0

Tylko zadbaj żebyś miał pudełko i wszystkie papiery, wtedy masz pewność że telefon niekradziony.

7

Niech ten zły sen w postaci tego rządu się w końcu skończy, za 40 lat nikt nie będzie wierzył że takie cyrki tutaj się działy..

1

To chyba nie był gol Suareza :/

0

Ten duet, achh

1

Kto jak nie Barça można rzec xD

0

A powiesz jak do tego doszło? XD to prawie niemożliwe wjechać pod prąd na drogę szybkiego ruchu

4

Świetnie napisane, człowiek to wie i czytał to setki razy ale za każdym razem to robi niesamowite wrażenie. Naprawdę ciekawie opisane, pełne gratki

2

Za bardo granatowa jak na mnie, mocniejsze to bordo i może być piękna

12

Oho, kolega z Podlasia?

1

A może taki urazik że nie będzie musiał jechać na reprezentację? Chociaż wolałbym żeby i odpoczął i był zdrowy..

1

On jest niefizyczny

0

Malcom, Boateng, Aleña do gry?

0

Ter Stegen co piła :o

3

Co to City, 2-0 do tyłu z 15. drużyną Championship xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

El Presidente!

0

Dawać Dembouz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

Gość ma jedną z najlepszych technik na świecie, niech pokaże trochę XD

0

xD

0

Busquets już druga taka genialna piłka do Leo, do 3 razy sztuka

18

Arthur to jest przegość, co za transfer.

0

Mane 0;1!

0

To normalnie byłby gol, mamy fart.

1

Motywacja. To tylko pokazuje że u niego problem jest w głowie.

0

? XD chyba rzeczywistość fanboyow Ronaldo i Realu, Cristiano już nie ma absolutnie żadnych szans zbliżyć się do poziomu piłkarskiego Messiego i wątpię żeby ktokolwiek kiedykolwiek miał taką szansę.

0

Zawsze on xD

0

Zauważyłem że za każdym razem jak chce żeby Atelti wygrało w LM to się tak nie dzieje więc chyba zachowam spokój xD

2

Ale mi szkoda Coutinho.. myślałem że to będzie trzon na miarę Pique.

0

W końcu, ładnie ładnie

10

Rakitić xDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?