0

Bykuun - czyli rozumiem ze jak Barca kupi kogos drogiego za np okolo 30 mln Euro i on sie nie sprawdzi to trduno sprzedajmy go za 10 mln Euro i to chyba proste co nie ?? W Barcie transfery leza i taka jest prawda - wytluamczysz mi oddanie Eto'o ? Przeciez on w niczym od Ibry nie jest gorszy - rozumiem wymiane ale dopalte ? i to jeszcze w takiej sumie ? to jakis zart :)

0

Kolejna wpadka transferowa Barcy . Nie pamietam juz keidy Barca kupila zawodnika i sprzedala go drozej lub chociaz w tej samej cenie . Zawsze na tym tracimy i to jeszcze w naprawde zlaosny sposob . Do konca zycia nie zrozumie jak mozna byl sprzedac Eto'o i jeszcze tyle kasy doplacac . Ostatnio czytalem newsa o wartosciach pilkarzy ocenianych przez jakichs tam ekspertow . Eto'o - 40 mln Euro , Ibra - 46 mln Euro . Komentarza to chyba nie wymaga .

0

A Robinho wlasnie bramke dla city zapakowal

0

" Txiki: Oferowaliśmy mu dłuższą umowę, ale ciągle powtarza, że wola pozostania w klubie musi być po stronie klubu i trenera."

Pep caly czas sugeruje cos w stylu ze jednak chce odejsc :)

0

Podaj mi jeden to bede bardzo wdzieczny skoro tak rzuczasz tymi linkami bo narazie jakos zaden nie ejst w miare dobry zeby ogladac i z tego co widze to nie tylko moja opinia ... :)

0

miszczu 2006 -a nie wpadles na pomysl ze moze ktos zna te kilka stron ale ja ktos nizej napisal zaden link mu nie wchodzi ?

0

czyli nikt nie ma zadnego linku ?

0

Ma ktos jakis link ? Tylko nie na sopcast czy cos podobnego tylko chodzi mi o normalny link na necie jak np na gol tv czy cos w tym stylu ?

0

blagam o jakis dobry link :(

0

Niech ktos da jakis link tylko nie na program ! Dzieki veb

0

Lukb1e - " o wiele " mniejszy to chyba nieco przesadzone stwierdzenie . Dokładnie stadion united mieści 76 000 widzów i własne tyle jest na kazdym meczu Manchesteru bez wzgledu czy jest to puchar w ktorym graja rezerwy - mamy dobry przykład meczu który odbyl sie tydzien temu z Leeds - manchester gral w rezerwowym skladzie z 2 ligowym zespolem - frekwencja 76 000 tys na stadionie - Barca gra rowniez rezerwami ale nie z 2 ligowym zespolem tylko z czolowka primiera divison i na mecz przychodzi 47 tys ludzi wiec o czym tu mozna mowic ? Dla scislosci mowi sie ze w manchesterze gdyby stadion byl wiekszy na akzdy mecz przychodziloby 90 tys ludzi . Chce tylko powiedziec ze w ostatnich latach jednak jest cos nie tak z tymi kibicami i jakos to zainteresowanie w przeciwienstwie do osiagniec pilkarzy spada i to mnie dziwi a tutaj co po niektorzy widze na sile staraja sie mowic ze wszystko jest piekne i cudowne .Uwazam ze z takimi zawodnikami , taka gra i takimi osiagnieciami na kazdym meczu powinno byc 95 000 tys ludzi :)

0

Biera8 - Manchester od dwoch lat ma stadion na 80 tys ludzi to po pierwsze . Po 2 tam czy puchar czy rezerwy to jest komplet publicznosci a duza liczba osob nie wchodzi na stadion bo nie ma miejsca wiec nie ma porownania z tym co dzieje sie w Barcie . Poprostu frekwencja jest slaba i trzeba to jasno powiedziec . Ta druzyna zdobyla 6 pucharow w 1 sezonie historyczny wyczyn i pomimo tego na mecz nie przychodzi komplet ? to jest dla mnie nie zrozumiale.

0

Nie rozumiem tego kompletnie . Na meczu z sevilla niecale 50 tys bylo . Rozumiem ze to srodek tygodnia i ludzie pracuja ale t wkoncu Barcelona z tego co sie orientuje to tam mieszka ponad 2 mln ludzi . I to nie byl mecz z byle 3-4 ligowcem tylko z wysoko stojaca w tabeli Primiera Division Sevilla . Ogolnie rzec biorac to malo ludzi chodzi na mecze Barcy bo srednio 70-75 tys to nic szczegolnego . Dla porownania na Manchester na akzdy mecz chodzi maksymalna liczba widzow czy to liga czy puchar czy inne rozgrywki . Nie wiem co Ci ludzie w Barcelonie robia .

0

Wypowiedzi prasowe to moze nie jest jeszcze jego mocna strona ale niech gra w pilke tak jak do tej pory i bedzie z niego pozytek :)

0

sorry za pytanie o link - zapomnialem ze to zabronione :)

0

Ma ktos moze jakis nowy godny polecenia link ? bo z tych podanych to cos nie bardzo ...

0

BAN!

nieznajomość regulaminu!

mod

0

Chelsea w 1 meczu nie wychodizla z pola karnego a my grlaismy u nich duzo duzo lepiej wiec porownujac dwumecz Barca powinna awansowac:) i tak sie stalo SEMPRE BARCA

0

Nie gra Alves - dociera to do Ciebie ?

0

No wlasnie ten news odnosnie akrtek jest z dupy wziety i to sciema !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Ty sie zlapales na newsa na tej stornie o anulwoaniu kartek !!!! skonczie z tym !!!! kartki sie nie anuluja!! alves nie zagra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Nie ma mozliowsci naulowania kartki abidala - odwoalc sie moga ale to nic nie da . za niego zagra sylvinho i to duzej roznicy nie zrobi bo abidal ostatnio nic nie gra . Gorzej bedzie z zastapieniem alvesa bo nie mam pojecia kto to zrobi ???

0

ALVES NIE ZAGRA !!! NIE MA TKAIEGO CZEGOS JAK ANULWOANIE KARTEK - KTOS NAPISAL BLEDNEGO NEWSA ! DOBRZE ZE WRACA PUYOL ZAGRA NA SRODK UZ PIQUE ZA ABIDALA ZAPEWNE SYLVINHO A KTO ZA ALVESA - NIE MAM POJECIA ???

0

zagra puyol w finale ?

0

Tylko Alves i Sergio sa zagrozeni wiec tlyko oni moga nie zagrac:) Rowniez idz ogladac :)

0

Glupi jestes Ty skoro o tym niewiesz i czytasz bzdury . A pisze o tym dopiero w drugim newsie a nie "kazdym " . :)

0

A jaki masz problem ? cos Cie boli ?

0

Wlasnie nie . Nie moze dostac zoltej . Tak jak wczoraj Rooney i Evra nie mogli - mowili o tym Wenger i Ferguson . A na tej stronc ektos tak napsial news o tym ze zolta sie nie lciza ale potwierdzic jakos tego nie potrafia skad t ainformacja wiec to blef zwykly . Miejmy nadzieje ze Dani nie dostanie choc akzdy wie ze lubie agresywnie zagrac .

0

Oby nie dostal zoltej kartki i mogl zagrac w ewentualnym finale bo bez niego byloby bardzo trudno !

0

Wie ktos moze kto z Barcy jest zagorozny zoltymi kartkami i czy wogole ktos jest ? Oby nikt z zagrozonych nie dostal a moze tak sie zdazyc bo trzeba bedzie walczyc na maksa na Stamford Bridge .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?