2

@Cochise Z tym najlepszym ekspertem to bym nie przesadzał. Koleś się interesuje wojskowością, coś tam poczytał, ale z wojskiem nigdy nie miał nic wspólnego, więc nawet nie można go zaliczać do grona ekspertów.

0

@Barcelonka070 Jak decyzja? Przecież ten tweet dotyczy tylko samego cpk i o to chodzi. Próbujesz odejść od tematu, który poruszyłeś. Wokół CPK jest masa inwestycji pobocznych i cofnięty wniosek o decyzję lokalizacyjną dotyczy tylko samego portu lotniczego.

0

@Barcelonka070 Mieszasz pojęcia i inwestycje. Lasek mówił o samym porcie lotniczym i tego się przyczepiłeś. Dla każdego odcinkach koleii jest/będzie wydane oddzielne pozwolenie na budowę. Sam nie masz pojęcia na czym polega ta inwestycja. CPK we wrześniu (jeszcze pod rządami pisu) "chwaliło" się na swojej stronie, że zakończyli prace nad koncepcją, od tego droga daleka do projektu budowlanego, a muszą jeszcze opracować projekty techniczne i wykonawcze.
Dla swojego dobra, nie udzielaj się w tematach, o których nie masz pojęcia.
Dla twojej informacji, decyzja lokalizacyjna jest punktem wyjścia do zrobienia projektu budowlanego, bo to ona nakłada na inwestycję ograniczenia i wymagania, a jak wiesz tej decyzji nie ma, więc jak może być gotowy projekt?

0

@urbipl Ciekawe kogo Horała wziął do wyciągnięcia tej średniej 13 tys. Pewnie asystentów i sprzątaczki.

0

@Barcelonka070 No i co ma do tego Lasek?
Ty w ogóle zdajesz sobie sprawę, że do tej pory formalnie to inwestycja jest w powijakach? Nie jest nawet gotowy projekt budowlany. Przecież tutaj jest jeszcze minimum pół roku papierologii, a Horała trąbił, że budowa ruszyła.

0

@Culer9002 Ale nastraszyłeś tą składnią zdania...

2

@Barcelonka070 Co ma Lasek do wydania dolicp? Większość takich wniosków wraca do uzupełniania, nawet w prostych sprawach.
Ty masz w ogóle jakieś pojęcie o procesie inwestycyjnym?
To już kolejny twój komentarz o polityce/gospodarce gdzie czepiasz się a sam nie wiesz czego.

0

@P33ck Jude w połowie meczów praktycznie gra na 9.

0

@KacperVEB Szczególnie z nami, na pustaka...

0

@Explode Przecież napisałem że wrócili do starych modeli. To chyba oczywiste, że nie da się w takim tempie produkować modeli zaawansowanych technologicznie.

3

@RoberDzik Poczytaj o tym jak przestawili gospodarkę na produkcję wojenną. Przede wszystkim wrócili do produkcji starych modeli, T90 to margines.
Oni praktycznie stracili wszystkie czołgi sprzed wojny a obecnie pod samą Awdijiwką mają ponad 400. To są dane ukraińskiego wywiadu.
https://wgospodarce.pl/informacje/136267-rosja-produkuje-wiecej-czolgow-niz-ich-traci
To jeden z wielu artykułów, który można znaleźć. Był też na defence24 z podaniem ilości poszczególnych modeli.

3

@Kgorecki2500 Oni produkują 100-150 miesięcznie, nie rocznie.

0

@tristan87 Dorzucić płaszczem na środek boiska to też wyczyn...

13

0

@norbi77 W tym Ajaxie wtedy to była kumulacja wszystkiego dobrego. Zebrała się grupa piłkarzy pod trenerem, który się spasował, potem prawie każdy dalej nie spełniał oczekiwań. Jednorazowy strzał.

0

@PatrykBarca Dlatego potrzebuje tego pół roku pod ręką Pepa.

1

@HighestInTheRoom Ten Japończyk daje znaki, że może być dobrym transferem. Co myślisz o transferze Muciego? Wg mnie 10 mln za zawodnika, który dobrze grał 1 na 3 mecze w lidze to deal dekady.

0

@matijas Bez tej drużyny życie kibiców większości klubów w Polsce straciłoby sens. Jak przyjeżdża Legia to frekwencja X2, więc dla kogo oni przychodzą na stadion...

0

@PatrykBarca Przez pół roku, po tym Pep zrobi z niego lidera drugiej linii, obok Rodriego.

2

@Lionel_Messi10 Zmądrzał na starość.

1

@Arkon Wszolek swoje też zmarnował, dwie akcje mógł lepiej wykończyć, ale ogólnie duży plus.

0

@Culers Czy ja mówię, że Roque faulował?

0

Kibice ruchu to największe dno ligi. Minęło 10 minut meczu i jeszcze żadnego fragmentu dopingu dla swoich, wszystko o Legii.

0

@Culers Pewnie chodziło o ten wślizg.

2

@Saviola88 Jak mogą iść konkursy jak w większości spółek SP nie są jeszcze usunięte stare zarządy i rady nadzorcze?

0

@Matheu12 Jakie wysiłki zachodu mają ca celu przycisnąć Ukrainę?

0

@arasz1819 Wszystko pod kampanię trumpa.

1

@Fabik87 Lasek nie jest żadnym prezesem. Jest jedynie pełnomocnikiem rządu dla tej inwestycji.

1

@kamilop pozwolenia są na kilka inwestycji pobocznych, jak np. tunel kolejowy w Łodzi, dla samego lotniska nie ma nic

1

@Sulimo bo dla nich celem jest przejadać pieniądze, ale nie budować bo wtedy już trzeba się wykazać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?