0

@Encore Chyba jest tu więcej takich :P

4

@michaleu Tutaj też jest jakaś społeczność...

0

@FCB_dimiC Skoki narciarskie o 9 ;)

1

@4drian0 Dopiero za tydzień się zdziwisz ;)

1

@norbi77 Ale przynajmniej lepiej mu szło :P

style="color: rgb(45, 90, 136); background-color: rgba(223, 152, 0, 0.2);">https://youtube.com/results?search_query=kaczyński+hymn



Co jest z pierwszym linkiem? :D

8

@Technik Grzegorz Floryda również

1

@Ilka Czy to pierwszy raz?

1

@Rewolucja123 Fajnie by było jakby kolejny był w Egipcie

1

@PIWOSZ89 Ale to i tak samo się przestawia

1

@Criss18Barca @July_6_BcN a nie, błąd. O 15 są, akurat przyjadę :D
Z drużynówką może być kłopot, bo wyjeżdżam, ale ten konkurs jest akurat mało istotny :P

0

@FcPortoFan1999 Nie kompromisuj się już

0

Kurde, pierwszy konkurs w Planicy spędzę w robocie

2

@Criss18Barca To jak połowa zwycięstwa dla Polski :P

0

Jest podium Pawełka!

1

Fińskie skoki się odradzają :P

1

Biało-czerwono w czołówce :P

0

Znowu temu austryjokowi zawyżyli noty

2

Anze to prawie Polak, ale to Pawełek miał wygrać

0

@marcin62 Pierwszy AC od kilku odsłon, którego nie kupiłem (i raczej nie kupię)

1

Ten Wąsek niejedną skocznią trząsek

0

@FcPortoFan1999 To nic, dziewuszki będą się ślinić do moich zdjęć

0

@FcPortoFan1999 W tym sezonie nie, ale na przełomie całej kariery nie wiadomo

0

@FcPortoFan1999 Jak Kamil wygra w Planicy to wstawiam tutaj swoje nudeski

0

Chyba trzeba poczekać na Planicę

2

@Criss18Barca Czekają na czterdzieste zwycięstwo pana Kamila

0

@DiSBlaDE Odpisałem Ci poniżej :P :D

1

@DiSBlaDE
Skoki, skoki w Zakopanem,
Każdy bułkę je z bananem

1

@DiSBlaDE Hej tu babina, kocham Kamila, jest zabaaaawaaaa

2

@PIWOSZ89 Dziury w sieciach...

1

Dziś wieczorem pan Kamil będzie miał o jedno pucharowe zwycięstwo więcej niż pan Adam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?