mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 Kiedy Komisja Europejska wypowiadała się wcześniej na temat sprawy jakiegoś pojedynczego "Kowalskiego"? Były ogólne uwagi do stanu praworządności, ale nigdy w konkretnych sprawach karnych.
1
@Rastafarnianin Tylko Jarosław jakoś poza rytmem...
0
@Kgorecki2500 Z Kamińskim to nie wiadomo. Ma już drugą, więc może i trzecią przygarnie.
1
@tomek8756 Dobrze, że na angielski nie przetłumaczyli.
3
@Herbert Doczytaj artykuł do końca.
0
@Bobo25 Nie będzie nikogo innego z Konfederacji. Obrażą się i nikogo nowego nie wskażą.
0
@arasz1819 "The special five"...
0
@michal26 Prawo łaski i abolicja wobec KAŻDEGO ZAWSZE I WSZĘDZIE?
Przecież w ostatnim dniu kadencji dany prezydent uniewinni na zapas wszystkich swoich kolesi. Oni będą gotowi sami wobec siebie wszcząć postępowania, żeby tylko dać pole do działania prezydentowi, aczkolwiek w myśl zasady "zawsze i wszędzie" to by nie było nawet konieczne.
5
@Tartar Adamowicz nie kupował mieszkań będących własnością skarbu państwa. Tutaj jest mowa o lokalu należącym do Nadleśnictwa Gdańsk (które z resztą znajduje się w siedzibie nadleśnictwa).
2
@Aragorn33 "To mieszkanie mu się po prostu należało..."
0
@FCBparasiempre jak to mówił Pan Szpakowski "bracia Frank de Bur i Ronald de Ber"...
47
@escarabajo Przecież on potrzebował pół godziny żeby zauważyć, że Rashford nie gra na skrzydle i taktyka z Araujo na boku obrony nie ma sensu.
0
@Kubsoleon Ciężki to może być kamień, orzech do zgryzienia jest twardy.
0
@Matix90 jak go zwolnią to muszą mu zapłacić, jemu i całemu sztabowi, nowy trener też przyjdzie ze swoimi ludźmi, poza kontaktem weźmie premię za podpis, poza tym żaden trener z topu nie przejdzie za te pieniądze, które bierze xavi. W efekcie masz do końca sezonu do opłacenia dwa sztaby trenerskie, w sytuacji gdy nie stać nas na rejestrację piłkarzy...
1
@Klejnot_Nilu tylko to było po strzelonym golu, z radości a nie jak ten pajac
0
@Matix90 A stać nas na innego trenera?
1
Zlitował się nad nami
1
Dzisiaj Vini odpłacił Ronaldowi za wszystkie poprzednie mecze...
1
To Ronald go wyłączył z gry...
2
@Majkel34 Dzisiaj rano był materiał, w studiu podawali też liczbę ofiar.
0
@Roobo dwa karne od razu
0
@Adran360 Ani Jun nie jest zawodowcem ani trybosn kimś z reality, koleś od lat skupia się na treningu
0
@FcPortoFan1999 top, top3, top5, top6... Ile tych topów żeby coś podciągnąć pod zakładaną tezę? Prawie jak angielska propaganda ligowa, gdzie nagle przeszli z top4 na top6 w czasie gdy Chelsea i ManU miały doła...
0
@mr Barca Po kilku kolejkach obrońcy przestali się nabierać na jedyne zagranie, które mu wychodziło.
1
@LM10GOAT Patrząc jak się wczoraj poruszał to Vini zrobi z niego wiatrak. Chłop w ostatnich miesiącach kompletnie stracił szybkość.
1
@Bobo25 tylko tego nie pisała ta odwołana
0
@Bartas7VeB wniosek jest prosty - liga hiszpańska jest bardziej wymagająca fizycznie :)
0
@ranger3120 tylko zwróć uwagę czy masz jedno- czy dwuwłóknową,
3
Bochenek naliczył 300tys...
2
@DonCarletto będą siedzieć za Pegasusa