0

BAN

0

Kurde i Milito wygra.. Dupa! :P ;)

0

Auxerre nie! Bo nie chcemy ,aby Jelonek tak szybko wyleciał.. :D

0

Jeszcze Żylina. I po sprawie.. :P No to będzie grupa śmierci!

0

O jezu!

0

Tylko nie Schalke! Błagam!

0

I kto będzie napastnikiem roku ? Na 100% Militooo! ;[

0

kurdee!. :| wszystko przez to ,że nie wygraliśmy LM.

0

TominJo

Ja tak na zasadzie żartuu. xD Ale luz..

0

Xaviiiiiii! Musi. Przecież on the no. 1. ;D

0

Nie bądźmy tacy pewni. Bo znowu będzie dupa! W końcu jesteśmy w grupie "D" upie..

0

Tak! To jest to! :D

0

Real!! Kurde a chciałem ,aby trafili na Inter i by wylecieli od razu...;P

0

D ,jak dupa! I tyle ode mnie na temat... xD Oby Xavi był tym pomocnikiem roku! ;D

0

realgol

6-1? W Twoim śnie. ;P Przecież Argentyna z Maradoną przegrała 2-1 z Hiszpanią więc teraz z trenerem i pożądnym składem (Messi, jako napastnik, a nie pomocnik) zremisuje z drużyną Vincente Del Bosque w najgorszym wypadku. Tak więc o takim wyniku sobie pomarzyć najwyżej możesz...:) :D

0

barca_fan10

Ja przy meczu z Sevillą rewanżu jeszcze się nie zaczął ,a ja myślałem ,że dostanę zawału. Ojciec gapił się na mnie i pytał czy się dobrze czuję.

Wygraliśmy! Messi tego karnego by się wstydził. Busquets masakra! ;d Coś mi się wydaje ,że Messi z Ronaldinho ze względu, że grali przeciwko sobie trochę przygaśli... Nie dziwię się!

0

Thiago zarąbiście!

0

JASNA DUPA! >:(

0

Tylko niech VV wejdzie! Kurde było blisko. Minimalnie wyżej i by bramkarz nie dosięgnął! :(

0

koniec???? O.o

0

ale było blisko! :(((

0

Messi jakiś taki ... cichutki! xD

0

Fifol94

Co Ty pi**rzysz?

0

No Bojan! Ładniee! ;D

0

barcelona060

Ja tylko myślę ,że jeżeli oni wejdą to jakaś bramka padnie i dlatego jeszcze ich Guardiola nie wpuścił. To ,że wyraziłem swoją opinię to powód do obrażania mnie???

0

Gonzales

Xavi i Messi szybko nie wejdą bo ich gra pozamiata wszystko więc Pep pozwoli jeszcze się pobawić młodym i jakieś 15 min przed końcem da wejść Xaviemu i Leo. Tak sądzę...

0

44 minuta zaraz koniec 1 połowy i nadal nie ma zmian. Ciekawe czy w ogóle Pep zrobi jakieś zmiany. Pewnie Xavi wejdzie... Messi raczej dzisiaj poogląda.

0

Fanatyk4

Piszą o tym ,że Leo jakimś gestem pokazał ,jak bardzo szanuje Ronaldinho ,który jest jego starszym bratem i to on razem z Deco przyjeli małego Messiego. Roonie mówi ,że z Messim zawsze byli i są przyjaciółmi i ,że Messi jest niesamowitym piłkarzem ,najlepszym na Świecie. itd.

0

20 min Henry95

0

No Ibra pokazuje ,jak ładnie tracić piłkę...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?