usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lucca87 Gościu mówisz o ekstremalnych sytuacjach ( akurat ja taka miałem), że po 2 latach spłaciłem pół banki kredytu ( 1 rok byłem na karencji, drugi rok normalnie) i tak wtedy łącznie oddałem do banki za tę usługę prawie 70 tys. Więc jest taka możliwość, ale nie taka, że ktoś sobie robi duże i systematyczne nadpłaty w danym okresie tylko spłaca za jednym razem 80-90 % całego kredytu.
1
@lucca87 Gdzie masz taki kredyt w banku? Biorę od ręki xD
2
@Cochise To trzeba też patrzeć ile Ukraińców pracuje na czarno nie odprowadzając żadnych podatków albo ile narobiło szkód poprzez przestępstwa jak jazdę po pijaku na przykład.
2
@Kondziubarca Trzecia droga się skompromitowała, a w Polsce jest duży odsetek ludzi którzy chcą głosować na partię poza systemem jak PiS i PO, więc jest dużo szansa, że zagłosują na Konfederację. No chyba, że powstanie kolejny potworek z nicości i ludzie znowu dadzą się oszukać.
0
@Zoker Z anime zgodzę się, jeśli chodzi o serial to zdecydowanie GoT, a film LOTR.
2
@Konradowskyy Figo, zdecydowanie.
1
@Coutinho007 Takiego artykułu by się nie wstydził nawet Super Express ;)
5
@A4ron Proszę nie obrażać tęgich umysłów La Rambli którzy w dziedzinie geopolityki nie mają sobie równych! Powinniśmy dziękować, że poświęcają swój jakże cenny czas aby wyłożyć Nam jak działa świat.
9
@draxidox tak jak większością partii w Polsce gardzę, to jedynie lewicą się brzydzę.
3
@Bobo25 Każdy kto broni zawzięcie PiSu, PO, konfy czy lewicy jest ograniczony umysłowo.
0
@clyde Weź kredyt, zmień pracę i się uśmiechnij tak radził kiedyś wybitny polityk.
0
@VegetaPolska Możesz dać namiary na gościa żeby sobie popatrzeć jego dzieła?
2
@Pawlak1992 Za dużo by było wymieniać, ale tak jakbym musiał jedną to może Silmarillion.
0
@Comentateiro Bardzo dużo rozumiem, klej już kupiony i lecę walczyć o przyszłość ziemii!
0
@Comentateiro Mi po powrocie z Indonezji kraju 275 mln gdzie ludzie wesoło palili śmieci albo wrzucali je do oceanu albo dżungli zawsze cieplej na serduszku się robiło jak mogłem się napić z papierowej słomki i spojrzeć katastrofie ekologicznej dumnie w oczy. A teraz Trump wycofuje słomki, ziemia spłonie raz dwa przez to :(
0
@FanBarcy22 Po pół rocznym związku wyjechaliśmy na studia ja Kraków, kobieta Warszawa. Nie dawaliśmy sobie jakiś większy szans i nadziei, ale udało się przetrwać 5 lat na odległość, potem przeprowadzka do Krakowa i wspólne mieszkanie przez kolejne 8 lat, a na na koniec przeprowadzka do Warszawy już jako mąż i żona. Da się, ale to ciężka sprawa. Trzeba się pogodzić, że w miesiącu widzicie się 2-3 razy max.
1
@Mitch_Atleta Zdecydowanie Indonezja.
0
@gumaz Na magazynie za małolata ładowałem tiry, a dokładnie kontenery workami 25 kg z serwatka. Do takiego wchodziło 25 ton, a ładowaliśmy we dwóch ręcznie. I takich tirów w ciągu 8 h było z 3-4, co dawało koło 50 ton przerzuconych dziennie na głowę.
2
@Kondziubarca Jeżeli w drugiej turze będzie Trzaskowski i Nawrocki to będę miał ciężki orzech do zgryzienia. Jednym się brzydzę, a drugim gardzę.
1
@Mario96w Robię tak tak samo zalewam sok z cytryny muszynianka i takie szklanki pije 2-3 dziennie od kilku lat.
1
@xvcWinterSoldier Potwierdzam, bez problemu wypłaciłem z PKO. Normalnie bym zostawił, ale przeszedłem na PPE.
1
@Pawlak1992 Trzaskowski, może się uda mu wygrać i przestanie bruździć w Wawie.
9
@Nightraider Pełna zgoda z tym co piszesz, ciężko się czegoś dorobić bez pomocy rodziców i ciężko znaleźć partnerkę w późniejszym okresie życia. Ja akurat jestem z żoną od czasów studiów i przez 10 lat wspólnej pracy na studiach i po, kiszenia się w kawalerce do 30 roku życia i pomocy rodziców udało się kupić mieszkanie 85 metrów w Warszawie jeszcze za czasów 8 k za metr. Teraz? Zapomnij. Chore czasy.
1
@clyde Pomysł idiotyczny, ale to nie zmienia olbrzymiego problemu spadku zastępowalności pokoleń i konieczności działań jak podniesie wieku eemerytalnego na początek. A jak dalej ratować dzietność w Polsce to już mądre głowy muszą wymyślić, chociaż jak zwykle skończy się na większych podatkach i danianch, żeby utrzymać tych wszystkich dziadków na starość.
2
@draxidox Brzydzę się PO równie mocno jak PiSem, a jeszcze bardziej gardzę ludźmi którzy bronią swoje partie za wszelką cenę.
0
Będzie karny ...
0
Ale mam dzisiaj ubaw po pachy xD
3
Gola miana Fify 2025
0
Bieda w obronie, bieda w ataku i tak to się buja
0
Dobrze, że jest te 15 punktów bo z Atalanta nie ugramy nic