0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Frenkie na raz we własnym polu karnym ;D

0

@Who_you_mam
Szkoda mi by było Ronalda bardzo sprzedawac bo to jest gladiator jakich mało.
Z drugiej strony jakby zaoferowali Sane i Kimmicha którym kontrakty wygasają za rok plus pieniądze.
To jest to oferta bardzo kusząca.
Ale wybrałbym pozostanie Ronalda

1

Jeśli to prawda,że Araby oferują 100 za Rafinhe a Deco nie chce się zgodzić to powinien zostać odholowany z klubu w trybie natychmiastowym. I tak to Lapcio będzie osoba decyzyjna w tej kwestii. Chociaż Rafinha nie będzie pewnie chciał odejść i tyle z transferu.Brazylijczyka nie będzie trudno zastąpić a 100 milionów wpływu ze sprzedaży zawodnika w naszej sytuacji to jest dużo. I nie będzie konieczności sprzedawania kluczowych zawodników np Araujo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Jeśli chodzi o Lewego
To trzeba brać pod uwagę dwie kwestie
Pierwsza to najważniejsza->Wysoka pensja
I dwa to ,że zostanie mu rok kontraktu
Czy klub ma opcję przedłużenia kontraktu o kolejny rok?
Jeśli Lewy nie obniżyłby pensji to nie widzę dużych szans na to by Lewy został w klubie. No chyba,że się zaprze bo ma kontrakt i nie będzie chciał odejść: Z drugiej Nie można pozwolić odejść Takiemu napastnikowi za darmo. Ciekawie będzie wokół Roberta w letnim oknie transferowym.

0

Ja proszę!! Kure…sko proszę
Roberta Lewandowskiego pseudonim Bobek czy jak Hiszpanie wolą „Lewa”
Pół pierniczonej piłki przytrzymać!
Pół piłki!

0

@KierownikLucas Nie zapominam,ale w porównaniu do poprzedniego sezonu to mocno obniżył loty. Nie miał tej odwagi jak w poprzednim sezonie i potem jeszcze ta kontka. Największy plus tego
To że ma dopiero 20 lat i wszystko przed nim. Chciałbym żeby Fati wrócił,naprawdę,po cichu liczę,że wróci do formy sprzed kontuzji.
Fati na lewej i Lamine na prawej nie byłoby to zle.

1

Pau Cubarsi i Araujo w obronie
Gavi z Frenkiem i zdrowym Pedrim
Lamine z przodu
I to powinien trzon tej drużyny!
Przecież to co tworzy La Masia to jest jakiś kosmos. Przy odpowiednim Trenerze,który będzie potrafił to skleić,te chłopaki są w stanie dać temu klubowi wiele dobrego.
Liczę na kolejne diamenty a przy obecnej sytuacji finansowej trzeba szukać u siebie.

2

Jakoś tak satysfakcjonująco się patrzy na tak fatalny Bayern :)

1

@mekston Ale zanim to nastąpi
Wszystkie przedsięwzięcia zostaną poprzedzone spotkaniem z Matką Rabiota ;D

0

Prawda jest taka,że Barca przesiąkła takim dziadostwem ostatnich lat,że boją się wygrać z takim rzadkim Napoli…

0

Niektórzy szefowie Bayernu Monachium myślą o powrocie Hansiego Flicka. Odbyła się już rozmowa pomiędzy Flickiem i Uli Hoeneßem. [@cfbayern]

0

Czysto hipotetycznie
Czy wymienilibyście Kounde na De Ligta?
Wymiana 1-1 z Bayernem,bez dopłat

1

Czy tylko mi Fermin przypomina Fede Valverde z Realu? Jeśli chodzi o styl gry oczywiście

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kto za Xaviego?
Serce mówi Jurgen
Rozum mówi Hansi Flick(patrząc na sytuację finansową a Hansi aktualnie jest bez pracy)
Lapcio i Deco mówią Thiago Motta

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Xavi idź już i zabieraj ze sobą Romeu…

3

Xaviemu aż tak się dupsko pali,że to jest niewiarygodne…
Boi się ściągnąć Araujo i sciaga Christensena,który i tak nie gra jakoś dużo w tym sezonie.

0

Ciągle są spekulacje na temat odejścia Araujo.
Ja osobiście uważam,że coś jest i będzie na rzeczy. Jesli w tym sezonie skończy się bez trofeów to w dużej mierze zależeć będzie od tego kto zastąpi Xaviego na ławce trenerskiej. Nie ma opcji,że bez trofeum w tym sezonie Xavi utrzyma pozycję trenera. Nie wątpię w to,że zawodnicy są za Xavim,ale niestety coś nie śmiga . Miejmy nadzieję,że druga część sezonu zatrybi bo nie wygląda i nie zapowiada się ciekawie.
W końcu tacy piłkarze jak Araujo,Pedri,de Jong czy nawet Gavira,który jest kontuzjowany i jego brak odbija się czkawką zaczną się rozglądać za klubami z którymi będą mogli walczyc o trofea. No i co drażni to to ,że co roku przychodzą zawodnicy i są to zawodnicy wartościowi a nagle w Barcy zaczynają grać piach i się nie nadają. Nie wiem o co tu chodzi.
Dożyliśmy takiego momentu w życiu,że zamiast przyciągać zawodników możliwością walki o trofea to my ich tylko ogrywamy a potem będą lecieć do Bayernów czy takich Manchesterów City a nawet do PSG za kasą niż będą woleli zostać w Barcelonie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Czekasz tyle czasu na mecz
I dostajesz takie coś :c

0


Po czymś takim Sterling powinien nie powąchać murawy przez kilka meczów! Tragiczne to było,jak tak może się zachować zawodnik na takim poziomie…

0


U tego wariata boczni obrońcy zrobią „double-double”
Masakra

0

@snupson Tomasz to sobie byle czym tyłka nie zawraca
Jego jakaś tam Barcelona ze Sriki taką nie obchodzi
On Wawrzyniakiem bedzie podłogę w oktagonie wycierał :P

0

Jeszcze ten Roberto na głównej… litości :/

2

Okey
Xavi nie dojeżdża
Tylko pytanie kto za niego? Za każdym razem pada to pytanie kto za pana X
Bo zwolnić Xaviego żeby dać Marqueza to dajmy sobie spokój,lepiej zaorać to i tyle.
W Barcelonie jest o tyle specyficzne środowisko że gały mają zaślepione tym śmiesznym DNA,którego już dawno nie ma
Może pora odejść od tego,czas najwyższy

0

@Robert1603 ja myślę,że on już dawno zdał sobie z tego sprawę
Tylko jak on teraz ma to zrobić skoro Xavi to ten wybrany przez niego na miejsce Koemana

0

Przecież ten system rozdawnictwa jaki zgotował Barcelonie Bartolomeu będzie się odbijał przez lata jak oranżada z komunii…
„Dzięki” temu kasztanowi Barca musi brać i się użerać z takimi odpadami jak Romeu :/ niestety raka rzeczywistość,ale człowiekowi aż się przykro robi gdy patrzy jak ten klub istnieje już tylko z nazwy…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?