2


Może chcą nam pomóc i zabrać Puiga i Mingueze?!

24


No i super!

0


„Renato Sanches(Lille) bardzo blisko transferu do PSG.Kwota transferu wyniosłaby… około 10 milionów euro!
Milan tez był w wyścigu,ale gracz woli przeprowadzkę do Paryża.”
Rozumiem,że w Bayernie mu nie poszło zbyt dobrze i ma rok do końca kontraktu.
Ale,że tylko około 10 milionów? I to od PSG? To wciąż młody zawodnik,niespełna 25 lat

4


Zapłacili za niego 31 milionów. 6 milionów od Wilków za niewykupienie,teraz 10 milionów od Sportingu plus 50% od przyszłej sprzedaży.
16 milionów się zwróciło,pensji za wielkiej nie ma.
Może uda się jeszcze odzyskać te 15.
No chyba,że odpali i będzie kotem.

11


Raphinha i zdrowy Dembele na skrzydłach. Ale to będzie chodziło. +Zdrowy Ansu i Ferran w formie.
Nie wiem czy zazdrościć czy współczuć Xaviemu?

14


Teraz niech tylko wywali Sissoko
Żeby ewentualnie za rok jak będzie pozostawał mu rok do końca Kontraktu i klub będzie chciał go zatrzymać to żeby problemów znowu z tym gałganem nie było.

3


Mateu wydymał Sissoko!

0

https://x.com/reshadrahman_/status/1545466870236692484
Żegnamy i oby się wiodło
Pieniazki się przydadzą :)

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

6


Gattuso robi zajazd chłopakom :P

4


Barcelona chce sprzedać Desta. Chcą 20 milionów za niego,ale 17 tez ich zadowoli.
Podsumowując wywalamy 40-letniego Alvesa. Sprzedajemy 22-letniego Desta. Prawdopodobnie w jego miejsce przyszedłby 34 letni Azpi a w obwodzie zostanie 30-letni Roberto.
No tak średnio bym powiedział

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Mns21 W Lille i Nice robił robotę i wyniki. Zobaczymy czy poradzi sobie z większymi gwiazdami takimi jak Leo,Mbappe czy Ney

0

@Emhyr Niekoniecznie. Gdy grał w Bradze zanim dołączył do Barcelony to kręcił tam liczby :)
Więc może w lepszej drużynie i w swoim kraju odpali :)

4


Mateu,kolejny dzień w biurze!

7


Co ja tu będę wam pisał XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6


Dembele zalał po korek i będzie miał małego Bombele!
Teraz to już na pewno przedłuży umowę

2


Romek Jeszcze Orgazmów nie zapowiadał :O

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9


Dawać kundelka do nas!

8


Oby to była prawda!
50 to przesada

0


Rozmowy Chelsea z Manchesterem City odnośnie transferów Sterlinga i Ake przebiegają bardzo dobrze. Obaj gracze są chętni na dołączenie to ekipy z Londynu.
City chce sprzedać conajmniej jednego gracza zanim złoży ofertę za Marca Cucurelle. Dzisiaj testy medyczne Phillipsa.
To okienko będzie kosmiczne.

0

@karci0 25
Szkoda

0

Ale teraz to już na pewno mamy Dembele z głowy.
Chelsea musi się kimś pocieszyć.
Swoją drogą Chelsea i Barca woleli wydać 60 milionów za Raphinhe niż dać pieniądze Dembele :P

5


No to Adios Amigo :/
Oby te bonusy były jakieś łatwe do spełnienia a nie za Np wygranie złote piłki.

0


Wymiana 1-1 za Pjanica plus niskie wynagrodzenie i jestem w stanie przymknąć oko ;)
Generał Xavi prosi to niech ma. Najwyżej pojedzie z powrotem do Brazylii i tyle

14


No to maszyna ruszy dopiero!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?