pax

3

1 zdanie na 15 o Alvesu a reszta o Inieście, dzisiaj praktycznie o nim nie pisałem, wczoraj też. TY jedno zdanie i od razu w nim się Alves pojawia. Mnie to nie dziwi.

pax

18

Nie pamiętam sytuacji w której Iniesta po wygranym meczu przez Barcelonę dostawał noty w okolicach 3, a taką niestety powinien dostać. Redakcja niestety tego nie zauważyła i dała ocenę za nazwisko. Wystarczy porównać mecz z PSG za który Iniesta dostał ocenę 5 od redakcji – czyli przeciętnie. Nie patrzę na oceny użytkowników bo to są to często oceny nie tyle odnoszące się do gry ale sympatii do danego zawodnika.
PSG – 1 asysta, 1 kluczowe dogranie, 7 udanych przerzutów, 3 dryblingi, 4 odbiory, 24 celnych piłek do przodu na połowie rywala 92% skuteczności podań.
Rayo – 0 asyst, 0 kluczowych podań, 1 udany przerzut, 1 drybling, 2 odbiory, 7 celnych piłek do przodu na połowie rywala, 76% skuteczności podań.
PSG – silny przeciwnik i przecietna gra Iniesty, Payo – słaby przeciwnik i bardzo słaba gra Iniesty, ale w ocenach podniesione. Iniesta zawsze miał podwyższane oceny.
Iniesty praktycznie nie było na boisku, zagrał bardzo, bardzo słabe zawody, nie tylko spowalniał grę, nie penetrował pola karnego, nie robił przewagi w swoim sektorze boiska, praktycznie nie podawał piłek do napastników, nawet nie mówię o kluczowych podaniach, ale o podaniach w ogóle.
Co do Iniesty mam nadzieję, że nasz crack tak jak stracił formę w marcu po meczu ligowym z Realem tak ją odzyska w czasie kolejnego GD i znów będzie czarował.
O Alvesie nie chce mi się pisać, mecz z największa liczba odbiorów – ale o tym cisza w opisie, czyżby powrót do starych nawyków ?

pax

1

Czekaj na oceny powinny się jeszcze dzisiaj pokazać

pax

1

No wiem, tylko napisałeś że pewność siebie uzyskał tylko jeden. Tylko napisałem, że on nie był temu winien.

pax

1

Statystami byli, tylko to nie była wina Messiego. Czy on miał obniżać poziom do nich ?? czy to raczej oni powinni równać do niego ??

pax

1

On przed kontuzją grał gorzej niż po kontuzji, więc kontuzja nie miała tak dużego wpływu na jego formę

pax

5

Messi ma już poziom 4 złotych piłek, Ronaldo musi do tego, poziomu jeszcze potrenować

pax

1

Pytanie jest jedno - skoro co po niektórzy sądzą, że Ronaldo 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu trenuje to po co mu kobieta ? Przecież on nie ma czasu się nią zająć bo trenuje.

pax

2

Pewnie nie doliczyli ostatniego hattricka

pax

1

Odniosłeś się osobiście do mnie, odpowiedziałem Ci w komentarzu. Jakoś komentujesz cała sytuację ??

pax

1

Alvesa nie wychwalałem tylko raczej broniłem, bardzo rzadko rozpoczynałem nowe watki, raczej pisałem pod watkami osób go wyzywających. Jak ktoś pisał bzdury (podawał nieprawdziwe dane) to prostowałem tekst i pisałem że rzeczywistość jest inna. Jest jedna różnica - jak ktoś hejtował, wyzywał , nawet niech będzie krytykował Alvesa to ja odpowiadałem tekstem broniącym Alvesa, gdy ja coś napiszę krytycznego wobec innego zawodnika to nie ma tekstu broniącego np. Alby tak jak w tym przypadku, tylko atakujący mnie.
Mój komentarz zacząłem od słów:"Ktoś mi wytłumaczy fenomen tego zawodnika.". Jak widzisz nikt nie tłumaczy, tylko atakuje mnie.

pax

1

Powiesz o co ci chodzi, jakiś komentarz ??

