tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Criss18Barca Chyba Ty ;) dla mnie 15 stopni to 15 stopni, niezależnie od pory roku ;)
2
Jak przemieszcza się Płotka w Wiedźminie 3: Dziki Gon?
https://www.facebook.com/reel/553308700599751
0
@Azazel_Pazuzu Jakbym widział polską scenę polityczną ;)
2
@Eklerek Czyli mówią jak jest ;)
0
@Joe_Barbaro Dlaczego po polsku do nich mówił?
0
@Eto'o9 R10 a kamery w robocie zobaczą pieprzyka na pośladku ;)
0
@Xxxbarca4ever no, tyle zarobiłeś, że możesz zacząć się budować ;)
0
@PIWOSZ89 żeby nasza kadra prezentowała chociaż średni europejski poziom ;)
0
@PIWOSZ89 po co kraje typu Polska na Mundialu?
1
@heniusss i gdyby jednak nie przyszedł to w konsekwencji nie miałby kto "namaścić" Messiego
0
@Eklerek od kiedy Mourinho mówi tylko prawdę?
1
Jutro o tej porze będzie weekend
1
@Safrani tylko, że nie ma polityka z takimi cechami
1
@NeroTFP1 uroki najlepszej pory roku ;)
0
@comtedurgell cukier zawarty w owocach ma takie samo działanie na organizm jak cukier biały
0
@comtedurgell w owocach też jest więcej cukru niż w coli, co jest zdrowsze?
19
@Safrani najpierw trzeba obejrzeć "Laboratorium Dextera"
0
Wiosna trwa do końcówki czerwca. Jeszcze będą upały w tej "najlepszej" porze roku
7
@Halinka, bo ja nie mogę jednej rzeczy zrozumieć. Dlaczego @Marian_Pazdzioch to taka menda i złodziej jest?
0
@TaKeSe Ajax Amsterdam
0
@Ryse co przemawia na korzyść AMD względem Nvidii?
0
@Corr same Radeony tam polecają, RTXy są be? ;)
1
@wojopancer jak to typowy Janusz Polak - Passat, ale nie b5 tylko b6, ale oczywiście diesel ;)
0
@Matan_Zajcev a czy w Polsce są tylko trzy partie?
7
@Ojciec5tkidzieci jest na to prosty sposób, nie głosować na czaskoskiego
0
@LionelM95 jakiś czas temu czytałem, że w jakieś skrzyni
2
@LionelM95 ta karta jest ponoć gdzieś niedaleko gdzie ten kupiec był
0
@LOPEZ16 Sergi Robercik ;)
1
@Pawlak1992 mieszkam przy przejeździe kolejowym. Sąsiedzi mieli takiego psa, który wyczuwał pociągi z kilku kilometrów. Jak zaczynał wyć/szczekać czy co to za odgłosy były to ciężko stwierdzić, było wiadomo, że pociąg zaraz pojedzie. Jednego razu jak znajomi wpadli w odwiedziny to usłyszałem tego psa. Mówię, że zaraz pociąg pojedzie, no i jechał :D najgorzej było w nocy, bo hałasował jak nie wiem i to przez kilka minut, a pociągów towarowych nawet kilka w ciągu nocy przejeżdża
18
Najgorsze oprócz wiatru jest pierwsze pięć dni po weekendzie