2

@Kgorecki2500 Kiedy Komisja Europejska wypowiadała się wcześniej na temat sprawy jakiegoś pojedynczego "Kowalskiego"? Były ogólne uwagi do stanu praworządności, ale nigdy w konkretnych sprawach karnych.

1

@Rastafarnianin Tylko Jarosław jakoś poza rytmem...

0

@Kgorecki2500 Z Kamińskim to nie wiadomo. Ma już drugą, więc może i trzecią przygarnie.

1

@tomek8756 Dobrze, że na angielski nie przetłumaczyli.

3

@Herbert Doczytaj artykuł do końca.

0

@Bobo25 Nie będzie nikogo innego z Konfederacji. Obrażą się i nikogo nowego nie wskażą.

0

@arasz1819 "The special five"...

0

@michal26 Prawo łaski i abolicja wobec KAŻDEGO ZAWSZE I WSZĘDZIE?
Przecież w ostatnim dniu kadencji dany prezydent uniewinni na zapas wszystkich swoich kolesi. Oni będą gotowi sami wobec siebie wszcząć postępowania, żeby tylko dać pole do działania prezydentowi, aczkolwiek w myśl zasady "zawsze i wszędzie" to by nie było nawet konieczne.

5

@Tartar Adamowicz nie kupował mieszkań będących własnością skarbu państwa. Tutaj jest mowa o lokalu należącym do Nadleśnictwa Gdańsk (które z resztą znajduje się w siedzibie nadleśnictwa).

2

@Aragorn33 "To mieszkanie mu się po prostu należało..."

0

@FCBparasiempre jak to mówił Pan Szpakowski "bracia Frank de Bur i Ronald de Ber"...

47

@escarabajo Przecież on potrzebował pół godziny żeby zauważyć, że Rashford nie gra na skrzydle i taktyka z Araujo na boku obrony nie ma sensu.

0

@Kubsoleon Ciężki to może być kamień, orzech do zgryzienia jest twardy.

0

@Matix90 jak go zwolnią to muszą mu zapłacić, jemu i całemu sztabowi, nowy trener też przyjdzie ze swoimi ludźmi, poza kontaktem weźmie premię za podpis, poza tym żaden trener z topu nie przejdzie za te pieniądze, które bierze xavi. W efekcie masz do końca sezonu do opłacenia dwa sztaby trenerskie, w sytuacji gdy nie stać nas na rejestrację piłkarzy...

1

@Klejnot_Nilu tylko to było po strzelonym golu, z radości a nie jak ten pajac

0

@Matix90 A stać nas na innego trenera?

1

Zlitował się nad nami

1

Dzisiaj Vini odpłacił Ronaldowi za wszystkie poprzednie mecze...

1

To Ronald go wyłączył z gry...

2

@Majkel34 Dzisiaj rano był materiał, w studiu podawali też liczbę ofiar.

0

@Roobo dwa karne od razu

0

@Adran360 Ani Jun nie jest zawodowcem ani trybosn kimś z reality, koleś od lat skupia się na treningu

0

@FcPortoFan1999 top, top3, top5, top6... Ile tych topów żeby coś podciągnąć pod zakładaną tezę? Prawie jak angielska propaganda ligowa, gdzie nagle przeszli z top4 na top6 w czasie gdy Chelsea i ManU miały doła...

0

@mr Barca Po kilku kolejkach obrońcy przestali się nabierać na jedyne zagranie, które mu wychodziło.

1

@LM10GOAT Patrząc jak się wczoraj poruszał to Vini zrobi z niego wiatrak. Chłop w ostatnich miesiącach kompletnie stracił szybkość.

1

@Bobo25 tylko tego nie pisała ta odwołana

0

@Bartas7VeB wniosek jest prosty - liga hiszpańska jest bardziej wymagająca fizycznie :)

0

@ranger3120 tylko zwróć uwagę czy masz jedno- czy dwuwłóknową,

3

Bochenek naliczył 300tys...

2

@DonCarletto będą siedzieć za Pegasusa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?