0

I wszystko jasne :)

0

Mi wystarcza slowa Fergusona ale chodzi o to ze pod newsem o tych przepsiach 20 osob napisalo " super pomysl super zmiana " a takiego czegos nie ma wiec o to mi chodzi :)

0

Ok widac ze nie umiesz przyjac krytyki :) Tak wystarcza m islowa Fergusona - bo chyba nie sadzisz ze on sie myli i to w tak waznej rzeczy i w takim momencie :) a ja tylk ogrzecznie Ci radzilem sprawdzac co sie pisze - bo newsa o przejsiu zawodnika z zespolu do zespolu mozna napsiac bo nigdy niewies zjak jest naprawde - ale taka rzecz jak przepsiy trzeba sprawdzic - wiec nie unos sie duma bo to zwykla uwaga byla co do stronki i tyle :)

0

Wiec znajdzie sie ktos taki , kto przedstawi jakis dowod na ten " nowy przepis " ??

0

A na mysli miales innego newsa niz nizej podany - Kiedys napsiales w swoim newsie dokaldnie to samo " cieszy fakt ze zolte kartki nie maja znaczenia w finale "

0

Nie cwaniakuje . Ale skoro jestes tu redaktorem i wypisujesz co badz to hcyba mozna Ci zwrocic uwage prawda ? To tak jakbys znalazl newsa na onecie i napsial go tutaj bo byl na onecie . Skoro to podajesz to psrawdz wlasnie Ty na uefa ze tak jest . Mi wystarczy wypowiedz Fergusona , ktory powiedzial ze " Rooney musi uwazac zeby nie dostac zoltej karkti poniewaz nie moze go zabraknac w finale " .

0

Nie byyi pewnie ze odpadnie bo to nie ma znaczenia . Poprostu nie ma takiego czegos o czym sie wypisuje na tej stronie od dawna . Zolte kartki licza sie tak jak zawsze :) Pozdrawiam

0

" O tym jak jest naprawdę " ? czyli niewies zjak jest naprawdę a pomimo tego napsiales ze kartki zolte sie nie licza ? wiec Twoj news nie mial sensu :) I na przyszlosc radze nie pisac glupot tylko to sprawdzic . Pozdrawiam

0

Looky - takie pytanko odnosnie Twojego newsa dawnego - napisales w nim ze zolte karkti w LM nie maja znaczenia w finale . Moge wiedziec skad posiadasz takie informacje?

0

Jason lub Hassan - odpowie ktos z Was na moje pytanie :)?

0

a wiec drogi Hassanie moglbys mi pokazac jakas stronke najlepiej na uefa gdzie znajde informacje o tym ze zolte karkti nie maja znaczenia :)? Realizator chyba tez sie pomylil prawda :)?

0

Jason skoro psizesz ze zolte kartki nie maja znaczenia to wytlumacz dlaczego w wypowiedziach przedmeczowych Ferguson i Wenger obawiali sie o zolte kartki dla swoich zawodnikow i dlaczego Ferguson zdjal rooneya i evre :)? Dlaczego komentatorzy od pcozatku meczu trabili o tym ze rooney musi uwazac i nie ujrzec zoltej kartki zbey zagrac w finale :)? Jak sie neiwie czegos to niech sie nie pisze :)

0

I taka niestety jest prawda . Jelsi Barca nic nie zdobedzie to za rok nikt nie ebdzie pamietal ze grala napikeniejszy futbol - tlyko kazdy bedzie mowil o chelsea albo Man Utd ktorzy zdobeda tytul . Jelsi Barca przegra z Realem w LaLiga i po raz trzeci z rzedu Real zdobedzie tytul bedzie to najgorszy sezon jaki mozna sobie wyobrazic ! SEMPRE BARCA ! Dzisiaj 2-0 bedzie cudownym wynikiem !

0

Z kim mam sie skontaktowac na stornce w sprawie jej wyglądu ? bo chciałbym o coś zapytać i może zaproponować jeden maly pomysl :)

0

lucas 24 - dzieki . Tak myslalem ze wlasnie w granicach tysiaka kosztuje taki wyjazd . Ale tez wydaje mi sie ze ta skladka czlonkowska jest troche wyzsza okolo 200 zl ? - tak lsyszalem ale pewien nie jestem ... Sempre Barca !

0

Witam . Wie ktos moze ile wynosi roczna skladka czlonkowska w Fan Clubie Barcy w Polsce ? I np ile ksoztuje taki wyjazd z Fan Clubem jak wczorajszy ? Szukalem na stronie FCBP ale nie ma tam tych informacji ...

0

Obawiam sie iz moga sprawic niespodzianke. Taka wlasnie bramka Juninho w 10 minucie meczu i do konc ajuz sie beda bronic a pamietamy takie emcze w ktorych Barca chociaz staral sie bardzo nie mogla strzelic gola :) Obym sie mylil SEMPRE BARCA !

0

na ktorym sa miejscu ?

0

a drugi zespol i rezerwowi :):):) ?

0

Wie ktos moze ile blyo kibicow na Camp Nou podczas meczu z Atletico bo bardzo mnie to ciekawi :) z gory dzieki VeB

0

Cos jednak jest nie tak o czym my kibice z poza Hiszpanii a glownie miasta Barcelony mozemy nie wiedziec ! Barcelona juz nie raz grala slabo i zawodzila a na stadionie bylo 85 tys ludzi , grali gorzej przyszlo 80-75 . Ale teraz na kazdy mecz ledwo ponad 50 tys ;/ ? Cos tu jest nie tak i to napewno nie chdozi o to ze nagle 30 tys kibicow przestalo chodzic bo Barça gra slabiej :)

0

Cos jednak jest nie tak o czym my kibice z poza Hiszpanii a glownie miasta Barcelony mozemy nie wiedziec ! Barcelona juz nie rz grala slabo i zawodzila a na stadionie bylo 85 tys lduzi grlai ogrzej przyszlo 80-75 . Ale teraz na akzdy mecz ledwo ponad 50 tys ;/ ? Cos tu jest nie tak i to napewno nie chdozi o to ze nagle 30 tys kibicow przstalo chdozic bo Barca gra slabiej :)

0

Znajaz zycie sprzedamy go za 2 lata tak jak dos santosa :) pozdrawiam

0

Historia fabregasa cz.2 ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?