messiGO!
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
szafarz i Gaucho
Zgadzam się z Wami obojga w 100%. Wydaje mi się , że Ronaldo był by lepszy ,gdyby nie jego samolubny charakter. :)
0
Gaucho
A o który mecz chodzi? Bo może nie zauważyłem. Albo nie pamiętam. :)
0
szafarz
Mam nadzieję, że rafek_inter i kadlub77 to przeczytają. A co fajniejsze, że nie chcą podać źródła tych statystyk. Chyba jedną z największych róźnic między Messim a CR jest to , że Leo wie kiedy podać piłkę koledze, a CR pędzi , żeby tylko ON strzelił tą bramkę i potem są pudła. ;)
0
szafarz
Wiem, że nie o to, ale wkurzają mnie kibice Realu czy Interu, którzy bronią się argumentami, które sensu nie mają i nie dochodzi do nich, że Messi jest lepszy. Nie czytają co mamy do powiedzenia tylko bronią się na oślep. ;D Ale argument z Polską był mocny. :) Bo nasi nie należą do świetnych drużyn.
0
rafek_inter
szafarz poruszył świetny argument. Żalem (z szacunkiem do niego) jest mówić , że Ronaldo jest lepszy od Messiego, gdy POLSKA WYŁĄCZYŁA RONALDO Z GRY!!! Przecież (bez obrazy dla Polski) jaki to rywal dla Portugalii? I nawet my umieliśmy go odciąć od gry. Więc przestanie paplać bzdury. Nie macie co robić to na Messiego się rzucanie. Żałosne. :|
0
rafek_inter
Jeżeli (co z Twojej nazwy wywnioskowałem) jesteś kibicem Interu to coś Ci się pomieszało jeżeli cała drużyna stojąca cały mecz w polu karnym to nie "autobus" pod bramką i , że nie jest trudno strzelić gola. A w ogóle ,jak Messi nie strzeli bramki to wielkie halo, że nie umie grać.To tylko człowiek.
0
rafek_inter
Następny kibic Realu. Nie umiecie czytać? To forum dla kibiców Barcy. Więc po co przychodzicie i wywołujecie kłótnie, które nie wyjdą Wam na dobre? Idźcie na forum Realu czy tam innego klubu, a nie krytykujecie zawodników Barcy. :)
P.S. I z żadnym Twoim zdaniem się nie zgadzam. :) Masakra!
0
P.S.
Barca to drużyna.
Real to Ronaldo ,który nikomu nie daje szans.
:)
0
kadlub77
Powiedz mi jeszcze, że O.Lion jest trudniejszym rywalem niż Arsenal Londyn! Tak na przyszłość tytuł tej strony to FC BARCELONA, a nie Real Madrid. :)
0
kadlub77
Przestań z tymi "chłopskimi zwodami". Arsenal jest słabo broniąco się drużyną? Taka twoja wymówka na to , że Ronaldo jest gorszy. Daj spokój. Porównywanie Ronaldo i Messiego jest śmieszne. Więc idź se na forum Realu Madrid. :) Taka dobra rada.
0
kadlub77
Real z takim składem by nie wyszedł by z własnego z pola karnego.
0
kadlub77
Ha ha! Ronaldo by oddał 12 strzałów. To dlaczego tak szybko odpadli? Ronaldo się nie postarał i odpadli. Widzisz tą różnicę? Gdyby Ronaldo był taki "wielki" jak Ty mówisz to wierz mi, że by zaszli dalej. A jakby Messi nie robił różnicy na boisku to by nie strzelił 4 bramek trudnemu rywalowi jakim jest Arsenal. Więc sory ale jesteś w błędzie.
0
florek81
Możliwe , że są. Ja jakoś nie widziałem. Zresztą nie wchodzę na stronę Realu Madrid i nie pisze, że jestem kibicem Barcy. Więc jeżeli kibicujesz Realowi to idź na ich forum. :)
0
kadlub77
W jakim celu wchodzisz na stronę Barcy? Jak chcesz sobie chwalić Ronaldo to idź na rm.pl i tam se to rób , a nie na forum poświęconym Messiemu. Zakochany kibic Ronaldo. Idź se na stronę Realu Madrid.
0
do szyszy
Tylko zobacz różnice asyst i dlatego nie tylko Messi w Barcelonie strzela bramki. On przynajmniej wie kiedy oddać piłkę koledze. Nie tylko strzela, ale także asystuje. ;)
0
kadlub 77
A skąd bierzesz te statystyki? Chciałbym je zobaczyć i przeczytać.
