tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@karol130197 Na jakiej podstawie ma sie przejechać? bo bez jajeczne PSG pojechali w 15 minut, grając gorzej przez 130 ?
1
@Janiama Kompletnie bez szans. Na Chelsea już pakuja walizki
0
@VegetaPolska Faworytem nie rozśmieszaj mnie. :) Tak jak rok temu?
2
@Danny Gaucho Atencja jest? jest.
1
Myślę, że Woland jest eksperymentem społecznym, nie wiem może ktoś doktorat pisze o trolingu w Internecie itd. Ciekawy byłby efektu takiej pracy doktoranckiej na przykładzie tego konta.
0
@Odcinkowy no i zrobie ci sonde u kleryków i powiem ci na kogo głosuja. W d.. sobie wsadzmy takie sondy
1
@Odcinkowy Nic innego jak news pewnie fake, który ma generować strach. 3 ostatnie lata nic nie nauczyły i powiela sie te trolowe newsy.
0
@VegetaPolska Za duzo komentarzy tam nie bylo. Narracja była jedna i tylko jedna. Wiec nie, nie wybrałem
3
Okładki zazwyczaj czytam na stronie Bialasow. I tak w skrócie komentarze:
Barca niech trafia na Lipsk lub WH i tak tam wszyscy słabi.
RM najlepiej Benfika, i słabsza drabinka a angole niech się z bm wykończą.
Taka to ich ambicja oczywiście. A Sevilla słaba bo odpada z Angolami, a sami z Angolami grać nie chcą :)
2
@Uukasz_93 I co te czołgi? W obecnych czasach to nie jest skuteczna broń.
0
@Yiamuiaijahaima a mogli Piła motorową, to nie.
2
@Kondziubarca Zwykły straszak, byśmy im pomogli teraz, to jest zrozumiałe, że muszą wciągać inne kraje by im pomogli. Ale nie, Ruscy nie chcą nas, NATO atakować, ba nie chcą wody na Ukrainie
0
@redbed123 Jest Alves, da radę
0
@Rewolucja123 rozumiem że ts klasę wyżej w ostatnim roku, dwóch?
0
@Rewolucja123 ale to czy jest ok czy nie. Bo drugiej części zdania twojej nie rozumiem
0
Zły mecz, ale później trzeba powiedzieć mądrze graliśmy. Za koemana byłaby obrona czestochowy.
0
Kur Garcia gra, Xavi nie!
3
Garcia ma żółtą musi zejść. Mam nadzieje ze Xavi nie zaryzykuje
0
@Rewolucja123 też to widziałem, niby taki wybitny w wyprowadzaniu piłki, no to dzis fatalny
0
Źle taktycznie, bardzo źle, gramy to co chciało Galata.
Jest dużo słabych pkt, ale na bank Garcia out, miał być dobry w wyprowadzaniu piłki no jest dramatyczny.
Auba ma ogromną ilość strat i niecelnych podan.
Będzie ciężko, ale trzeba wierzyć i trzeba przyznać Galata gra bardzo dobrze taktycznie.
0
Auba dziś to ja nie wiem co wyprawia. Lekki szok mam
0
@TheNekro94 no bez przesady co miał zrobić
0
Galata ma pomysl na mecz. My... Nie. Fatalnie taktyczne gramy, fatalnie
0
Garcia nie nadaje się na silnych, szybkich Napastników. Nie rozumiem decyzji Xaviego. 1,5 w kapeluszu i wolny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Esio wolę go niż Manzano, Hernandeza
2
@msmsms A ja lubie YT music, działa mi w android auto, odpalajac kilka ulubionych piosenek, sam sugeruje mi liste utworów. Cały czas cos zmienia i trafia z gustem. Spotify jakoś tak muza nie dla mnie jeśli chodzi o sugestie
6
@Kusco15
Robią to dokładnie te same trole co:
- wpierw covid, ze go nie ma
- ze jest ale grypa
- obostrzenia i gospodarka
- szczepionki
- wojny nie bedzie to wymysl USA
- jest nie wojna ale konflikt
- ukraincy zabiora nam chleb, wode, miejsca pracy.
1
@alianta2 on ma 1,5 roczny kontrakt. Ludzie przestańcie panikować, a w szczególności nie bierzcie pod uwagę newsów dziennikarzy. 90% to newsy z dupy, domysły i ich opinie a nie info ze źródła,a do tego napisane specjalnie by ludzie retweet robili.
13
@Hubsao Jak chce wojska Nato, to niech gada z nato, a nie robi to z mównicy. I to jeszcze tak mały człowiek dla NATO.