4

@Criss18Barca Chyba Ty ;) dla mnie 15 stopni to 15 stopni, niezależnie od pory roku ;)

2

Jak przemieszcza się Płotka w Wiedźminie 3: Dziki Gon?
https://www.facebook.com/reel/553308700599751

0

@Azazel_Pazuzu Jakbym widział polską scenę polityczną ;)

2

@Eklerek Czyli mówią jak jest ;)

0

@Joe_Barbaro Dlaczego po polsku do nich mówił?

0

@Eto'o9 R10 a kamery w robocie zobaczą pieprzyka na pośladku ;)

0

@Xxxbarca4ever no, tyle zarobiłeś, że możesz zacząć się budować ;)

0

@PIWOSZ89 żeby nasza kadra prezentowała chociaż średni europejski poziom ;)

0

@PIWOSZ89 po co kraje typu Polska na Mundialu?

1

@heniusss i gdyby jednak nie przyszedł to w konsekwencji nie miałby kto "namaścić" Messiego

0

@Eklerek od kiedy Mourinho mówi tylko prawdę?

1

Jutro o tej porze będzie weekend

1

@Safrani tylko, że nie ma polityka z takimi cechami

1

@NeroTFP1 uroki najlepszej pory roku ;)

0

@comtedurgell cukier zawarty w owocach ma takie samo działanie na organizm jak cukier biały

0

@comtedurgell w owocach też jest więcej cukru niż w coli, co jest zdrowsze?

19

@Safrani najpierw trzeba obejrzeć "Laboratorium Dextera"

0

Wiosna trwa do końcówki czerwca. Jeszcze będą upały w tej "najlepszej" porze roku

7

@Halinka, bo ja nie mogę jednej rzeczy zrozumieć. Dlaczego @Marian_Pazdzioch to taka menda i złodziej jest?

0

@TaKeSe Ajax Amsterdam

0

@Ryse co przemawia na korzyść AMD względem Nvidii?

0

@Corr same Radeony tam polecają, RTXy są be? ;)

1

@wojopancer jak to typowy Janusz Polak - Passat, ale nie b5 tylko b6, ale oczywiście diesel ;)

0

@Matan_Zajcev a czy w Polsce są tylko trzy partie?

7

@Ojciec5tkidzieci jest na to prosty sposób, nie głosować na czaskoskiego

0

@LionelM95 jakiś czas temu czytałem, że w jakieś skrzyni

2

@LionelM95 ta karta jest ponoć gdzieś niedaleko gdzie ten kupiec był

0

@LOPEZ16 Sergi Robercik ;)

1

@Pawlak1992 mieszkam przy przejeździe kolejowym. Sąsiedzi mieli takiego psa, który wyczuwał pociągi z kilku kilometrów. Jak zaczynał wyć/szczekać czy co to za odgłosy były to ciężko stwierdzić, było wiadomo, że pociąg zaraz pojedzie. Jednego razu jak znajomi wpadli w odwiedziny to usłyszałem tego psa. Mówię, że zaraz pociąg pojedzie, no i jechał :D najgorzej było w nocy, bo hałasował jak nie wiem i to przez kilka minut, a pociągów towarowych nawet kilka w ciągu nocy przejeżdża

18

Najgorsze oprócz wiatru jest pierwsze pięć dni po weekendzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?