kopie się po czole"
"Valverde rób zmiany ten za tego"
"Jedziemy po tryplet/Slabo widzę ten sezon"

Już za 2h na rambli.

22

Nie ma to jak spalić kupon pierwszym meczem, Gracies Pep!

1

Faktycznie brzmi jak automat, oby poprawili obronę, bo 18 to totalna porażka w tym aspekcie.

0

Typowa FIFA:


0

PES (4,6,2009,2013,2017)
Resident Evil (1,2,3)
Silent Hill (1,2,3)

1

Jeśli tam odpali to będą mieć okazję roku.

8

Juninho

21

Sprawdzenie w google zajęłoby Ci mniej czasu niż napisanie tego głupiego komentarza.

1

To nigdy nie było śmieszne.

0

Pisz do CTDI albo CCS Online.

0

Typ jest pośmiewiskiem, widocznie taka jego rola w Polsacie.

0

W końcu uszy nie więdną podczas meczu, już cisza byłaby lepsza od Hajto.

1

Ta 22:15 to słaby pomysł, szczególnie w soboty.

0

Serio, zgadnij kto ;)

33

"Costa nie jest tak spektakularny jak Benzema"... Parodia

0

Danny Trejo

6

Griezmann padaka jak na razie

0

Hajto i te jego "mądrości", na sucho nie przejdzie

0

0

That what she said ;)

0

Ten humor La Rambli...

0

Nie wszyscy schodzą jak Robben na lewą, asystentów też potrzeba.

0

Ja zostawiłbym go do rotacji z Cou na skrzydle.

0

Spalił się psychicznie.

1

Wrzód w jakim sensie? Bo wpływu na wyniki raczej nie miał grając tyle co grał.

0

Cou może grać w pomocy, nie bój żaby.

7

Jeszcze Marlon, Denis, Munir/Alcacer i kadra kompletna.

0

Gomes odpali ;]

0

Bo liczył, że coś z tego wyjdzie, a teraz odgrywa bohatera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?