0

@KrystianR inpost paczkomat na przyszłość. Apka i wszystko pod kontrolą, nie biorę innej formy nawet gdy inpost wyjdzie drożej

0

@Stoiczkow Lechu Kaczyński?

1

@dawidor9 Uważasz że drugie miejsce Igi to przypadek? Gdzie ona go zdobyła jak nie na korcie.

1

@Hubsao Pójdzie do RM albo PSG

0

@Stoiczkow to daj ta listę, a nie slogany

0

@Kusco15 Nie odpisze, swoje zrobil, fake wrzucony, wszyscy zapamiętają, Tusk złodziej

3

@Death_voice Ta odblokowało USA środki. Tylko ciekawe że nikt nie wie o jakie chodzi. :)

0

@BarcaInfo Araujo po przedłużeniu kontraktu spokojnie może być sprzedany za ok 50mln w górę. Czysty zarobek i wtedy te 2*5 lat jest mizerne. Koleś będzie sporo warty, teraz nie zarobimy dużo no ma rok kontraktu. Przedłużyć nawet dla sprzedaży

3

@taris Araujo zostaje za darmo, więc?

2

@Kgorecki2500 oby opozycja się nie dała

0

@barcelonaLM tu chodzi o co innego. Brak limitu dla armii to zielone światło na przekierowanie zadłużenia kraju na ten Resort i brak rozliczenia obecnego rządu.

0

@DonAndrzejos no i dać tyle Araujo i będzie git

0

@mindbender84 A ok. Przekonał mnie twój argument.

0

@Corr wyobraź sobie że Albe, Busiego Pique wszyxcy wywalaliscie bo za słabi i trzeba wyciąć amigosow. A teraz ich wielbią i zderz ze swoją teoria. Przypominam że Leo za poprzedni rok dostał złota piłkę, więc odszedł w formie. Dlaczego Xavi nie buduję nowej Barcy bez Busiego jak chcieliście?

6

@Kgorecki2500 przychodzi Kessi i dostaje 6-7mln. A on 3? Też byś nie negocjował ze swoim pracodawca jak nowi by dostawali podwójnej twojej pensji?

0

@Suzu nic, był artykuł z tydzień temu. Ze Barcelona może podpisać tylko na tych samych zasadach co pozostali

1

@Cule1234 Dolezal to dźwignie. :) Bedziemy miec długa przerwe w skokach.

0

@GeneralXavi Pieniądze to władza.

0

@GeneralXavi Wojny na świecie zawsze były z 3 powodów. Władza, Religia, Kobiety.

0

@Gaz Dlatego odszedł do słabszego klubu u tam nic wielkiego nie pokazuje, to też wina Valverde?

0

@Limit_l3ss A kogo widzisz na skrzydle?

14

@Emhyr Obaj by sie przydali.

2

@kewin Mecz za dwa tygodnie a pismak wie kto zagra. oczywiście jest to prawdopodobne, ale to zwykły domysł dziennikarza, a nie źródło.

0

@Bykunn To rozpętanie III wojny światowej.

1

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,28247554,usa-nie-wezma-udzialu-w-zaproponowanej-przez-polske-misji-pokojowej.html#do_w=155&do_v=418&do_st=RS&do_sid=719&do_a=719&s=BoxNewsImg7


Niech ci nasi mistrzowie przestana publicznie gadać o czyms czego nie przegadują wpierw wewnętrznie. Ośmieszamy się tylko

0

@arasz1819 przecież PIS tam dorzuci wieczna władze, że nikt nic im nie zrobi za bankructwo, wyjście z UE itd.

0

@barcowy1899 on moim zdaniem ma już coś podpisane z PSG

1

@kodi77 to że nie robi tego publicznie nie znaczy że tego nie robi. Jak PSG wygrało z RM to co piłkarze pisaki publicznie? Mają kontrakty i nie chcą wkur takich kibiców jak ty co szukają wszędzie problemu. Zaraz by było, że niech wraca do Barcy itd.

5

@Messibestplayerintheworld Zdecydowane nie. Taka 10-tka z cholera go wie jaka rola na boisku

1

@JORD10 Ta i z 4 meczy przegra 3. Gdzie w ponad 20-tu przegrał 1 :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?