Tak poza tym to wiemy dobrze, że Barca strzela tyle bramek nietylko dzięki Messiemu. Tam grają także inni świetni zawodnicy, którzy pomagają Messiemu ,jak i on im. I dlatego Barca jest lepsza. Bo liczy się wynik drużyny. I oni w przeciwieństwie do Realu wszyscy wpółpracują razem i cieszą się tak samo z gola. A ,gdy Ronaldo nie strzeli gola w spotkaniu to jest zły. Nie krytykuję jego umiejętności.Bo gra super. Ale tu liczy się też charakter, gdzie Messi zdecydowanie wygrywa.
0
Slimaak
Masz rację. Przeczytałem ten artykuł. Wścibsko. Dam głowę, że ich nic nie łączy. :)
0
kadlub 77
Oczywiście. A drużyna Realu nie pomaga CR9 przy żadnej bramce? Porównywanie Messiego z Ronaldo jest według mnie bez sensu. Bo to Messi jest skuteczniejszy. On gra dla drużyny nie tak ,jak Ronaldo dla siebie. M10 ma więcej asyst. Dlatego Messi swoimi umiejętnościami i skromnym charakterem wygrywa z Ronaldo.
0
kadlub 77
Oczywiście. A drużyna Realu nie pomaga CR9 przy żadnej bramce? Porównywanie Messiego z Ronaldo jest według mnie bez sensu. Bo to Messi jest skuteczniejszy. On gra dla drużyny nie tak ,jak Ronaldo dla siebie. M10 ma więcej asyst. Dlatego Messi swoimi umiejętnościami i skromnym charakterem wygrywa z Ronaldo.
0
karwik92
Masz rację, ale tu chodzi o samą wypowiedź. Troche tak, jakby Barcelona była pierwszym lepszym klubem. Wiem, że Sevilla jest dobra. I , że to trudny rywal. ;)
0
"W wychownkach strzelecka siła".
Święta prawda. ;)
0
florek81
No jakoś np na stronie Realu Madrid nie znajdziesz artykułów "Co myśli o nas Barca". Ja nie mówię, że to jest żałosne tylko po prostu zamiast normalnych dyskusji wszyscy atakują Ronaldo bo tak a nie inaczej gada. A jego atakowanie nic nie da.
0
"Możemy wygrać z każdym".
Śmieszne. Trochę jakby Barcelona była 7 w tabeli...
0
Szczerze mówiąc nie wiem po co strona Barcy wstawia takie artykuły.. Żeby jeszcze zmniejszyć naszą nadzięję; już nie pewność; o zwyciestwie? Mam nadzieję, że te słowa Ronaldo nie doszły do piłkarzów Barcy. To ich dołuje jeszcze bardziej. Co prawda wiem, że piłkarze, np. Messi są bardzo silni psychincznie, ale takie gadki nie dodają pewności. Więc nadal nie wiem po co ten artykuł. Żeby mieć o czym gadać? Oczywiste, że CR9 będzie tak gadał, bo chciałby, żeby tak się stało.
Nasi piłkarze oprócz niesamowitych zdolności są silni psychincznie i jeżeli będą grali tak jak w meczy z Tenerife to będzie dobrze. Chociaż różnica rywali jest wielka. No i Sevilla gra o dużo. Dlatego nie atakujmy Ronaldo ,który po swoim hat-tricku robi wszystko, aby szanse o przegranej Barcy się zwiększyły, tylko skupmy się na tym, żeby Barca wygrała.
P.S. Zgadzam się z Wami, że CR9 jest samolubny itd. Myśli, że po jego hat-tricku Barcelona płakała ze strachu. Sory, miałem nie atakować. ;)
0
Kolejny raz Barca pokazuje ,jak utalentowanych ma wychowankow. :)
0
do farsa13
Następny kibic Realu ,który ma problem ze wrostem. Coś Ci nie pasuje? Tylko jakoś Messi strzela więcej bramek głową niż Ronaldo. "Mali" zawodnicy Barcy i nietylko są skuteczni. Nie tracą piłki po 2 podaniach. Są szybcy i zwinni. Więc , jeżeli masz problem ze wzrostem zawodników to spadaj z tej strony. :)
0
Ha ha! Genialna wypowiedź. ;D Messi to inny świat.
0
* No i Messi. ;)
0
Co do składu to wydaje mi się, że gdy Pedro, Alves, Bojan, Sergio, Maxwell i Xavi będą grali to gra będzie naprawdę interesująca, bo oni fajnie się dogadują. Wszystkich małych na boisko i Barca wygra La Liga. :D
0
Jakby nie patrzeć dużo bramkarzów uważa Messiego za swój koszmar. On jest po prostu nieprzewidywalny. A Barca to koszmar wielu klubów. To po prostu drużyna ,którą ciężko pokonać nietylko ze względu na umiejętności zawodników, ale też ich zgranie. ;)