oZinho
Dołączył/a: marzec 2019
Gdynia
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo Że co? Po jakiemu Ty piszesz?
0
@denks1984 po kogo?
0
@Tom3yn To nie czytaj. Kogoś może to interesować
0
@Harnas2 wow. Niesamowite.
0
@Rahim1908 Ale narzekać na ruchy zarządu potrafią :D
4
@DLFCB Dlatego że mamy połowę sezonu. Ja Ci odpowiadam.
28
Trzymam kciuki żeby to się nie udało.
5
@Deraxium tak w połowie sezonu ich wymieni. O Czym Ty piszesz? Przeczytałeś artykuł?
1
@monciaak kupowałem dzień przed meczem. Mecz był z Milanem. Bilety bez problemu kupiłem w kasie pod stadionem
0
@Alistar74 No jak to kto. Messi. Chciwi sie i nic ogólnie nie robi :D
0
@AmigoBlancos Słowo klucz - medialność.
0
@qbuteq Dokładnie tak.
2
@socha Messi koszykówki żyje. To Michael Jordan.
0
@tobiasson92 Kto był wtedy dyrektorem sportowym?
0
@kingmati414 Niby czemu? Nie rób dramy.
0
@hermesnl Oho znaleziony problem Barcelony. W głowę się puknij człowieku. Będziesz płakał jak Leo zakończy karierę.
0
@damcio24 Na coś innego.
0
Zazwyczaj po przyjściu nowego trenera mówi się o efekcie nowej miotły. My dostaliśmy starego mopa.
0
@PePeMasta Dobrze gadasz. Zapomniałeś chyba o kimś w obronie.
0
@ToJa79 no już biorą
0
@PawelBarcaVeB Nie każdy piłkarz jest Bostengiem.
1
@Midast Już widzę jak Coutinho lub Rakitic się na to zgadzają. To nie handel ludźmi.
0
@ajep Prawdę napisał. Zgadzam się z tym.
2
@Kapitan hawk to się raczej nigdy nie skończyło.
5
@koksik2700 bardzo drogi nie wypał.
0
Piątek? My już mamy pistolero.
5
@Harnas2 jeżeli się skupili na tym tylko to mają. 2 z nich są bardzo dyskusyjne. We własnym kraju nie istnieja. Taki to mistrz Europy.
5
@rzutnik Vidal moim zdaniem nie będzie już tak istotny. On ratował tyłek Valverde i do tej kaszany jaka grała Barca pasował. Tutaj pomoc inaczej będzie działać.
3
Poziom hipokryzji na tej stronie. Przekracza wszelkie granice.
1
@kryss20 15 lat?? Dlaczego?