0

@Faun musi, ale i Gavi szybko dwie żółte może wyłapać

0

@trolownik obaj wchodzili.

2

Niestety ale mamy De Jong i Busiego z żółta. To nasz problem

1

@VegetaPolska ta połowa wyglądała podobnie do PSG z rewanżu. Odpalił się wtedy Benzena i dlatego trochę wzbudził mega nadzieję RM. Ja uważam że wcale nie gra wielkiej piłki. Ale i 2-2 jeszcze może być

0

@Rust_Cohle Chodzi mi o to ze nie wierze ze może jeszcze być klasowym bramkarzem.

0

@Katalonbar Ferran strzelił w ostatnim meczu

7

Dziś sobie życzę by Ter Stegen zamknął mi mordkę, krytykuje go dużo i z chęcią odszczekam wszystko co napisałem na jego temat.

0

@WarioWep no właśnie dla polskiego komentarza nie kupuje. Mam swoje streamingi, zawsze działają, jakość bardzo dobra. Komentarz Angielski, nigdy Polski.

2

Ciekawe czy padną tu za godzinę komentarze, idę Igę oglądać :D

0

@Pilka_jest_okragla No chcą zdominować środek, a w kontrach są mocni. Pedri musi mieć chociaż metr luzu, a nie będzie miał, Busi przy pressingu tez średnio sobie radzi. Mam podobne obawy

0

@ShawnC drybling ok, ale prędkości to on nie ma

1

Real chce odciąć środek pola. Patrząc na skład pewnie tak będzie. Ciekawy jestem jaki pomysł będzie na mecz, bo osaczony Pedri za wiele nie zdziała

0

@ShawnC gdzie ty widziałeś szybkość Rodrygo?

0

@Cule1234 Gavi w drugiej połowie. Inaczej to on dwie żółte wyłapie w 45 minut

1

@Janiama 2-2 tratata

4

@Ronnie1992 Bez względu o co jest mecz, to mecz z RM jest czymś co nakręca kibiców Barcelony. Po prostu taki z ciebie kibic.

0

@doc i co z tego jak zaraz na boku handlują bronią, ich największe sklepy nadal sprzedają.

1

@Survier dodam c. Podanie TS do rywala. Możesz dom stawia y ze z dwa razy tak wybije

0

@Peszko07 a ceny i tak poszybują w górę bo zarobić wszyscy chcą.

0

Widziałem go kilka razy, ale w każdym to on ofensywny nie był. Ale dobry obrońca

2

@Kengo Oblak znowu zaczął bronić na swoim poziomie, to i wyniki wróciły. Do tego Felix wskoczył na niezły poziom

0

@Danqoo Po zmianie serwera daje radę.

0

@Jestjakjest
Umowa do: 30 cze 2027
Staty ma slabsze od TS

3

Będzie tak:
Sytuacja Roberto wygląda tak, że chcemy by kontynuował karierę po za strukturami FCBarcelony. Dziękuję Mati

0

@barcelonaLM Bosak płaczę, ulubieniec wybrał innego.

0

@taris ale za to maj, kosmos

0

@patry295 śliczna,

0

@Hubsao Robert już wiekowy, ciężko przedłużyć i dać kasę, muszą już myśleć o innej 9-ce.

0

@Rewolucja123 Araujo też jest wolnym transferem. Przedłużenie to też jest free

7

@Rewolucja123 ale 7mln netto dla Christiansena, Kessiego to ok?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?