@Tuc "Ludzie latają w kosmos a nie potrafią rozwiązać *wstaw dowolny problem*" xDDD zawsze mnie to tak śmieszy xD Pomimo tego że loty w kosmos są wspaniałym osiągnięciem, nie oznacza to że z racji tego wszystkich problemów możemy się pozbyć. Ludzkość radzi sobie z tym wirusem i to że jesteś jego świadomy jest częścią tego. Po prostu na wszystko trzeba czasu. A szczepionka będzie szybciej niz Ci się wydaje
Dla wszystkich porównujących podróż Napoli do Barcelony do tej którą nasi jechali na mecz z AC Milanem, zobaczcie ile jest z Neapolu do Barcy a ile z Mediolanu.
57
Prawilnie przypominam największe złoto jakie spotkało La Ramblę i z niej wypłynęło, czyli La Rambla trailer xD
@sawyer00 geniuszu
0
@DaPi niesamowite
0
@Tuc "Ludzie latają w kosmos a nie potrafią rozwiązać *wstaw dowolny problem*" xDDD zawsze mnie to tak śmieszy xD
Pomimo tego że loty w kosmos są wspaniałym osiągnięciem, nie oznacza to że z racji tego wszystkich problemów możemy się pozbyć. Ludzkość radzi sobie z tym wirusem i to że jesteś jego świadomy jest częścią tego. Po prostu na wszystko trzeba czasu. A szczepionka będzie szybciej niz Ci się wydaje
0
@Gappeq moim zdaniem jeszcze spadną wiele
3
Z czystej przyzwoitości nie chciałbym żeby Barça była mistrzem w takich okolicznościach. Jak wygrać i świętować to tylko na boisku.
1
WIG20 -10%. DZIESIĘĆ PROCENT XD
0
Dla wszystkich porównujących podróż Napoli do Barcelony do tej którą nasi jechali na mecz z AC Milanem, zobaczcie ile jest z Neapolu do Barcy a ile z Mediolanu.
4
XDDDDDD i bardzo kur** dobrze
2
@Arkon a co z np Indonezją? Iranem? Przecież tam jest dużo cieplej niż we Włoszech
2
Już jutro ESCANDALO w madryckich Velvetach
0
Bramka cieszy, gra smuci
2
Przecież tu nawet nie ma dyskusji
1
Griezmann gra? :)))
4
@avanes tak było, nie zmyślam
0
@Avada Kedavra i do siostry
1
To jest swojak Pique
9
30s i prawie strzelił xD
0
Dajesz Martin, pokaż nam
0
Zawał że nie wiem
2
Matko boska Mats
14
Busquets, Semedo, Griezmann dzisiaj wariaciki
2
No Griezmann dzisiaj zajebiście rozgrywa
0
Semedo co poszedł
0
Zapakujcie w Lahoza w ten helikopter co słychać i go wywieźcie do Korei
1
Standardowo, dopóki Casemiro nie dostanie kartki to będzie śmieciem
0
Ale fajnie że pressing jest na połowie Realu
0
Co wy gadacie, Cant del Barca jest dużo lepszy
0
@BarcaInfo Cristiano?
5
W niedzielę ich dobić i niech sobie spokojnie kończą sezon
0
XDDDDD ależ piękny wieczór