oZinho
Dołączył/a: marzec 2019
Gdynia
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VeVoS Zmień leki.
0
@VenoM Czego nie kumasz ? Nie chcemy go.
7
@Naturopata Manchester United:
Mistrzostwo Anglii (1x): 2007/08
Tarcza Wspólnoty (1x): 2007
Liga Mistrzów UEFA (1x): 2007/08
FC Barcelona:
Mistrzostwo Hiszpanii (8x): 2008/09, 2009/10, 2010/11, 2012/13, 2014/15, 2015/16, 2017/18, 2018/19
Puchar Króla (6x): 2008/09, 2011/12, 2014/15, 2015/16, 2016/17, 2017/18
Superpuchar Hiszpanii (6x): 2009, 2010, 2011, 2013, 2016, 2018
Liga Mistrzów UEFA (3x): 2008/09, 2010/11, 2014/15
Superpuchar Europy UEFA (2x): 2009, 2015
Klubowe Mistrzostwo Świata (3x): 2009, 2011, 2015
Reprezentacyjne
Mistrzostwo Świata (1x): 2010
Mistrzostwo Europy (1x): 2012
Wicemistrz Pucharu Konfederacji (1x): 2013
3 miejsce w Pucharze Konfederacji (1x): 2009
Mistrzostwo Europy U-19 (1x): 2006
Indywidualne
Najlepszy obrońca Primera División: 2009/2010
Drużyna sezonu Primera División: 2014/2015, 2015/2016
Drużyna sezonu Ligi Mistrzów: 2014/2015
Drużyna turnieju Mistrzostw Europy: 2012
Drużyna Roku UEFA: 2010, 2011, 2012, 2015, 2016
Drużyna Roku FIFPro: 2010, 2011, 2012, 2016
Drużyna Roku European Sports Media: 2010/11, 2013/14, 2014/15, 2015/16
1
@jedrek7000 Wróżenie z fusów. Szans to on miał już dosyć.
3
Neymar musi wrócić !!!
9
Oho kolejny do wypożyczenia. Elegancko zainwestowane pieniądze ze sprzedaży Neymara.
1
@seba444 A to niby czemu? Dobre masz podejście do kibicowania
1
@Jaca27 Ale zabawne.
3
Różnie było ale tego nie zapomnę nigdy
0
@espanio80 kogo ?
5
@Messibestplayerintheworld Bo jest potrebny.
1
@Gregsky10 Tak , tak to trener mu podkłada specjalnie noge na treningu żeby złapał kontuzje. Nie odpali. Jesteś bardzo naiwny.
0
@darr0o można braść
4
Antoni musi zostać.
0
To jest żart. Wywalili za Coutinho ocean kasy a teraz go będą wypożyczac.
2
@Przemek2323 A wziąłeś pod uwagę że takie wiadomości mogą być właśnie odskocznią od niezbyt fajnej rzeczywistości? Niektórzy lubią patrzeć w przyszłość z optymizmem.
0
@Borneo A za rok pójdzie za darmo.
0
@19Riki20 Myślę że nie.
0
@ViScAAA Typ ciągle jest u lekarza a Ty widzisz problem w trenerze. No brawo za ocenę sytuacji.
1
@lj89 A może by tak zejść na ziemię?
0
@Kubsoleon Mnie.
0
@FDJ Tak tak Bo Valverde kazał im grać źle.
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
0
@cyron1 Przecież o to chodziło autorowi.
0
No cóż. Powodzenia typie. Chcemy widzieć dużo dobrych brameczek :D
5
Normalnie strażnik Teksasu.
0
@noface To nie oglądaj już dalej. Przecież wszystko wiesz.
11
@VenoM Aha czyli lepiej nic nie robić bo zmiana nie gwarantuje sukcesów i tkwić w tym szambie zwanym zarządem? Z takim myśleniem nigdy nie pójdziesz do przodu. Zmiana gwarantuje zmianę a ta jest bardzo wymagana.
7
@zibiku Już Ci tłumaczę. Każde potknięcie mierdy cieszy. Każde.
0
@catalanian09 To po co pożyczać?