oZinho
Dołączył/a: marzec 2019
Gdynia
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@krzysiekVeB Skończ marudzić. To dopiero początek.
10
@nationalpen Co za pierdoły.
64
Bartomeu świnio czekamy! Cos obiecałeś po takiej deklaracji Messiego.
0
@czesctuam Wycierac sobie mordy? Koles od kilku lat niszczy klub. O Czym ty piszesz ?
1
Gdyż MEssi to nie Neymar. Czego nie rozumiesz ?
1
@wuwunio92 Mów za siebie.
3
@dominik1987r Milion razy się pod tym podpisuje !
1
@Bogan A kto im karze podawać ? To Debilne wytyczne trenerów i brak wyobraźni ludzi którzy otaczają Messiego. Jak pójdzie do City wtedy Guardiola pokaże jak się wykorzystuje talent Leo.
0
Po prostu brawo !!!! Co za wstyd !!!
2
@Cariones No bo akurat tutaj chodzi o kase.
0
@VENOMStyle Messi juz czeka. Jedz.
0
@goma W City ma na to juz duża szanse. Myśle ze bardzo dobrze sie zastanowi.
0
@Blantozaur Jak on ma niby chwycić sytuacje za pysk kiedy BARTEK ROBI CO CHCE ?
0
@vukoo1 mizerie i sadzone ma
2
@zibiku A skąd Ty to wiesz ? Skoro sam Suarez publicznie ogłasza ze może być zmiennikiem i to akceptuje. Przestań wróżyć z fusów.
1
@VenoM Trzeci najlepszy strzelec w historii klubu za słaby. ok
1
@Arkadio90 Nie w Barcelonie.
0
@AntoineGriezmann Ile on ma tych szans dostawać ?
0
@johny11 I cyk trzeba mieć coś z głową zęby coś takiego pisać.
0
@kondi21 albo Mtv
0
@swiergol2 Myślę że używając swojej wyobraźni i tego co widzę w piłce zrobiłbym o wiele więcej.
6
@Naturopata Co za bzdura.
1
Ale wtopa. sory :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kapitan hawk I wtedy mamy tyle samo punktów i mierda ma mistrza.
16
@Witam Z kim ? City ich zmiecie.
1
@JohnBarça Pepiczkiem
4
@Naturopata Może ten pierwszy tylko się zgadza.
1
@Mario96w Dołóżmy do tego jeszcze Lm :D
0
@Freshone009 To ze żyje meczem i się wydziera nie oznacza ze jest dobrym trenerem.