patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
100 milionów plus Kimmich plus De Ligt
I z bólem serca byłby w stanie oddać Kapitana jeśli oczywiście sam wyraziłby chęć odejścia. Jeśli chce zostać i skupiające tylko na Barcy to pokazać zakolakom drzwi albo nawet ich nie wpuszczać.
0
Kounde wrócił na środek obrony
Moment tworzą się sytuacje dla Girony aż iskry lecą :P
1
Tu co sezon jest ten sam problem
Tu co sezon jest potrzebna rewolucja kadrowa
Można się śmiać,że sprzedać wszystkich kupić wszystkich,ale to jest prawda. Ktoś tu pisał,że po Barcelonie to już tylko nazwa została.
To jest tragedia
1
Lewy z Bayernu miałby już tu dwie bramki…
4
@MOLESTA Filippo i Simone*
1
Bardzo dobrze
Niech się kończy to dziadostwo bo się patrzeć na to nie da od dłuższego czasu…
0
Kolejny dzień w biurze… Kolejna strata punktów
1
Gramy taką pajdę od dłuższego czasu a mamy tylko 2 punkty straty do Realu i 4 do Girony
Fenomenalne :|
0
Oj coś czuję,że to będzie ten sezon rozliczeniowy Barcy Trenera Xaviego :)
Przeprowadzona rewolucja była
Teraz przyjdzie kolejny trener (o ile ktokolwiek się podejmie tego burdlu bez pieniędzy) i będzie potrzebna kolejna rewolucja :)
A w takim tempie to po tej Barcelonie nie zostaną nawet krzesełka ze starego Camp Nou
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Widzę Ajax i Lyon wyśmienicie zaczęli sezon w swoich ligach
0
Czy to prawda,że w „EA FC24” nie można w trybie kariery grać Ligue1 i Bundesligi?? Czy nie prawda?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Większość na tej stronie pewnie oglądała film „Apocalypto”
Ten Damian to nie dość,że się zachowuje to i wygląda jak tamte neandertalczyki…
Patolog
0
@Barca1922 ja tez jestem na nie
0
Nie wyobrażam sobie pod żadnym pozorem odejście Franciszkiego De Jonga
2
Ciekawe ;D
0
El Niño Maravilla! Zapraszamy
Tylko żeby się tu dom spokojnej starości nie zrobił ;D
0
@D10SLEO wątpię,ze będzie miał checi jeszcze
Ja obstawiam po zakończeniu umowy z szejkami,wróci do Santosu
I tam zakończy kariere
4
„Nawet jeśli nie ma wielkiej miłości między fanami a zawodnikiem zostanę w PSG
Z ich miłością czy bez ich miłości,zostanę”
Ostatni taki kontrakt w życiu,chłop już myślami na emeryturze
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
to się rewolucja szykuje u śmietankowych
2
To to miał na myśli Alemany mówiąc,że to będzie ciekawe lato :P
1
@tristan87 co tu się odjebuje
4
Piękna sprawa jak na rezerwowego :P
13
Myśle,że to już jest klepnięte. Jedyny powód dla którego potwierdzenie nastąpi po zakończeniu sezonu to to Seby Leo mógł spokojnie dokończyć sezon i nie słuchać większej liczby patologii na Parc de Prince’a
3
https://x.com/reshadrahman_/status/1642589503356387330
Leo znowu wygwizdany przez fanów PEESGIE…
5
La liga zarejestrowała Gaviego jlo zawodnika pierwszej drużyny
Cyrk na kołach co to się odwala
1
https://x.com/marcinho105/status/1637674622593187840
https://x.com/reshadrahman_/status/1637603753300750340
Co tam się wydarzyło?
1
Jeszcze tylko wlać im w rewanżu półfinału PK i będzie pięknie!
Potrójna korona to byłoby coś