patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Może chcą nam pomóc i zabrać Puiga i Mingueze?!
24
No i super!
0
„Renato Sanches(Lille) bardzo blisko transferu do PSG.Kwota transferu wyniosłaby… około 10 milionów euro!
Milan tez był w wyścigu,ale gracz woli przeprowadzkę do Paryża.”
Rozumiem,że w Bayernie mu nie poszło zbyt dobrze i ma rok do końca kontraktu.
Ale,że tylko około 10 milionów? I to od PSG? To wciąż młody zawodnik,niespełna 25 lat
4
Zapłacili za niego 31 milionów. 6 milionów od Wilków za niewykupienie,teraz 10 milionów od Sportingu plus 50% od przyszłej sprzedaży.
16 milionów się zwróciło,pensji za wielkiej nie ma.
Może uda się jeszcze odzyskać te 15.
No chyba,że odpali i będzie kotem.
11
Raphinha i zdrowy Dembele na skrzydłach. Ale to będzie chodziło. +Zdrowy Ansu i Ferran w formie.
Nie wiem czy zazdrościć czy współczuć Xaviemu?
14
Teraz niech tylko wywali Sissoko
Żeby ewentualnie za rok jak będzie pozostawał mu rok do końca Kontraktu i klub będzie chciał go zatrzymać to żeby problemów znowu z tym gałganem nie było.
3
Mateu wydymał Sissoko!
0
https://x.com/reshadrahman_/status/1545466870236692484
Żegnamy i oby się wiodło
Pieniazki się przydadzą :)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Gattuso robi zajazd chłopakom :P
4
Barcelona chce sprzedać Desta. Chcą 20 milionów za niego,ale 17 tez ich zadowoli.
Podsumowując wywalamy 40-letniego Alvesa. Sprzedajemy 22-letniego Desta. Prawdopodobnie w jego miejsce przyszedłby 34 letni Azpi a w obwodzie zostanie 30-letni Roberto.
No tak średnio bym powiedział
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Mns21 W Lille i Nice robił robotę i wyniki. Zobaczymy czy poradzi sobie z większymi gwiazdami takimi jak Leo,Mbappe czy Ney
0
@Emhyr Niekoniecznie. Gdy grał w Bradze zanim dołączył do Barcelony to kręcił tam liczby :)
Więc może w lepszej drużynie i w swoim kraju odpali :)
4
Mateu,kolejny dzień w biurze!
7
Co ja tu będę wam pisał XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Dembele zalał po korek i będzie miał małego Bombele!
Teraz to już na pewno przedłuży umowę
2
Romek Jeszcze Orgazmów nie zapowiadał :O
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Dawać kundelka do nas!
8
Oby to była prawda!
50 to przesada
0
Rozmowy Chelsea z Manchesterem City odnośnie transferów Sterlinga i Ake przebiegają bardzo dobrze. Obaj gracze są chętni na dołączenie to ekipy z Londynu.
City chce sprzedać conajmniej jednego gracza zanim złoży ofertę za Marca Cucurelle. Dzisiaj testy medyczne Phillipsa.
To okienko będzie kosmiczne.
0
@karci0 25
Szkoda
0
Ale teraz to już na pewno mamy Dembele z głowy.
Chelsea musi się kimś pocieszyć.
Swoją drogą Chelsea i Barca woleli wydać 60 milionów za Raphinhe niż dać pieniądze Dembele :P
5
No to Adios Amigo :/
Oby te bonusy były jakieś łatwe do spełnienia a nie za Np wygranie złote piłki.
0
Wymiana 1-1 za Pjanica plus niskie wynagrodzenie i jestem w stanie przymknąć oko ;)
Generał Xavi prosi to niech ma. Najwyżej pojedzie z powrotem do Brazylii i tyle
14
No to maszyna ruszy dopiero!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika