12 kwietnia 2019, 10:22
0
Tylko zadbaj żebyś miał pudełko i wszystkie papiery, wtedy masz pewność że telefon niekradziony.
11 kwietnia 2019, 08:38
7
Niech ten zły sen w postaci tego rządu się w końcu skończy, za 40 lat nikt nie będzie wierzył że takie cyrki tutaj się działy..
10 kwietnia 2019, 21:17
1
To chyba nie był gol Suareza :/
6 kwietnia 2019, 22:32
Ten duet, achh
2 kwietnia 2019, 23:24
Kto jak nie Barça można rzec xD
23 marca 2019, 04:52
A powiesz jak do tego doszło? XD to prawie niemożliwe wjechać pod prąd na drogę szybkiego ruchu
20 marca 2019, 22:32
4
Świetnie napisane, człowiek to wie i czytał to setki razy ale za każdym razem to robi niesamowite wrażenie. Naprawdę ciekawie opisane, pełne gratki
18 marca 2019, 20:50
2
Za bardo granatowa jak na mnie, mocniejsze to bordo i może być piękna
17 marca 2019, 22:38
12
Oho, kolega z Podlasia?
17 marca 2019, 22:35
A może taki urazik że nie będzie musiał jechać na reprezentację? Chociaż wolałbym żeby i odpoczął i był zdrowy..
17 marca 2019, 22:30
On jest niefizyczny
17 marca 2019, 21:37
Malcom, Boateng, Aleña do gry?
17 marca 2019, 21:27
Ter Stegen co piła :o
16 marca 2019, 18:50
3
Co to City, 2-0 do tyłu z 15. drużyną Championship xD
14 marca 2019, 15:59
Komentarz usunięty przez użytkownika
13 marca 2019, 22:44
El Presidente!
13 marca 2019, 22:28
Dawać Dembouz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
13 marca 2019, 21:53
6
Gość ma jedną z najlepszych technik na świecie, niech pokaże trochę XD
13 marca 2019, 21:49
xD
13 marca 2019, 21:42
Busquets już druga taka genialna piłka do Leo, do 3 razy sztuka
13 marca 2019, 21:33
18
Arthur to jest przegość, co za transfer.
13 marca 2019, 21:27
Mane 0;1!
13 marca 2019, 21:22
To normalnie byłby gol, mamy fart.
13 marca 2019, 21:16
Motywacja. To tylko pokazuje że u niego problem jest w głowie.
12 marca 2019, 22:24
? XD chyba rzeczywistość fanboyow Ronaldo i Realu, Cristiano już nie ma absolutnie żadnych szans zbliżyć się do poziomu piłkarskiego Messiego i wątpię żeby ktokolwiek kiedykolwiek miał taką szansę.
12 marca 2019, 21:28
Zawsze on xD
12 marca 2019, 20:58
Zauważyłem że za każdym razem jak chce żeby Atelti wygrało w LM to się tak nie dzieje więc chyba zachowam spokój xD
9 marca 2019, 20:18
Ale mi szkoda Coutinho.. myślałem że to będzie trzon na miarę Pique.
9 marca 2019, 20:10
W końcu, ładnie ładnie
9 marca 2019, 20:05
10
Rakitić xDDDD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Tylko zadbaj żebyś miał pudełko i wszystkie papiery, wtedy masz pewność że telefon niekradziony.
7
Niech ten zły sen w postaci tego rządu się w końcu skończy, za 40 lat nikt nie będzie wierzył że takie cyrki tutaj się działy..
1
To chyba nie był gol Suareza :/
0
Ten duet, achh
1
Kto jak nie Barça można rzec xD
0
A powiesz jak do tego doszło? XD to prawie niemożliwe wjechać pod prąd na drogę szybkiego ruchu
4
Świetnie napisane, człowiek to wie i czytał to setki razy ale za każdym razem to robi niesamowite wrażenie. Naprawdę ciekawie opisane, pełne gratki
2
Za bardo granatowa jak na mnie, mocniejsze to bordo i może być piękna
12
Oho, kolega z Podlasia?
1
A może taki urazik że nie będzie musiał jechać na reprezentację? Chociaż wolałbym żeby i odpoczął i był zdrowy..
1
On jest niefizyczny
0
Malcom, Boateng, Aleña do gry?
0
Ter Stegen co piła :o
3
Co to City, 2-0 do tyłu z 15. drużyną Championship xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
El Presidente!
0
Dawać Dembouz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
Gość ma jedną z najlepszych technik na świecie, niech pokaże trochę XD
0
xD
0
Busquets już druga taka genialna piłka do Leo, do 3 razy sztuka
18
Arthur to jest przegość, co za transfer.
0
Mane 0;1!
0
To normalnie byłby gol, mamy fart.
1
Motywacja. To tylko pokazuje że u niego problem jest w głowie.
0
? XD chyba rzeczywistość fanboyow Ronaldo i Realu, Cristiano już nie ma absolutnie żadnych szans zbliżyć się do poziomu piłkarskiego Messiego i wątpię żeby ktokolwiek kiedykolwiek miał taką szansę.
0
Zawsze on xD
0
Zauważyłem że za każdym razem jak chce żeby Atelti wygrało w LM to się tak nie dzieje więc chyba zachowam spokój xD
2
Ale mi szkoda Coutinho.. myślałem że to będzie trzon na miarę Pique.
0
W końcu, ładnie ładnie
10
Rakitić xDDDD