messiGO!
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BAN
0
Kurde i Milito wygra.. Dupa! :P ;)
0
Auxerre nie! Bo nie chcemy ,aby Jelonek tak szybko wyleciał.. :D
0
Jeszcze Żylina. I po sprawie.. :P No to będzie grupa śmierci!
0
O jezu!
0
Tylko nie Schalke! Błagam!
0
I kto będzie napastnikiem roku ? Na 100% Militooo! ;[
0
kurdee!. :| wszystko przez to ,że nie wygraliśmy LM.
0
TominJo
Ja tak na zasadzie żartuu. xD Ale luz..
0
Xaviiiiiii! Musi. Przecież on the no. 1. ;D
0
Nie bądźmy tacy pewni. Bo znowu będzie dupa! W końcu jesteśmy w grupie "D" upie..
0
Tak! To jest to! :D
0
Real!! Kurde a chciałem ,aby trafili na Inter i by wylecieli od razu...;P
0
D ,jak dupa! I tyle ode mnie na temat... xD Oby Xavi był tym pomocnikiem roku! ;D
0
realgol
6-1? W Twoim śnie. ;P Przecież Argentyna z Maradoną przegrała 2-1 z Hiszpanią więc teraz z trenerem i pożądnym składem (Messi, jako napastnik, a nie pomocnik) zremisuje z drużyną Vincente Del Bosque w najgorszym wypadku. Tak więc o takim wyniku sobie pomarzyć najwyżej możesz...:) :D
0
barca_fan10
Ja przy meczu z Sevillą rewanżu jeszcze się nie zaczął ,a ja myślałem ,że dostanę zawału. Ojciec gapił się na mnie i pytał czy się dobrze czuję.
Wygraliśmy! Messi tego karnego by się wstydził. Busquets masakra! ;d Coś mi się wydaje ,że Messi z Ronaldinho ze względu, że grali przeciwko sobie trochę przygaśli... Nie dziwię się!
0
Thiago zarąbiście!
0
JASNA DUPA! >:(
0
Tylko niech VV wejdzie! Kurde było blisko. Minimalnie wyżej i by bramkarz nie dosięgnął! :(
0
koniec???? O.o
0
ale było blisko! :(((
0
Messi jakiś taki ... cichutki! xD
0
Fifol94
Co Ty pi**rzysz?
0
No Bojan! Ładniee! ;D
0
barcelona060
Ja tylko myślę ,że jeżeli oni wejdą to jakaś bramka padnie i dlatego jeszcze ich Guardiola nie wpuścił. To ,że wyraziłem swoją opinię to powód do obrażania mnie???
0
Gonzales
Xavi i Messi szybko nie wejdą bo ich gra pozamiata wszystko więc Pep pozwoli jeszcze się pobawić młodym i jakieś 15 min przed końcem da wejść Xaviemu i Leo. Tak sądzę...
0
44 minuta zaraz koniec 1 połowy i nadal nie ma zmian. Ciekawe czy w ogóle Pep zrobi jakieś zmiany. Pewnie Xavi wejdzie... Messi raczej dzisiaj poogląda.
0
Fanatyk4
Piszą o tym ,że Leo jakimś gestem pokazał ,jak bardzo szanuje Ronaldinho ,który jest jego starszym bratem i to on razem z Deco przyjeli małego Messiego. Roonie mówi ,że z Messim zawsze byli i są przyjaciółmi i ,że Messi jest niesamowitym piłkarzem ,najlepszym na Świecie. itd.
0
20 min Henry95
0
No Ibra pokazuje ,jak ładnie tracić piłkę...