oZinho
Dołączył/a: marzec 2019
Gdynia
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCBCZESIO27 Niech nie wraca
1
@SzahMatt Przestańcie marudzić. Dajcie mu się pokazać.
0
@Ralfaugu Ale dlaczego zakładasz że będzie gorzej. Koeman odmówił. Allegri nie zna języka. Naprawdę chciałeś patrzeć kolejne pół sezonu na taką Barce? Daj człowiekowi szansę. Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.
2
@misiek4st mhm dac mu kwiaty i czekoladę na koniec sezonu.
2
@dunkelritter69 A jak myślisz? On nawet jednego meczu nie poprowadził a już jest krytyka: D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Ralfaugu Bo każdy trener z topu marzył żeby w połowie sezonu wejść w ten bigos. Zejdź na ziemię. Jeszcze Setien nie zaczął a tu już jest skreślany.
1
@milosz00 człowiek chyba nie wie czego chce.
0
@narciarz Lepiej mieć nadzieję niż ciągle zrzędzić.
4
Czytając te komentarze stwierdzam ze #wszyscyout :D :D
No Chyba że przyjdzie Klopp , Mbappe , Neymar i jakiś obrońca który się jeszcze nie narodził. Wtedy to możemy grać :D
Aha reklamy z koszulek by mogły zniknąć. W końcu mes que un club co nie :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Bartex Bo jest tylu wolnych trenerów na jego poziomie. Tylko brać.
0
@DamianBarcaCule Czyli kto ? To nie jest koncert życzeń.
1
@laliga40 To może napisz nam jakis lepsze rozwiazanie a nie jak wielu tutaj tylko zrzędzisz.
0
@Pasibrzuch I bardzo dobrze że nie słuchali.
0
@martin86 Że też nikt na to nie wpadł. Niesamowite jak proste to było rozwiązanie. A teraz wracamy na ziemię.
13
Xavi teraz. Cokolwiek się stanie z resztą sezonu on już zacznie pracę z drużyną. A sam Xavi jak i zespół będą lepiej przygotowani na przyszły sezon. Kto wie czy w obecnym ugraliby coś wielkiego. Pozostawienie Valverde to dalsze tkwienie w stagnacji mentalnych przegranych.
0
@HavertzKai nie no płakać będzie
4
@mikokarla Jaka miła odmiana poczytać taki komentarz a nie ciągle zrzędzenie na trenera które i tak nic nie daje. Mój typ to 2:0 dla nas.
0
Sprzedać póki coś warty.
0
@dux Weź wymyśl coś nowego.
1
@pero1983 komu?
0
@DonFerdinando Nie. Umarł razem z Dembele.
1
@ToJa79 piłkarze jednak też biegają po boisku.
4
@Lucassito Co za bzdury. I co to jest tikisraka?
0
@qbarca Ciesz się z bramki. A nie prowokujesz.
1
@HavertzKai Nie tylko jego. Jeżeli taki gol Cię nie cieszy to po co oglądasz mecz.
4
@Barca_Big_Moment Swoje rzeczy w walizce.
2
@judaszowe_srebrniki Pewnie dlatego że tego nie zrobił.
2
Królu nigdy nie kończ !