tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Chyba jest tu więcej takich :P
4
@michaleu Tutaj też jest jakaś społeczność...
0
@FCB_dimiC Skoki narciarskie o 9 ;)
1
@4drian0 Dopiero za tydzień się zdziwisz ;)
1
@norbi77 Ale przynajmniej lepiej mu szło :P
Co jest z pierwszym linkiem? :D
8
@Technik Grzegorz Floryda również
1
@Ilka Czy to pierwszy raz?
1
@Rewolucja123 Fajnie by było jakby kolejny był w Egipcie
1
@PIWOSZ89 Ale to i tak samo się przestawia
1
@Criss18Barca @July_6_BcN a nie, błąd. O 15 są, akurat przyjadę :D
Z drużynówką może być kłopot, bo wyjeżdżam, ale ten konkurs jest akurat mało istotny :P
0
@FcPortoFan1999 Nie kompromisuj się już
0
Kurde, pierwszy konkurs w Planicy spędzę w robocie
2
@Criss18Barca To jak połowa zwycięstwa dla Polski :P
0
Jest podium Pawełka!
1
Fińskie skoki się odradzają :P
1
Biało-czerwono w czołówce :P
0
Znowu temu austryjokowi zawyżyli noty
2
Anze to prawie Polak, ale to Pawełek miał wygrać
0
@marcin62 Pierwszy AC od kilku odsłon, którego nie kupiłem (i raczej nie kupię)
1
Ten Wąsek niejedną skocznią trząsek
0
@FcPortoFan1999 To nic, dziewuszki będą się ślinić do moich zdjęć
0
@FcPortoFan1999 W tym sezonie nie, ale na przełomie całej kariery nie wiadomo
0
@FcPortoFan1999 Jak Kamil wygra w Planicy to wstawiam tutaj swoje nudeski
0
Chyba trzeba poczekać na Planicę
2
@Criss18Barca Czekają na czterdzieste zwycięstwo pana Kamila
0
@DiSBlaDE Odpisałem Ci poniżej :P :D
1
@DiSBlaDE
Skoki, skoki w Zakopanem,
Każdy bułkę je z bananem
1
@DiSBlaDE Hej tu babina, kocham Kamila, jest zabaaaawaaaa
2
@PIWOSZ89 Dziury w sieciach...
1
Dziś wieczorem pan Kamil będzie miał o jedno pucharowe zwycięstwo więcej niż pan Adam