1

Ale to się świetnie ogląda!

0

Kto strzela?

0

Courtois ohui

1

Co ten Arthur gra, o matko :o

0

TAKK!!

8

Majstersztyk :)

8

XDD widzę że mózg nieźle wyprany

0

Co proszę?

0

Co z Messim?

1

D4L52SBN!

4

XDDDD A Ty wiesz że średniowieczne poglądy = ziemia jest płaska? xD

5

2018 - 1492 = x
X = tyle lat do tyłu jesteś

0

W sensie się wyjustował? Kliknij po prostu żeby wszystko było od lewej krawędzi.

0

Patrzmy na dobre strony, La Liga jest strasznie wyrównana.

0

Na Kler ludzie walą tylko w Polsce, na całym świecie ten film może być zauważony i nie przemknąć bez echa jak u nas.

0

Oo to jeszcze lepiej, chyba już się nie łapiemy na 9.0 OTA w następnym roku co?

0

Kupiłby, bo moja 5 już wygląda przy nowych strasznie staro xD

3

Ale tapeta do telefonu wejdzie, śliczne. (。◕‿‿◕。)

1

Wilshire, byc może Bale, Gaitzka Mendieta.

0

Diario Gol = XDDDDDD

0

Pogbaaaa

6

Lepiej teraz kryzys jak w kwietniu XD

9

O jak kisne z płaczu o herb XDD

1

Ale to jest poziom siatkówki, fenomenalny, fantastyczny.

2

To mogłoby do starej na telefon xD

2

Czemu przycisk przenoszący na La Ramble z tej nowej wersji przenosi na LR na komputer? :( Oczywiście na telefonie

0

El Clasico wygrane w marcu/kwietniu 2015 roku, tak mi się wydaje bo wtedy było dużo zamieszania o estelady.

2

Mam to samo xD nienawidzę takiej pogody jak mało czego.

0

XDDDDD złoto

0

Tottenham xD

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?