4

@RobiS Wydaje mi się coś z nim bardzo nie tak. W poście z tym głosowaniem prosiłem chociaż jedną osobę, która zagłosowała na LePen żeby powiedziała dlaczego... Nikt nawet pół posta nie napisał. Sorry ale mi to śmierdzi, bo zwykle wszyscy są tu pierwsi do obrony swoich poglądów politycznych.

3

@barcelonaLM To jest niestety problem mediów w posiadaniu polskiego kapitału. Ich właściciele są zbyt narażeni na "gniew rządzących", więc Polsat zawsze był chorągiewką... Tak żeby się nikomu przypadkiem za bardzo nie narazić. Nie na tym polega dziennikarstwo...

1

@BART97 "tak jak powinno"

3

@BART97 Tego nie wiem, ale na Śląsku jest ta afera z metanolem w denaturacie i stąd mój żart, że "nie zobaczy różnicy". Wiesz... hehe... pijmy bo się ściemnia.

0

@Pawlak1992 Jedź na Śląsk, napij się i gwarantuję Ci... Nie zobaczysz różnicy.

3

@Fabik87 Wesley ma duży problem z alkoholem... To niestety wyjaśnia jego formę fizyczną

2

@kubix05 Pfff... Ja miałem czerwonego Jeepa na akumulatory! Z AMERYKI przywieziony. We wczesnych latach 90-tych to było coś. Ah co to były za czasy :D

0

@osa91 Dla zainteresowanych link tutaj... Wiadomo że to Niemcy, więc są bardzo stonowani i grzeczni w tym co mówią, ale jak na ich standardy to jest prawdziwa jatka.

5

@semafor Słuchając tego jak teraz wgniatają Merkel w ziemię i określają ją wprost jako nieodpowiedzialną oraz zarzucają jej tchórzostwo, że nie skomentowała prowadzonej przez siebie polityki wobec Rosji... Tak sobie myślę, że jakby to były wypowiedzi o Szydło w TVP, to już pół Twittera prawicowego by pisało o ataku hakerskim Rosji i antypolskiej kampanii oszczerstw.

5

@Pogba WIększość mówi wprost, że chce wrócić i to jak najszybciej. To ich kraj, kochają go, chcą go odbudować, a teraz nastroje patriotyczne są w nich silne jak nigdy. A nawet jeśli część będzie chciała zostać to tym lepiej. Dla naszej gospodarki to super wiadomość.

5

@Hubsao Ostatnio byłem na konferencji dotyczącej infrastruktury drogowej i kolejowej, gdzie wypowiadali się przedstawiciele największych firm budowlanych działających w Polsce. Powiedzieli wprost, że stracili 40-50% pracowników, bo wrócili na Ukrainę walczyć.

5

Słucham właśnie sobie angielskiego wydania Deutsche Welle (niemiecki nadawca publiczny). Temat dyskusji to "Russian war crimes: The end of German illusions?" i jadą po rządzie tym i wszystkich poprzednich za krótkowzroczność. Teraz wyobraźcie sobie coś takiego w TVP i obstawiajcie jak szybko każdy z tych dziennikarzy byłby zwolnionym antypolakiem.

3

@Isso89 No ale może nie Evolution xD

0

@daniel32778 Niestety czasami praca tak wygląda i to nie zawsze jest uzależnienie. Niektóre zawody są właśnie tak wymagające i jak się do czegoś chce dojść to 40h tygodniowo jest iluzją. Mój osobisty rekord to... 96h w tygodniu zafakturowane, czyli pewnie 110-120h spędzone w pracy licząc jakieś rozmowy, jedzenie, wyjścia na papierosa, czy do toalety.

1

@Kgorecki2500 Zajebiste :D krandę!

2

@mrboom Bo ludzie nie rozumieją i się boją. Mam iść do notariusza? Ile to będzie kosztować?! Jeszcze DOBROWOLNIE poddać się egzekucji? Nie no... Coś tu śmierdzi. Najważniejsze to wytłumaczyć potencjalnemu najemcy wszystko co i jak. Moje oczekiwanie, że ludzie mają jakiekolwiek pojęcie o prawie umarło gdzieś w okolicach końca 2015 roku :)

1

@Bykunn Wcale nie. To już się stało normą. W dużych miastach praktycznie każdy najem tak działa, a nawet w małych (około 60tyś) nikt nie ma z tym problemu.

1

@pt9 Tzw. najem okazjonalny. Składają Ci oświadczenie notarialne do najmu, że mają gdzie się wynieść, podają ten adres i wyrażają zgodę na poddanie się egzekucji w trybie art. 777 KPC. Masz wtedy dokument mogący być podstawą egzekucji komorniczej, czyli w tym przypadku eksmisji. Nie jest to "na bruk", bo przecież w oświadczeniu powiedzieli, że mają się gdzie wynieść.

1

@Objectivo Szkoda... Bo naprawdę fajny grajek.

1

@barcelonaLM Oby Szwecja również dołączyła.

0

@AmigoBlancos Zawsze istnieje opcja z Nacho na lewej obronie, ale nie wiem co by było bardziej zabawne... On czy Marcelo. Prawdę mówiąc ja bym wystawił Miguela, o ile jest zarejestrowany, bo na początku sezonu naprawdę fajnie się pokazywał.

0

@semafor Szczerze? Patrząc na to, że nikt z tych co na nią tu zagłosowali nie napisał ani pół komentarza... Coś czuję, że to po prostu "martwe dusze", czyli fake konta.

1

@Hubsao Swołocz...

3

@Kgorecki2500 Sorry ale czy ktokolwiek z tych, którzy klikają tam LePen może uzasadnić DLACZEGO? Laska jest sponsorowana przez Putina, prowadzi prorosyjską politykę, wprost mówi o wracaniu do normalnych relacji z Rosją. Już pomijam inne rzeczy, ale to chyba powinno ją skreślać...

0

@Ojciec5tkidzieci Statystyki punktowe imonujące, ale ewidentnie dostawał piłki do upadłego. 40% w ataku to nie są jakieś procenty, nad którymi można się rozpływać.

3

@barcelonaLM Dzisiaj w ramach przyjmowania jednej z ustaw głos "za" oddali prawie wszyscy posłowie... Prawie, bo 10 się wstrzymało. Wszyscy z Konfederacji :)

4

@Peszko07 Już wielokrotnie dziękował Polsce i Polakom. Wskazywał że w trudnej chwili się okazuje kto jest prawdziwym przyjacielem. Dziękował też Dudzie za wsparcie. Rozumiem że powinien robić to codziennie, prawda? Nie wiem czy zauważyłeś, ale ostatnio ma trochę na głowie i wydaje się być zajętym oraz mocno zestresowanym człowiekiem. Jestem skłonny mu wybaczyć, że dziękował nam kilkanaście razy od początku wojny, a nie kilkanaście razy dziennie.

1

@endriuuu2 Umiesz czytać? Nasi "patrioci" bez powodu demolują miasto i prowokuje ich byle co. Proruska demonstracja to nie jest byle co, szczególnie w momencie de facto inwazji na Twój kraj. Jakby to był Wrocław, czy Kraków zamiast Odessy to skończyłoby się dokładnie tym samym.

1

@Kos111 Podobno ma być gotowy na Cadiz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?