pax

1

Tylko czemu nie odnosisz się do tekstu tylko do mnie ?/ napisz co w tekście jest nieprawdziwego. Alvesa nie raz krytykowałem i wystawiałem mu przeciętne oceny. Napisz cos do tekstu.

pax

0

pax

4

Jakby wiedział czym są wirusy gorączek krwotocznych by się nie odzywał.

pax

1

Brakuje opisu obecnie najsłabszego pomocnika.

pax

1

Ubiegły sezon alba miał strasznie słaby.

pax

1

Ubiegły sezon alba miał fatalny w tym pomału się odbudowuje.

pax

2

Jeszcze jedna statystyka - bramki zza pola karnego. Od sezonu 2009/2010, do sezonu 2013/2014.
W ostatnich pięciu sezonach obaj strzelili taką sama liczbę bramek z dystansu, obaj po 43 bramki.
Bramki zza pola karnego.
Ronaldo – Xerez, Zurich, Zurich,Villareal,Malaga, Marsylia,Villareal, Valladolid, Getafe, Milan,Bilbao, Bilbao, Zaragossa,RSSS, Tottenham, Villareal, Villareal, Lyon, Sevilla, Granada, Levante, CSKA, Osasuna, Osasuna, Atletico, Atletico, Apoel, Ajax, Mallorca, Dortmmund, Atletico, RSSS, Celta, Sevilla, Bilbao, Elche, RSSS, Osasuna, Betis, Sevilla, Osasuna, Osasuna, Monachium.


Messi – Racing, Racing, Deportivo, Kijów, Tenerife, Getafe, Almeria, Stuttgard Stuttgard, Zaragossa, Mallorca, Kopenhaga, Sevilla, Almeria, Deportivo, Almeria, Atletico, Manchester, Atletico, Leverkusen, Mallorca, Levante, Espanyol, Real, Real, Deportivo, Mallorca, Zaragosa, Spartak, Atletico, RSSS, Sevilla, Milan, Bilbao, Real Betis, Ajax, Almeria, Sevilla, Sevilla, RSSS, Rayo, RSSS, Almeria

pax

2

Na jakie cuda ? Pisze tylko, że nie będzie grał na 9, tylko na skrzydle

pax

3

Mega 9 ?? Będzie grał na skrzydle zamiast Pedro.

pax

1

Do tego sezonu, Ronaldo i Messi strzelili po tyle samo bramek z dystansu, zza pola karnego. Dopiero ostatnimi bramkami Ronaldo pod względem bramek z dystansu troszkę wyprzedził Leo. Więc, nie jest tak, że Barcelona a w szczególności Messi strzelają z 5 metrów.

pax

1

Iniesta ?? w lidze od pół roku bez asysty

pax

1

Tu nie o to chodzi, tylko o twoja wypowiedz, gość chwali ronaldo za średnią w la liga a ty dziecinnie wyskakujesz ze zbiorczymi bramkami z innych rozgrywek

pax

3

wolałbym Xaviego za Iniestę, obecna forma jednego i drugiego to niebo a ziemia

pax

1

wystarczy aby pomoc grał swoje to Alves nie będzie wrzucał tyle, jak Iniesta jest bez formy to inni biorą ciężar gry na siebie.

pax

2

Mam nadzieję że Iniesta odzyska formę, sądzę że redakcja da mu ocenę na poziomie 2.5-3.0 za wczorajszy mecz, bo wczoraj był najsłabszy na boisku, a formy nie ma od co najmniej pół roku. mam nadzieję że odzyska ją na GD, tak jak ostatnim meczem z formą było marcowe GD tak i teraz fajnie by było aby Iniesta zaczął cos grać. Wczorajszy mecz to była katastrofa w porównaniu z chociażby meczem z PSG gdzie i tak był słaby a redakcja go oceniła na 5.

pax

1

dzięki, chyba masz rację że Busquets

pax

1

A czy ja pisałem że munir strzelał, pytanie od kogo munir dostał podanie, by potem podać do neymara.

pax

1

Kto wczoraj podawał do munira przy drugiej bramce ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?