0

@Borneo Że co? Po jakiemu Ty piszesz?

0

@denks1984 po kogo?

0

@Tom3yn To nie czytaj. Kogoś może to interesować

0

@Harnas2 wow. Niesamowite.

0

@Rahim1908 Ale narzekać na ruchy zarządu potrafią :D

4

@DLFCB Dlatego że mamy połowę sezonu. Ja Ci odpowiadam.

28

Trzymam kciuki żeby to się nie udało.

5

@Deraxium tak w połowie sezonu ich wymieni. O Czym Ty piszesz? Przeczytałeś artykuł?

1

@monciaak kupowałem dzień przed meczem. Mecz był z Milanem. Bilety bez problemu kupiłem w kasie pod stadionem

0

@Alistar74 No jak to kto. Messi. Chciwi sie i nic ogólnie nie robi :D

0

@AmigoBlancos Słowo klucz - medialność.

0

@qbuteq Dokładnie tak.

2

@socha Messi koszykówki żyje. To Michael Jordan.

0

@tobiasson92 Kto był wtedy dyrektorem sportowym?

0

@kingmati414 Niby czemu? Nie rób dramy.

0

@hermesnl Oho znaleziony problem Barcelony. W głowę się puknij człowieku. Będziesz płakał jak Leo zakończy karierę.

0

@damcio24 Na coś innego.

0

Zazwyczaj po przyjściu nowego trenera mówi się o efekcie nowej miotły. My dostaliśmy starego mopa.

0

@PePeMasta Dobrze gadasz. Zapomniałeś chyba o kimś w obronie.

0

@ToJa79 no już biorą

0

@PawelBarcaVeB Nie każdy piłkarz jest Bostengiem.

1

@Midast Już widzę jak Coutinho lub Rakitic się na to zgadzają. To nie handel ludźmi.

0

@ajep Prawdę napisał. Zgadzam się z tym.

2

@Kapitan hawk to się raczej nigdy nie skończyło.

5

@koksik2700 bardzo drogi nie wypał.

0

Piątek? My już mamy pistolero.

5

@Harnas2 jeżeli się skupili na tym tylko to mają. 2 z nich są bardzo dyskusyjne. We własnym kraju nie istnieja. Taki to mistrz Europy.

5

@rzutnik Vidal moim zdaniem nie będzie już tak istotny. On ratował tyłek Valverde i do tej kaszany jaka grała Barca pasował. Tutaj pomoc inaczej będzie działać.

3

Poziom hipokryzji na tej stronie. Przekracza wszelkie granice.

1

@kryss20 15 lat?? Dlaczego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?