14


Łączmy się „bracia”!

6

@KrychaFCB tymczasem Lewy i DingDong! ;D
Będą tu siedzieć do ostatniego dnia kontraktu

6


No wiadomo,Frenkie ma autyzm i ciężko z nim rozmawiać ;D

2


Laporta i Deco wypad…

2

Mnie zastanawia co w tym momencie w głowie ma Laporta?
Działania Jego i jego bandy to jest sabotaż… Z czym on pójdzie do ludzi żeby ponownie na niego głosowali??
Miało być coraz lepiej a z roku na rok jest coraz to gorzej…

1

@MesQueUnClub96 Tak
Oni nam Marca Guiu ogrywają a my im Felixa
Podpiszą z nim kontrakt na 6 lat to nie zauważą jak nie będzie go u nich przez najbliższe 2 sezony ;D

4


Joao Felix w Chelsea!

3


Niech to okienko już się kończy…
Takiej tragedii już dawno u nas nie było ;( serce boli,oczy krwawią. Z roku na rok jest nie coraz lepiej a coraz gorzej…

1


Stawiam na kogoś z dwójki Gnabry/Mitoma ;D
Gnabry ze względu na Flicka

0


Hansi Flick poprosił zarząd żeby w żadnym wypadku nie sprzedawali Frenkiego De Jonga. Trener uważa go za kluczowego zawodnika w jego projekcie i gdy tylko ten wróci do zdrowia,będzie na niego stawiał.

1

@Matheu12 Ja też się łudzę z sezonu na sezon ;D

2


Oby wyszedl z tego…

2


Teraz się zacznie „gotowanie” do ostatniego dnia okienka ;D
Zobaczymy kogo nam przyprowadzi nasz Deco

0

Teraz tylko czekać na 30 sierpnia
I ostatni dzień okienka transferowego,cały dzień newsów
I zdjęc,filmików, że Chłopaki są w biurze,pizza przyjedzie i te sprawy bo pracują nad wzmocnieniami bo nie mieli przecież czasu a nasz super specjalista od transferów,dyrektor sportowy smażył smalec na Zanzibarze, znaczy w Portugalii

0

@kamiVeB to mówi nam on! Wielki Lapcio!
Skoro tak mówi
To znaczy,że jednak mówi i nie musi nam tego powtarzać co 17 lat

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4


Atleti? Juve? Kto da więcej,zapraszamy!

1


Here we go od Fabrizio! Fajne info z rana. Wypożyczenie z obowiązkiem wykupu po sezonie za 40 baniek.Mamy zagwarantowane 20% (8 milionów)za Todibo. Francuz i jego agent są w drodze na testy medyczne.

4


Budzimy się rano Here We Go! :D
Optymizm to nasza najlepsza dźwignia,tego nam nikt nie zabierze. Ale póki klauzula aktualna to ja wierzę!

0


Zapomnieli dodać,że w klubie panuje optymizm odnośnie tej kwestii ;D
Ciekawe na kogo trafiło koło fortuny?

0


Oby w zarządzie mieli chłodną głowę i nie dali się wciągnąć w jakiekolwiek gierki agentów. Damy mu euro a on skończy jak Umtiti i będziemy dźwigać wielkie kontrakty, nie mogąc wzmocnić zespołu…Tak jak pisałem wcześniej,ta kontka teraz to gwóźdź do trumny dla nas,niestety.

0

@TR3YWAY Niepoprawni optymiści w tym naszym klubie!

2


Oby tylko Hansi miał na niego pomysł!

5


No i fajnie. Tylko jaśnie Pan Nicolas mógłby się pospieszyć z tym ogłoszeniem decyzji.

1


Jeszcze tylko miesiąc,długo nie będzie czekał

5


O cię chu… złoty lumpie ;D
Jeszcze tylko brakuje żeby Araujo postąpił podobnie,absolutnie by mnie to nie zdziwiło. Wizerunkowo ten klub to upadek :D
I piłkarze tak do niego podchodzą

2


Mam nadzieję,że przy takim obrocie spraw Barcelona znajdzie dobrą alternatywę i trafi z transferem. A po Nico już nie wróci.Ma prawo podjąć taką decyzję,chce to niech tam zostanie,ale ten pociąg juz odjedzie. Takie byłoby moje życzenie. Nie powtarzajmy sytuacji z Griezzem.

0


Na Olmo się pieniążki znajdą?
Patologia. Zaorać to i Pyry posadzić.

1


W zarządzie mają nadzieję,że zawodnik od którego uzależnili całe okienko da im odpowiedź w końcu.
A kibice mają nadzieję,że w końcu zacznie się coś dziać jeśli chodzi o zmiany w składzie. Pierwszy miesiąc okienka tragiczny.
Zaś w drugim to już kluby zamykają kadry przed zaczynającym się sezonem!
Oby tak dalej :)

1

Jaka piękna to jest niedziela patrząc na to co się dzieje w klubie.
Zaraz minie miesiąc okienka a tu nikt nie przyszedł,nikt znaczący nie odszedł. Liga za pasem a jedyne co można przeczytać każdego dnia,że sytuacja jest lepsza.
A sytuacja z Nico to jest 1-1 jak sytuacja z szukaniem zastępstwa dla Neymara,który odchodził. Oby nie przespali okienka dla jednego zawodnika a ten ich kopnie w tyłek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?