3

@ranger3120 Nie miałem wizualizacji, raczej zniekształcenie fizyczne tego co widziałem np. niebo było dla mnie z plasteliny i jak mazałem palcem to zmieniało strukturę i kolor. Miałem też wrażenie, że wszystko przenika mnie dźwiękiem, tak że kładłem się na ziemii i słyszałem jak krety kopia tunele. Jeśli chodzi o kwestie duchowe, to jak już faza troszkę zeszła i panowałem bardziej nad tą kreskówką w głowie to czułem mega połączenie z naturą i ludźmi. Pamiętam jak w pewnym momencie usiedliśmy wszyscy razem i się złapaliśmy z kolegami za ręce i czułem takie dobro, życie i piękno, że mi łzy same leciały i nie mogłem pojąć jak może istnieć zło na świecie. Generalnie nie doznałem jakiegoś objawienia, ale na pewno oczyściło mnie to z jakiś negatywów, złych myśli, może zacząłem też inaczej patrzeć na świat, bardziej na spokojnie radzić sobie z codziennością? A może mi się tak tylko zdaje. W każdym razie, miałem tak tylko raz. Potem każde grzybkowanie było fajne, ale bez jakiejś głębszej refleksji czy dotknięcie siebie, dlatego sobie odpuściłem.

1

@Lahey Szybko poszło ;) Jestem szczerze rozczarowany, liczyłem na coś więcej.

1

@Lahey Myśl, że musisz ukorzyć się przed obcym facetem mi wszystko wynagrodzi. I pamiętaj Bozia patrzy czy poprosisz ładnie o pokutę.

0

@Lahey Tak, cieszę się, że masz tego świadomość. Masz grzech na sumieniu. Bozia będzie pilnowała czy grzecznie pójdziesz do kościółka i się wyspowiadasz.

0

@Pawlak1992 Przecież napisałem, że aktualnie waham się między mitologia grecką, a potworem spaghetti? Wcześniej wierzyłem, że świat stworzył Eru Ilúvatar, ale zmądrzałem. Też nie wierzę w jakąś ewolucję i wielki wybuch - widział to kto? Jakieś doktorki sobie to wymyśliły.

0

@Lahey Bozia patrzy i widzi Twoje serduszko pełne pogardy dla bliźniego.

0

@Lahey A ty w bajki z pustynnej krainy, brzmi to równie zabawnie ;)

0

@MesQueUnClub96 przecież Ty nie masz życia prywatnego poza tą stroną,nie oszukuj się.

1

@Lahey Oczywiście, że tak. Jeszcze się zastanawiam nad wiarą w mitologię grecką, ewentualnie latającym potworem spaghetti, w końcu jest kilka tysięcy religi i wierzeń, skąd Twoja argonacka postawa, że Twoja religia jest tą prawidłową i drwisz z moich przekonań?

6

@Lahey Ale co tu obalać? Bajki spisane przez pastuchów na pustyni 3 tys. lat temu? Równie dobrze nikt nie obalił stworzenia świata spisanego przez Tolkiena w Silmarillionie.

2

@dejwidn Na studiach zdarzyło się mi się parę razy. Jednak ten pierwszy raz z doświadczonym kolegą był unikatowy. Zarzucił Nam taką dawkę grzybów, że jak wsiedliśmy do tego pociągu to wysiedliśmy z niego po 6 h z przeżyciem jednego z najbardziej ekscytującego, a zaraz przerażającego doświadczenia w moich życiu. Nigdy potem już nie czułem takiego Katharsis, nawet próbując potem znowu grzybów. Dlatego dałem sobie spokój z psychodelikami.

1

@Miszak przecież obietnice nie są po to żeby je spełniać, widać żeś głupi wyborca PiSu, nie to co my elita umysłowa tego kraju.

2

@Messibestplayerintheworld Nie przypadek, że Real nie robi transferów, wszystko idzie pod stołem dla sędziów.

0

@Szklaner Wielki sukces Naszego rządu!

0

Nie przewalą tego co nie?

0

@mekston oho, czerwona no to ciekawie

0

Będzie czerwona ...

0

Będzie największa kompromitacja prześcieradeł jaką widziałem, chyba większa niż za Mourinho xD

0

Casado co za piękna strata ...

0

Tam ktoś bronił w ogóle xD

1

@MesQueUnClub_87 Ja mam OLED 65 od Samsunga kupiony rok temu i jestem bardzo zadowolony.

0

@jacobFCB 8 dzieci? To istnieją takie rodziny teraz? :o

1

@4Fabregas4 Jestem chroniony przed piekłem bo wierzę w latającego potwora spaghetti ;) buta i arogancja jaka bije od Ciebie bawi niemiłosiernie i utwierdza mnie, że od Waszej sekty jak najdalej.

2

@4Fabregas4 A te piekło mnie czeka? Takim czymś to mnie katechetka w podstawówce straszyła ;) Jeżeli na Was to działa to nie znaczy, że ma to znaczenie dla mnie.

2

@MesQueUnClub_87 Może i prościej, ale jak widać Nasz wymiary sprawiedliwości ma inne podejście. 15 lat to jest ponury żart.

5

Co myślicie o System kumulacji kar jak w USA?

Taki mały przykład nieudolności polskiego wymiaru sprawiedliwości:

Adrzej Ś. został skazany za 20 gwałtów, choć przyznał się w śledztwie do 95 napaści na kobiety, a w swoim pamiętniku opisał 96. Działał we Wrocławiu. Na mapie miasta zaznaczał miejsca, w których planował kolejny atak. Skrupulatnie zapisywał informacje o swoich ofiarach, którym wiązał ręce, a po gwałcie kazał liczyć do stu, by zyskać czas na ucieczkę z miejsca zdarzenia. Notował wiek, kolor włosów, imię, adres, wszystko, co zdołał ustalić w momencie napaści.Pamiętnik gwałciciela policjanci znaleźli w jego mieszkaniu, kiedy w końcu udało się namierzyć i złapać Andrzeja Ś. Wśród wielu zapisków mężczyzny był i taki, że będzie gwałcił dziewczynki od 12. roku życia i kobiety do 50. „Bóg zwalnia mnie z grzechu gwałtu na kobiecie. W czasie pokoju mogę gwałcić kobiety. Ale w czasie wojny mogę gwałcić i zabijać. W czasie wojny nie zabijam kobiet, ale mogę zabijać mężczyzn” – zanotował. Policjantom Andrzej Ś. miał powiedzieć, że kiedy zostanie wypuszczony z więzienia, nie będzie już gwałcił. Będzie zabijał.

Andrzej Ś. na wolność może wyjść w 2025 r.
Na razie odsiaduje wyrok 15 lat – sąd skazał go na najwyższy wymiar kary za gwałty.

Skoro zostawił skazany za 20 gwałtów to rachunek prosty: 15 x 20 = 300 lat i takie zwierzę do końca życia nie wyjdzie na wolność.

1

@Stinger_ Te Wasze porównania z urzędami czy zakładami pracy są chybione z jednego względu za wzięcie przykładowo komunii bez spowiedzi nie czeka mnie żadna konsekwencja.

4

@GigiAmoroso Tylko wiesz, wyborcy PO wiedzą, że są opluwani i to jest ta wyższość nad nieświadomym wyborem PiSu :D

2

@fooxtrot Ewentualnie dać w łapę i ominąć wszystkie te kroki ;)

3

@fart Chodziło mi o kolegę @Recha_0684 . Skoro nie wierzy to nikogo nie okłamał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?