1

@tomek8756 Jak zawsze przekombinowałem, bo w drugim przykładzie nie dość, że zrobiłem transformację to jeszcze ze stroną bierną. Uwielbiam angielski za jego plastyczność.

1

@Zoker Słuchałem kiedyś w jego wykonaniu chyba jakiegoś dokumentu historycznego. Można słuchać go godzinami.

1

@bartas97 Paski są do wyboru i do dokupienia. Ja w swoim mam skórzany oraz parciany. Zależy czy do garnituru go noszę do pracy, czy nie. Tylko proponuję wziąć największy rozmiar tarczy, bo ja dostałem średni i na mój gust jest troszkę za mały.

0

@Zoker Oh jak Stephen Fry czyta to się skuszę!

0

@bartas97 Coś z Daniela Wellingtona może?

1

@IronSanHybrid Ej przestań bo jakoś jasno się zrobiło za oknem i mnie przedramie piecze... Ale co złego to nie ja!

1

@macio_944 12 cali, mahoń, sękata, rdzeń z krwi olbrzyma?

1

@IronSanHybrid Sam go jąkało wpuściłeś to co się dziwisz, że jest w lochach? Idź pochłeptać krew jednorożców dla Czarnego Pana, a nie jakieś afery robisz.

0

@Messibestplayerintheworld Dani ma rację co do tego, że Mbappe jest bardziej kompletny. Natomiast jeśli chodzi o stricte pozycje nr 9 to Norwega cenię bardziej.

0

@masq Jaki żużel? Widziałeś żeby śmigali tam na Nimbusach 2000? Ja też nie. Dziesięć punktów dla HP.

0

@gumaz Ja, bo nie jestem w stanie z lektorem/dubbingiem. Ale obiecuję puścić sobie w nocy w oryginale :)

2

@Sau_Ron Piąta to ta z Umbridge i walką w Ministerstwie, prawda? W takim razie pełna zgoda.

0

@barcelonaLM Bo to dwie różne rzeczy. Natomiast niestety nacjonalizm prowadzi do takiego mentalu jakie ma społeczeństwo rosyjskie oraz do alienacji międzynarodowej... Też nic dobrego...

1

@masq Widziałem dzisiaj na MLH i się popłakałem ze śmiechu xD

0

@tomek8756 W sumie rozróżnienie kiedy używać past, a kiedy perfect jest trudne nawet znająć reguły. To chyba jedna z tych rzeczy, których bez "osłuchania" się z językiem nie da się robić poprawnie. Tak samo jak używanie "a" oraz "the".

1

@Sau_Ron Nie do końca. Klimat książek też się zmieniał na bardziej mroczny. One dorastały razem ze swoimi czytelnikami i to było w nich genialne.

0

@masq Niestety raczej by Ci mówiła o sytuacji kobiet w Ugandzie, ale mi by to ani trochę nie przeszkadzało. Ty sobie mów, ja sobie popatrzę. Deal jest idealny.

1

@macio_944 Dla mnie też. To tylko żart z długości filmów Tarantino. Podobno jak Leo poszedł z laską na jego premierę, to po skończeniu seansu laska już była za stara na jego gust.

1

@macio_944 Też tak na początku o niej myślałem, ale gdzieś na etapie Więźnia Azkabanu z pewnych powodów moje zdanie uległo zmianie i przestałem zauważać takie szczegóły. Ciekawe dlaczego...

0

@macio_944 Nie wiem kto puszcza ten film o takiej porze... Do rana będzie trwał.

0

@Robert1603 Chciałbyś xD to kwota podatku jaki miałeś zapłacić przez rok. Trafi do Ciebie podatek zapłacony/wysokość zaliczek minus podatek należny

0

@Rust_Cohle 4 lata w trzeźwości. U mnie chyba nieco mniej, ale dobrze dla nas obu :D

0

@Rust_Cohle Współczuję że Ci się chciało od nowa zaczynać. Ja to wykorzystałem jako szansę żeby zerwać z nałogiem. Chociaż w weekend pewnie finały LEC poogląam z sentymentu ;)
EDIT: Ja też nie w ten sposób. Byłem bardziej kreatywny :) kiedyś zapytałem kogoś czy jego rodzice są rodzeństwem, bo "only an incest could have resulted in such a retard being born". Chociaż i tak najlepiej wyszło mi chyba "There is no "I" in "team". But there are 4 "I" in "inting idiots". I'm afk. So long fuckers."

1

@Rust_Cohle Ah człowiek z kulturą. Ja przestałem grać jak dostałem perma za flame.

0

@Rust_Cohle Mówili Ci też żebyś się zabił i że ruchali Twoją matkę? Bo pamiętam że to standard był jak grałem xD

1

@Freudysta Ja nigdy wielkim kibiecem żadnego polskiego klubu nie byłem, ale do Wisełki mam sentyment. Jak byłem dzieciakiem to oglądałem ich w Purcharze UEFA, jarało mnie to że jeden z piłkarzy ma imię i nazwisko różniące się tylko jedną literą od moich, pochodzę z Przemyśla i mieszkałem w dzielnicy kibicująćej Polonii, która z Wisłą ma sztamę, studiowałem w Krakowie w czasach mistrzowskiej Wisły z Meliksonem, Pareiką i Genkovem więc chodziłem na mecze czasami, bo ładnie grali, no i mam mnóstwo kumpli, którzy są kibicami Wisły. Szkoda mi po prostu, bo Biała Gwiazda ma specjalne miejsce w moim sercu.

0

@Freudysta Smutne to strasznie... Wisła to jednak Wisła... Jej miejsce jest w czubie Ekstraklasy.

0

@koksik2700 Generalnie tak, ale mają taki jasny. Chyba się Żywiec Lekkie nazywa, czy jakoś tak. Naprawdę spoko jest.

1

@Przemek2323 Po premii jaką dostał jego domowy system finansowy będzie płynny aż do jego śmierci.

0

@RosjaninBut To miało na celu po prostu pokazać jak powinna wyglądać telewizja publiczna i prawdziwe dziennikarstwo. W porównaniu do TVP to przeciwny biegun.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?