0

Klasowy pilkarz nie pozwolilby aby jego agent odstawial takie cyrki - ale ibra wlasnie pasuje do tego agenta jak nikt inny - typowy dzieciak - pewnie chce w ciul kase od milanu . A na temat jego gry nie wypowiadam sie . Sa jego zwolennciy i przeciwnicy - ja naleze do tych drugich - ma zosatc bo co ? bo strzelil bramke realowi ? super powod - messi nie strzelil realowi ale strzelil 30 innych . Zalosni sa co poniektorzy na tej stronie

0

Co do koszulek to tez m isie wydaje ze odrazu to zejdzie ale ja z dwoma brakujacymi literkami niestety nic juz nie zrobie !

0

Sorry ze nie na temat . Ale wlasnie otrzymalem koszulke , ktora duzo liczba soob zamawiala na tej stronie i szczerze to jestem bardzo zawiedziony jej wykonaniem ale najgorsze jest to ze przyszła do mnie bez dwoch literek z tyłu w napisie " antimadridista" mi brakuje 2 ostatnich . I niestety juz w tkaiej koszulce nie wyjde . A wiec 50 zl w plecy :)

0

Kazdy pilkarz ma okres swojej swietnosci a Ronaldinho w swoim okresie swietnosci byl zdecydowanie najlepszym pilkarzem w historii pilki noznej - nikt tak jak on nie podawal plecami ,pietkami, nie strzelal przewrotka po przyjeciu na klatke piersiowa , nie strzelal takich bramek jak np z chelsea . Maestria!!! Nikt juz nigdy nie bedzie tak wyszkolony technicznie jak on i nie bedzie ogrywal najlepszych obroncow na swiecie z usmiechem na tworzy ! Szacunek Roonie !

0

Istnieje tez cos takiego jak polecony priorytetowy - mozna bylo wczesniej o tym pomyślec i dolozyc 2 zl wiecej :)

0

Witam . Sorry ze nie na temat ale mam pytanie - mianowicie wplacilem kase za zakup koszulki , ktore byly do kupienia na tej stronie jakis czas temu - wpalty dokonalem tydzien temu i do dzisiaj nie dostalem emaila ze pieniadze dotarly . Cos jest nie tak w takim razie czy poprostu to ma tyle trwac ?

0

Witam . Sorry ze nie na temat ale mam pytanie - mianowicie wplacilem kase za zakup koszulki , ktore byly do kupienia na tej stronie jakis czas temu - wpalty dokonalem tydzien temu i do dzisiaj nie dostalem emaila ze pieniadze dotarly . Cos jest nie tak w takim razie czy poprostu to ma tyle trwac ?

0

Witam . Sorry ze nie na temat ale mam pytanie - mianowicie wplacilem kase za zakup koszulki , ktore byly do kupienia na tej stronie jakis czas temu - wpalty dokonalem tydzien temu i do dzisiaj nie dostalem emaila ze pieniadze dotarly . Cos jest nie tak w takim razie czy poprostu to ma tyle trwac ?

0

powinny nawet czesciej byc przeprowadzane niz raz do roku

0

Wplacilem pieniadze droga pocztowa jakeis 5 dni temu - dochodza zazywczaj po 3 dniach i niestety nie otrzymalem jeszzce emaila zwrotnego ze pieniazki dotarly ?

0

Nie powinni go sprzedawac - sergio to nie to samo - keita tym bardziej - a jesli juz sprzedaza to chociaz raz nie kogos sprzedaza za normalne pieniadze a nie za byle co - minimum 30 mln E

0

Ma ktos moze link z polskim komentarzem ?

0

To bedzie wielka noc na Camp Nou - oddalbym doslownie wszystko zeby tam dzisiaj byc - prawie 100 tys ludzi ubranych w koszulki Barcy i dopingujacych ja z calych sil . Wierzmy ze awansujemy - Barce naprawde na to stac - Mamy 90 min !!! SEMPRE BARCA - DZISIAJ WIELKA REMONTADA !!!!!!!!!!

0

Sergio ? ludzie jedyny zawodnik Barcy ktory w 85 minucie w meczu z interem bawi sie pilka w srodku boiska - czeka na gwizdek bo to pewnie my wygrywamy 3-1 co nie :)?

0

Moim zdaniem to jedyny skład na inter jaki powinien guardiola wystawic aby cokolwiek zdzialac !!!

Valdes

Alves Pique Milito Abidal

Yaya Toure

Xavi Keita

Messi Pedro

Bojan

NIE dla Maxwella , Ibry i przede wszystkim SERGIO !!!!!!!!!!!!

0

Tragedia ! Sedzia swoja droga ale nic poprostu nie grali - i powoli tzreba chyba przyznac ze jak messi nie ma formy to idzie nam slabiej - powoli c.ronaldo sie z niego robi pod koniec w 91 min mogl podac do maxwella z lewej strony boiska ale chcial isc meidzy 3 pilkarzy espanyolu ;/

0

Skoro decyduja bezposrednie mecze meidzy Barca a realem to nawet jesli real wygra wszystkie mecze a Barca przegra jeden jestesmy mistrzami ! Wiec mamy naprawde bardzo duzo szanse na to i nie mozna tego zaprzepascic!

