0

@paweldunajecfcb Mogło być czerwono. Chyba tylko przez to że nie była wyprostowana noga to nie oberwał.

1

@Mr_Grucha Poczekaj bo próbuje zrozumieć, ty z Madrytu czy z Barcelony, bo tak średnio wynika z komentarza. Tu my, tam my.

0

@VamosGirl Dest lubi łapac kontuzje, a i jakiś tam wybitny nie jest. Z drugiej strony nie wiemy jak Marokańczyk by się sprawdził

8

@Pogba Jeszcze trochę i Leo trzeba bedzie usunąc z gablot historii FCB. On tylko kase trzepał, nic nie dał.

0

@Herato Problemem nie jest to że Grie to słaby napastnik, on nie jest 9-tka. A Xavi wrócił do starego stylu z 9-tka. Czystą, naturalna 9-tka jak Suarez, Beznema, Haaland. To samo jest z Depayem, to nie jest 9-tka, dlatego u nas nie gra wybitnie.

1

@Aureczek Jak chcesz wejść w dyskusje to napisz konkret, a jak nie to nie pisz nic.

12

Ansu - kontuzja, nie wiemy czy i jak długo pogra do nastepnej
Dembele - odchodzi
Depay - nie pasuje, raczej odchodzi
Luuk - no chyba kazdy wie
Breit - j.w
Auba - genialnie wszedł, ale to nie jest 20-latek, a w każdym klubie BVB i Arsenal po czasie głowa odpływała
Ferran - przyszłość.

A ja tu czytam, by nikogo nie kupować, mamy pake w 100% pełną, UWAGA, w walce o zwycięstwo w LM :) Kabaret.

2

@jeyx77x Co musi? Co ma zrobić wjechać z wojskami? III wojne światowa chcesz?

0

@michal26 Ty na powage myślisz, że my juz mamy pake na LM? Wygranie? :)

2

@Kgorecki2500 Wszyscy to potwierdzają. Moim zdaniem wjadą.

1

@Dzemix111 Fajnie jest zobaczyć, że Barca wróciła do swojego stylu. Tego nam brakowało. Ale na wygranie LM to jeszcze nam brakuje. Czytałem:
- who needs Busi
- who needs Pique
- who needs Alba

A teraz oceńcie tych panów wczoraj, skoro oni poszli na taki poziom to co dopiero Leo. I nie mówie że ma wracać, twierdze, że Xavi wyciska ogromne dużo od każdego piłkarza. A ambicje za rok będa wyższe niż TOP 4.

9

Nie rozumiem wpisów:
- Kto potrzebuje Leo
- A za Koemana było

A) skąd wiecie, czy Leo przy Xavim nie grałbym na jeszcze wyższym poziomie? Czy w ogóle Xavi chce Leo. Krytykujecie Leo jakby był winny wynikom z ostatnich 5 lat.
B) Koeman był największa pomyłka moim zdaniem, krytykowałem go po 3 miesiącach jego pracy, nie chodziło o wyniki a o to, że kompletnie nie widziałem pracy nad aspektami taktycznymi. No ale jednak Xavi dostał wsparcie kilku kluczowych piłkarzy i wieczne jechanie Koeamana, że mówił, nie ma kim grac jest słabe, były momenty, że faktycznie Barca B to było 35% składu.

4

@semafor Przecież on uważa że Włoska to najlepsza liga. To zobaczmy gdzie zespoły włoskie w LE i LM

0

Fatalny Nadal dziś.

0

Ale Nadal psuje. Jeszcze wróci ale sezon na straty

2

@Pawelsky Jak Xavi by chciał to niech wraca, jak nie to nie. Ja chciałbym zobaczyć Leo jeszcze u nas.

0

@Persyfl no ok. Zachował się jak należy.

2

@neeed O nie wiedziałem. No to już świętujemy na całego, Barca, Iga i ban największego trola

1

@IronSanHybrid Tak dziś pewny siebie w końcu. Ale też nie za bardzo miał co robić oprócz strzału Valverde

1

@michal26 Bez szans

8

Ej czekajcie, teraz czekamy na @Woland10 w końcu będzie pozytywny news Barcy Xaviego? Analiza?

0

@IronSanHybrid Gazda do budy. Fanboj wiadomo kogo

0

@HighestInTheRoom Był tu ktoś taki?

3

El Jarek wyłączył stronę. Boli, musi boleć, ale czekam na oczywisty tweet ze wygrali bo czerwiec nie było dla Auby

0

@AlexDark00 Też tak myślę, chodź chłopak dla mie zapowiadał się lepiej niż Gavi, ale przy Xavim mocno pogubiony

1

@Roobo Żartowałem, szacuneczek.:D

9

No dobra bo zachwyty same. Ale oglądając Nico to jedyny który zaliczył zjazd przy Xavim, Z Galata najsłabszy, dziś zła zmiana. Oj coś nie wróżę mu dobrze, bo gra coraz mniej i widać dlaczego.

1

@Janiama on z Madrytu, pomylił się. Miało być dla Madrytu :)

2

@Joe_Pesci Dlaczego? Akurat dobrze napisał.

0

Poezja, wrócili. Piękna kontrola całego spotkania, wszyscy na notę 10 zasługują. Czekaliśmy długo ale w końcu mamy to.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?