pasieki - no wlasnie masz racje - zmiana keita za thiago ?? cuenca za alexisa ? przeciez to parodia ! Fabregas poza meczem i dzisiaj info ze uraz jakis haha :) Jak zwykle myslal ze latwo pojdziemy i odpoczywac daje tylko po co jak fabregas malo gra . Uwazam ze powinien stawiac na alexisa bo jak zlapie formy bedzie grozny
Wytlumaczcie mi jedno !!! Co robi Guardiola ? Ten mecz byl identyczny od 1 do 90 minut - wszystko bylo takie samo - Barca probuje wejsc z pilka do bramki a getafe stoi w 11 w polu karnym i trzech pilkarzy podbiega do tego ktory maja pilke przed polem karnym ! Dlaczego Pep nie zmieni taktyki ? Ktos dobrze napsial mamy swoj styl jak nam wychodzi to jest super jak nie wychodzi to nie mamy planu B !!! Nie mowie tego na podstawie wczorajszego meczu ale rowniez na podstawie chocby meczu z sevilla i kilku innych - jak nie zdobedziemy szybko bramki to jest coraz gorzej i nie ma zadnego pomyslu pozniej albo jak trzeba gonic wynik i jest np 80 min to poprostu zalosne ejst to ze my sobie podajemy wzdluz boiska zamiast chocby wrzucac to pilke - zawsze to wieksze prawdopodbienstwo bramki:) Co do Ligi uwazam ze jesliw derbach real wygra to jest juz po lidze remis ciezko powiedziec a jesli Barca to wszystko wraca do normy :)
Komentarze
0
0
ma ktos moze link do nieuznanej bramki mallorki ?
0
dajcie polski link albo jakikolwiek
0
pasieki - no wlasnie masz racje - zmiana keita za thiago ?? cuenca za alexisa ? przeciez to parodia ! Fabregas poza meczem i dzisiaj info ze uraz jakis haha :) Jak zwykle myslal ze latwo pojdziemy i odpoczywac daje tylko po co jak fabregas malo gra . Uwazam ze powinien stawiac na alexisa bo jak zlapie formy bedzie grozny
0
Wytlumaczcie mi jedno !!! Co robi Guardiola ? Ten mecz byl identyczny od 1 do 90 minut - wszystko bylo takie samo - Barca probuje wejsc z pilka do bramki a getafe stoi w 11 w polu karnym i trzech pilkarzy podbiega do tego ktory maja pilke przed polem karnym ! Dlaczego Pep nie zmieni taktyki ? Ktos dobrze napsial mamy swoj styl jak nam wychodzi to jest super jak nie wychodzi to nie mamy planu B !!! Nie mowie tego na podstawie wczorajszego meczu ale rowniez na podstawie chocby meczu z sevilla i kilku innych - jak nie zdobedziemy szybko bramki to jest coraz gorzej i nie ma zadnego pomyslu pozniej albo jak trzeba gonic wynik i jest np 80 min to poprostu zalosne ejst to ze my sobie podajemy wzdluz boiska zamiast chocby wrzucac to pilke - zawsze to wieksze prawdopodbienstwo bramki:) Co do Ligi uwazam ze jesliw derbach real wygra to jest juz po lidze remis ciezko powiedziec a jesli Barca to wszystko wraca do normy :)
0
dzieki freju
0
Ma ktos moze link z polskim komentarzem ?
0
Wie ktos moze ile blyo kibicow na Camp Nou podczas meczu z Atletico bo bardzo mnie to ciekawi :) z gory dzieki VeB
0
Glupi jestes Ty skoro o tym niewiesz i czytasz bzdury . A pisze o tym dopiero w drugim newsie a nie "kazdym " . :)
0
a drugi zespol i rezerwowi :):):) ?