0

Nie badzcie jeszcze tacy pewni Mistrzostwa !!!Nigdy nie mozna tak zakladac ale skoro zostalo 7 kolejek to mozna porownac mecze i to Barca ma jeden mecz gorszy ! Nikt chyba nie watpi ze real wygra z valencia u siebie . A wiec jedynym meczem gdzie Real moze stracic punkty to wyjazd do Mallorki natomiast jesli chodzi o Barce to sevilla i villareal . Wtedy liczba punktow na koniec bedzie taka sama i wlasnie wie ktos co wtedy zadecyduje ? bezposrednie mecze meidzy zespolami ? wtedy mozemy byc spokojni :) czy moze bilans bramkowy ? Badzmy dobrej mysli SEMPRE BARCA

0

Czy moze ktos potwierdzic ze na 100% mecz odbedzie sie bez komentarza bo przypuszczam ze tak ale glowy obciac sobie nie dam .

0

Nie ma dzisiaj meczu na cyfrze + ?

0

I bardzo odbrze ze teraz jest ta slabsza forma a nie np za miesiac czy pozniej jak w LM trafimy na naprawde silny zespol . U siebie wygramy z VFB nawet z kryzysem ...

0

dzieki . A jeszcze Toure ?

0

Moze ktos napisac ile kazdy z kontuzjowanych zawodnikow bedzie pauzowal ? z gory dzieki :)

0

Dani Alves ksoztował 41,4 mln Euro i jest drugim najdrozszym po Ibrahimovicu nabytkiem Barcy .

http://www.transfermarkt.co.uk/en/verein/131/fc-barcelona/transfers/transferrekorde.html

0

To ze ma najlepsza pilkarska szkolke an swiecie nie ejst powodem zeby rozdawac kase na prawo i lewo :) Tyle w tym temacie

0

zibiku

Pinto ? nie rozumiem co miales na mysli . Alves ? owszem jest swietny ale byl juz w sevilli i za darmo nie przyszedl - 42 mln Euro . Maxwell ? tez nie wiem bo narazie to jakis wysmienity transfer to nie ejst zeby go podawac za przyklad . Jesli chodzi o przykaldy to jest ich multum - chodzi glownie o to ze Barca sprzedawala za tanio - chocby Ronaldinho ? Nie wazne takie gadanie ze kryzys ze nie chcial grac juz w Barcie itp To Ronaldinho do cholery ! Deco ? swoje lata ma ale to mozna bylo wieksza akse za niego wziac - Giovanni dos santos - chlopak gdy odchodzil zapowiadala sie na naprawde kalsowego zawodnika - poszedl za jakies marne grosze . Quaresma ? bez komentarza. o Fabregasie to juz nie trzeba wspominac - chca teraz z aniego placic 40-50 mln ? hahaha

0

Tak myslalem ze ktos tak napsize ze City wylozy kazde pieniadze . Szkoda ze real nie krzyknal 100 mln Euro bo pewnie by tyle dlai jak chca " zaistniec " . Zastanow sie czasami zanim cos napiszesz . Jak widac to nie tylko moje zdanie i duzo osob uwaza ze transfery w Barcie wolajao pomste do nieba ! To jest tragedia zeby w tkai klubie robiono takie rzeczy kupowano pilkarzy za zbyt duza akse a oddawano za grosze !

0

Dla przykladu podam Real , ktory akurat nie jest dobrym przykladem jesli chodzi o transfery bo wiadomo ze kasa i kasa ale interes jaki zrobili na robinho to poprostu geniusz :) Kupili go z santosu za okolo 27 mln euro i tak jak tu ktos mowil " zawodnik nie sprawdzil sie " - nie blyo dla niego miejsca w skaldzie i odszedl za ile ? w Barcie zapewne odszedlby z ajakeis 10 mln mniej czyli jakeis 17 mln a Real sprzedal go do City za 43 mln Euro . I co ktos mi napsize ze City wywalil kase bo maja jej w ciul i im nie zalezy ? Trzeba umiec sfinalizowac taki transfer a Barca zazwyczaj przystaje na toco ktos powie - dlaczego ? nie wiem ...

0

zibiku - chocby nie wiem na kogo sie zdecydowal villa , ibra , torres czy nawet rooney - nikt z nich nie jest lepszy od eto'o a jak ktos ejst to minimalnie i wszyscy Ci sa pilkarzami z najwzyszej polki - to eto'o przez kilka sezonow zdobywal po 25 bramek w lidze i trzymal clay czas rowno forme , nie zawodzil w waznych meczach - chocby finaly LM . Zadajesz pytanie czy to byl blad ? Tak to byl jeden z najwiekszych bledow jakie widzialem .

0

Tak zgodze sie z tym ze 3,5 ml mniej przy tej kwocie to nie problem ale zobaczysz ze Barca go pusci za te 7 mln i o to mi wlasnie chodzi ze to jest porazka :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?