1

@katalonia15 MŚ 2006
https://www.soccercorner.com/Adidas-Teamgeist-League-Federation-Ball-p/eb-ad801627.htm

i to oryginalna prawdopodobnie, bo na turnieju w Opalenicy młodzi zawodnicy Arki Gdynia zostawili :D

2

@sidzej Toś narobiła smaka, człowiek akurat na diecie, docina się na wakacje a tu takimi rarytasami na LR się raczą

0

@Grzesior667 oddaj sprawę firmie co ściąga hajs z ubezpieczalni. Za darmo rozpatrzą sprawę a później się dogadacie że dwie strony będą zadowolone

1

@Grzesior667 ja ostatnio zgłosiłem i bez problemu, na oświadczenie bez daty, miejsca. Na następny dzień już miałem wycenę i to bardzo zadawalajaca.
Jaka to ubezpieczalnia? Ja zgłaszałem w PZU

0

@Colon @JaSzymon
W sumie to wszystkiego po trochę. To co w stacjach radiowych na topce, ale lubię i jakieś hiphopowe kawałki, tylko muszą wpaść w ucho, podobnie jak z disco polo. Lubię tez starsze polskie piosenki takich zespołów jak Lady pank, wilki, t.love. Sylwia Grzeszczak ma spoko piosenki.
Ale do auta to chodziło mi coś bardziej z takim tupnieciem.
Np. Brennan Heart & Jonathan Mendelson - follow the light
DJ smash - volna
Spoko też są remixy polskich piosenek jak te:



0

Podlinkujcie jakieś fajne nutki do auta tak do jazdy wieczorem/nocą. Dzięki :)

0

@nvidd może jakiś błąd w systemie? Albo zwyczajnie słabszy dzień, stres.

2

Tymczasem Polki wygrały 1 seta z Brazylijski 25-22. Oby nie skończyły jak wczoraj z USA.

3

@nvidd nie chce obrażać, ale to tylko pokazuje ile warte są te oceny.
Oceny a inteligencja to dwie różne rzeczy

9

Korona Kielce przegrywa z reprezentacją AFE 1:3. Rywale Kielczan, to drużyna złożona z bezrobotnych piłkarzy, którym hiszpańska federacja organizuje przygotowania do sezonu.

Źródło:fangol

0

@gumaz a mnie tam niektóre śmieszą, Gabrysia Bąk, Jaśka jak zamawia wczasy. Nie wszystkie ale są czasem śmieszne fragmenty.

0

@Michu30 ale w tym sezonie odpaliło kilku zawodników, to już nie tylko Tai i Magic. Teraz Drabik ciśnie ładnie,Fricke, Jamrog, Czogunow.
Unii robotę robią przede wszystkim juniorzy, ale i we Wrocławiu wygląda to obiecująco. Jeśli obie drużyny utrzymają formę, to będziemy świadkami mega widowiska

0

@MarioVeB! Też właśnie miałem iść, ale za gorąco, nawet widać po stadionie, że mało osób na trybunie całej w słońcu
@Michu30 aktualnie 32-10

4

Ale Sparta Wrocław gwałci Stal Gorzów :O

4

Peruwiańczycy perfekcyjnie wykonali karne, może poza ostatnim. Muslera 4(!) razy wyczuł kierunek a mimo to nawet nie był blisko obrony.

2

1

@Jakchcesz
Z racji kończącego się sezonu truskawkowego, to naleśniki z serem i polewą truskawkową.

1

Coś dla fanów WWE. Te miny Kloppa są genialne i świetnie pasują:)

https://www.facebook.com/SportsJOEdotie/videos/1365632363593756/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ściah Być może, tak sobie gdybam, ale wielokrotnie się słyszało o ojcu w negatywnym świetle, że pazerny bardzo itp.

0

@creative7 ja polecam travel planet, a z Grecji polecam Zakynthos. I już na wyspie jest polskie biuro podróży Zante Magic Tours, super wycieczki, nie pożałujesz

10

@LuckyFCB Niewykluczone, że to właśnie ojciec Neymara jest największym problemem

0

@Gaucho Niewykluczone, że 1 lipca klub nas zasypie kilkoma oficjalkami na raz :)

2

@AdrianGajewski2005 Adi, tylko spokojnie, bez nerwowych ruchów.

0

@jakub6623 a gdzie pracujesz? stacja paliw?

2

@shinthps To jaki problem było zrobić zakupy wczoraj?
Po drugie, żabki są otwarte niektróe.

0

@shinthps a że do pracy nie musiałeś iść to już nie wspomnisz? :D

0

@Encore zgoda, zdominował, ale teraz w strongmani dźwigają o wiele większe ciężary niż za czasów Pudziana.
P.s mi w nim jeszcze bardzo imponowała sylwetka. Większość strongmanów to grubasy

0

@MarioVeB! We Wrocławiu jest dramat, wczoraj wieczorem się grać nie dało na Biskupinie.

0

@KingKahuka no chyba ktoś musi ta ligę wygrać nie? Półfinały dziś i jutro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?