mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@katalonia15 MŚ 2006
https://www.soccercorner.com/Adidas-Teamgeist-League-Federation-Ball-p/eb-ad801627.htm
i to oryginalna prawdopodobnie, bo na turnieju w Opalenicy młodzi zawodnicy Arki Gdynia zostawili :D
2
@sidzej Toś narobiła smaka, człowiek akurat na diecie, docina się na wakacje a tu takimi rarytasami na LR się raczą
0
@Grzesior667 oddaj sprawę firmie co ściąga hajs z ubezpieczalni. Za darmo rozpatrzą sprawę a później się dogadacie że dwie strony będą zadowolone
1
@Grzesior667 ja ostatnio zgłosiłem i bez problemu, na oświadczenie bez daty, miejsca. Na następny dzień już miałem wycenę i to bardzo zadawalajaca.
Jaka to ubezpieczalnia? Ja zgłaszałem w PZU
0
@Colon @JaSzymon
W sumie to wszystkiego po trochę. To co w stacjach radiowych na topce, ale lubię i jakieś hiphopowe kawałki, tylko muszą wpaść w ucho, podobnie jak z disco polo. Lubię tez starsze polskie piosenki takich zespołów jak Lady pank, wilki, t.love. Sylwia Grzeszczak ma spoko piosenki.
Ale do auta to chodziło mi coś bardziej z takim tupnieciem.
Np. Brennan Heart & Jonathan Mendelson - follow the light
DJ smash - volna
Spoko też są remixy polskich piosenek jak te:
0
Podlinkujcie jakieś fajne nutki do auta tak do jazdy wieczorem/nocą. Dzięki :)
0
@nvidd może jakiś błąd w systemie? Albo zwyczajnie słabszy dzień, stres.
2
Tymczasem Polki wygrały 1 seta z Brazylijski 25-22. Oby nie skończyły jak wczoraj z USA.
3
@nvidd nie chce obrażać, ale to tylko pokazuje ile warte są te oceny.
Oceny a inteligencja to dwie różne rzeczy
9
Korona Kielce przegrywa z reprezentacją AFE 1:3. Rywale Kielczan, to drużyna złożona z bezrobotnych piłkarzy, którym hiszpańska federacja organizuje przygotowania do sezonu.
Źródło:fangol
0
@gumaz a mnie tam niektóre śmieszą, Gabrysia Bąk, Jaśka jak zamawia wczasy. Nie wszystkie ale są czasem śmieszne fragmenty.
0
@Michu30 ale w tym sezonie odpaliło kilku zawodników, to już nie tylko Tai i Magic. Teraz Drabik ciśnie ładnie,Fricke, Jamrog, Czogunow.
Unii robotę robią przede wszystkim juniorzy, ale i we Wrocławiu wygląda to obiecująco. Jeśli obie drużyny utrzymają formę, to będziemy świadkami mega widowiska
0
@MarioVeB! Też właśnie miałem iść, ale za gorąco, nawet widać po stadionie, że mało osób na trybunie całej w słońcu
@Michu30 aktualnie 32-10
4
Ale Sparta Wrocław gwałci Stal Gorzów :O
4
Peruwiańczycy perfekcyjnie wykonali karne, może poza ostatnim. Muslera 4(!) razy wyczuł kierunek a mimo to nawet nie był blisko obrony.
2
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1405901839575607&id=804593629706434
Taki mały gest, a jak cieszy.
1
@Jakchcesz
Z racji kończącego się sezonu truskawkowego, to naleśniki z serem i polewą truskawkową.
1
Coś dla fanów WWE. Te miny Kloppa są genialne i świetnie pasują:)
https://www.facebook.com/SportsJOEdotie/videos/1365632363593756/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ściah Być może, tak sobie gdybam, ale wielokrotnie się słyszało o ojcu w negatywnym świetle, że pazerny bardzo itp.
0
@creative7 ja polecam travel planet, a z Grecji polecam Zakynthos. I już na wyspie jest polskie biuro podróży Zante Magic Tours, super wycieczki, nie pożałujesz
10
@LuckyFCB Niewykluczone, że to właśnie ojciec Neymara jest największym problemem
0
@Gaucho Niewykluczone, że 1 lipca klub nas zasypie kilkoma oficjalkami na raz :)
2
@AdrianGajewski2005 Adi, tylko spokojnie, bez nerwowych ruchów.
0
@jakub6623 a gdzie pracujesz? stacja paliw?
2
@shinthps To jaki problem było zrobić zakupy wczoraj?
Po drugie, żabki są otwarte niektróe.
0
@shinthps a że do pracy nie musiałeś iść to już nie wspomnisz? :D
0
@Encore zgoda, zdominował, ale teraz w strongmani dźwigają o wiele większe ciężary niż za czasów Pudziana.
P.s mi w nim jeszcze bardzo imponowała sylwetka. Większość strongmanów to grubasy
0
@MarioVeB! We Wrocławiu jest dramat, wczoraj wieczorem się grać nie dało na Biskupinie.
0
@KingKahuka no chyba ktoś musi ta ligę wygrać nie? Półfinały dziś i jutro