mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Rupert_Haubica taki trochę Maradona, mały , krępy, silny, szybki - po prostu Laporta
6
@Antimadridista_WR a się tu spuszczali niektórzy nad Doku czy Saką, czy nawet Barcola, a to są inni jednak zawodnicy niż Yamal, bardziej wypuścić piłkę i pobiec z nią. Yamal to pokrętło, obecnie jest jedyny w swoim rodzaju.
0
@Arden dobry zawodnik, silny jak koń. Dziwię się że się nim nie interesujemy
0
Niemcy przyznają: nie ma żadnego systemu złomowania zużytych turbin wiatrowych. A tylko w samych Niemczech trzeba będzie w ciągu 10 najbliższych lat zutylizować 500 tysięcy ton(!) tego "zielonego dobra".
Głośna jest dziś w Niemczech historia "przedsiębiorcy" z Bawarii, Michaela Rotha, który wziął od państwa miliony euro za obietnicę utylizacji starych wiatraków. I co się okazało? Wywoził je na nielegalne wysypiska do... Czech. Wpadł w ubiegłym roku, kiedy Barbora Šišková, dzielna pani burmistrz czeskiego miasteczka Jiříkov, własnym autem zablokowała ciężarówkom Rotha wjazd do lasu znajdującego się na terenie podległej jej gminy. Późniejsze śledztwo wykazało też, że firma Rotha wywoziła nie tylko do Czech, ale również do Polski "toksyczne odpady akumulatorowe". Proces Rotha ma rozpocząć się przed niemieckim sądem 11 czerwca
0
@RosjaninBut zasadniczo nie tylko z chatem oczywiście ale ogólnie już wiele lat temu wspomagałem sie leczeniem z googlem ;):P chat to kolejne ułatwienie ale to internet zmienił wszystko
1
@Encore luźna , sympatyczna, złotousta Aryna
1
@draxidox to wina kolonialistów przecież , że ONI się nie ogarnęli do dziś.
0
@Karol145 w Polsce to jest właśnie folklor, beka. We Francji realne zagrożenie życia dla byle mieszkańca i ich dobrostanu. Wole jednak taki folklor na stadionie, niż podpalanie aut, sklepów, całego miasta czy nawet .. morderstwa bo takowe po zwicięstwie PSG też było.
0
@takisobiektos serio jest jakiś czarnoskóry tenisista? pierwszy raz widzę :)
1
@Kidd FAKRO :) 15znaków
0
@lajcior paczkomaty będą tytanowe, spokojnie
1
Komentarz usunięty
1
@norbi77 maja modnisie piłkarzyny faze z tymi torbami/butami
9
@Gaucho Czyli z wysokich kontraktów schodzi nam Lewy i Fati, jeszcze Niemiec i można grać.
1
Wojczal (luźna parafraza) : jeśli Ukraińcy dalej będą uprawiać taką politykę lekceważenia Polski, Grzegorz Braun ze swoimi postulatami może okazać się politykiem bardzo umiarkowanym. Zełeński po prostu szkodzi.
3
@Safrani ja się wtedy urodziłem xd ale oczywiście żyłem równiez tymi przeszłymi (dla mnie) sukcesami :) Co do złotej piłki dla mnie miała drugorzędne znaczenie, choć nie powiem radością jakąś było widzieć Rivaldo, czy później Messiego z nią w rękach :)
1
@Janas11224 jak Barca wygrywała swoją drugą LM (2006) to miałem 16 lat, kibicowałem od dziecka. Pamiętam tą radość ;) ale to co było później, czyli 2009 i 2011 to juz byliśmy dominatorami w Europie i to dopiero była duma dla takiego łebka dwudziestoletniego ;) i ten zaszczyt, że nie kibicuje przeciez od wczoraj i nie jestem kibicem sukcesu bo przez mgłę pamiętam jeszcze czasy Enrique i Guardioli, a już na pewno Rivaldo i Kluiverta ... ;) fakt to były piękne czasy a wydaje mi sie trafiłem na najlepszy wiek z najwiekszymi sukcesami FCB
5
@Hellrider niesamowite jest to jak bardzo Laporta miał rację, i jak bardzo wtedy to było surrealistyczne xD Fakt że raczej bym go nie podejrzewał o taką czutkę a raczej to była zwykła kurtuazja bo go kupiliśmy ;p ale mimo wszystko powiedział to ;)
3
@Dankho94isback imo nie, nie ma.mowy o karnym
0
Słaby ten mecz jak na finał LM :)
3
@Roobo to nie jest karny jeśli sam się nabije
1
@Fabik87 Ćwiąkała też mówił że faktycznie przy takich transferach (Gordon + potencjalnie Alvarez) przewiduje z Barcelony jakieś większe odejście. Oczywiscie nie jest to jakieś szczególnie odkrywcze ale widzę w tym sporo sensu. Moze to będzie właśnie Ferran. Milan jakąś kasę ma bo to wielki klub choć nieco podupadły. Byłby to dobry deal dla wszystkich, dla Ferrana, dla Barcy i dla Milanu bo Ferran to wciąż dobry grajek. Otwiera to furtkę dla Alvareza pomniejszając kwotę jego transferu co robi się już trochę sensowniejsze bo 130mln to lekka przesada. Jakby wzięli za Ferrana z 50 to można pomyśleć. :)
2
@Kessie eee, typie.. cho no tu
0
sensacyjne odkrycie, własnie wyszło na jaw że Piesiewicz to przyrodni brat Sławka M.
https://zapodaj.net/plik-7B1LWwslOx
@Safrani @michal26 @maroon @Roobo @draxidox @gumaz i inni xd
6
@Zoker więcej wałków księgowych tu było chyba, Cilessen to te był jakiś wał, Roque też podejrzany , Malcom też plus jak napisałeś Melo, Paulinho i trochę się tego robi czyli w rzeczywistości jest jeszcze gorzej :P niestety ale Barca jest klubem który kupuje, zawodnik który stąd odchodzi automatycznie ma status "niezdatny" i będzie kosztował mniej niż rokujący dobrze
5
@PatrychoO będzie śmigał z Kulawym Heńkiem, Gniewoszem, Mścisławem i Justynianem w formacji 4-5-8
0
@MessiForeverTheBest kto jest pryszczaty i czemu?
5
@LeszekFCB dzwonie do Laporty że na LR są eksperci których śmieszy ich brak kompetencji
2
@szymon6847 tak i do pierwszego składu kupić obowiązkowo Serafina, Olgierda, Mietka, Justyniana, Gniewosza, Jarosza, Mieszka i Gniewomira oraz Augustyna i Serwacego
1
@szymon6847 ...Mścisława i Kulawego Heńka też