0

Keita, Czyhrynski i Marquez mogą odejść. Villa i Cesc przychodzą. I znajdzie się miejsce dla każdego. :D Może jeszcze Ibra odejsć , ale zapewne się tak nie stanie... :)

0

Gdyby miał się poczuć najlepszy ,jak Ronaldo to stałby się równie samolubny i takich asyst już by nie było. Bo Messi ma gdzieś kto strzeli bramkę. Pewnie gdyby żadnej nie strzelił, ale za to koledzy z drużyny by strzelili to też by się cieszył... :D

0

JACEK151195

Jeszcze może być na lewym skrzydle Bojan lub Pedro na zmianę.. :D

Skład ,jak z bajki.. xD

0

Według mnie:

1. Ibra za Cesca i Barca dopłaca

2. Henry odchodzi

3. Villa przychodzi

4. Yaya Toure (ze względu na to, że po co taki super zawodnik ma siedzieć na ławce) odchodzi.

I mamy skład ,jak z bajki. :))

0

to te nagrody zostały już wręczone??

0

może Jeffrena wypożyczyć. bo jak będzie Villa no to zrobi się tłoczno. atak Messi, Villa, Pedro/Bojan.. :) będzie się działo w następnym sezonie.. :D

0

Ha ha! :D I Abidal ,jaki zdziwiony ,jak zobaczył siebie na monitorze. Machał do ekranu.. xD I ,jak poprosił o kurtki dla dzieci. Prawie spadłem z kanapy ze śmiechu. A Pique! To się nazywa gościu. Słowa piosenki to czysta racja. :D Należał się tytuł... :D

0

Ta nagroda została już wręczona? Jezeli nie to wie ktoś kiedy i gdzie będzie wręczona?? :) Gartulacje Messi. Na MŚ tak samo. Pokaż wszystkim kibicom żelusia, że Ty jesteś nr 1! xd

0

niemozliwe

Widać, że ty dzieciak.Może trochę szacunku?! Po pierwsze nie co to jest Messi tylko KTO (!!!). Po drugie jest lepszy od Ramosa i każdy to potwierdzi. Więc okaż trochę szacunku. Dziecinny kibic Realu.. :|

0

*Nikt... Przepraszam za błąd. :))

0

A kto by nie chciał grać w Barcie? Każdy ,więc wydaje mi się, że takie artykuły są niepotrzebne. :)

0

yoli

Może trochę przesadziłem. Nie lubię Ronaldo i to bardzo. Czemu ,sam nie wiem. Wiem, że jeżeli przejdzie do Barcy (co nigdy chyba się nie stanie) zniszczy ten styl Barcy. Ta drużyna jest oparta na wychowankach, którzy uzupełniają się nawzajem i rozumieją się bez słów i nagle wparuje taki Ronaldo, który robi wszystko SAM. :) Taka moja opinia.

matej

też mi się wydaje ,że autor artykułu w "sport" trochę, źle przetłumaczył albo coś. Bo wydaje mi się, że Messi by tak nie powiedział.

3mam kciuki ! Barca wygra z Valladolidem.. :)

0

ayy1

1. Ronaldo nie przejdzie do Barcy. Są lepsi zawodnicy, którzy bardziej pasują do Barcy.

2. Gdyby przeszedł to zniszczył by magię i styl Barcy.

3. Sądzę, że nie przejdzie do drużyny swojego odwiecznego wroga.

P.S. Ronaldo w Barcie? NIE!

0

Ha! :D Ciekawe o co się założyli.. Widać, że Messi nie wariuje na punkcie bycia najlepszym. Jest skromny ,wychowany. Nawet Puyol potwierdził, że cechuje go nieśmiałość, ale w szatni żartuje i mobilizuje drużynę. ;) To się nazywa najlepszy piłkarz świata. :) Obyś strzelił tego hat-tricka w meczu z Valladolidem, należy ci się. ^^

0

Przez cały sezon Valladolid mogła sobie zapewnić udział w lidze mistrzów. A starają się nie spaść dopiero w ostatnim meczu i to z drużyną ,która jest 1 w tabeli. Trochę późno. Jestem ciekaw czy zdają sobie sprawę ,jak trudno będzie. Wystarczy ,że zaczną grać agresywnie, Barca to wykorzysta i będzie po meczu. 3mam kciuki! ;)

0

socio adamo

Nie postawią. Sam Clemente tak mówił. Po pierwsze żeby móc postawić "autobus" w polu karnym trzeba mieć czym. Po drugie czy Real ogra Malagę i czy Valencia wygra nie będzie wiadomo przed meczem więc sądzę, że od razu zaczną atakować co Barcie ułatwi wszystko. Zapewne Valladolid będzie grać nerwowo. Jak szybko padnie bramka dla nas to będzie z górki. A z takim atakiem (Messi, Pedro, Bojan i Ibra) szanse na wygraną są duże. :)

0

Jeżeli Maradona wykorzysta tak świetnych zawodników,jakich ma to zajdzie nawet do finału. Mając Higuaina Milito i Messiego mogą wygrać!!

0

akuz

Nikt nie mówi, że siądzie na ławce tylko, że może przestać grać tak, jak grał dotychczas. Do tej pory był głównym punktem zespołu. Gdy przyjdzie dwóch świetnych piłkarzy wszystko może się zmienić. Nic nie jest pewne..

0

Za dużo tych transferów. Villa Fabregas Mata.. Co jeszcze? Może wywalmy cały skład Barcy i kupmy wszystkich najlepszych. Będzie zespół nie do pokonania. Może przesadzam, ale ja nie jestem za dwóma transferami, które nie wiemy czy będą mogły być nazwane udanymi.

0

kickit!

100% racja. Za dużo. Fabregas i Villa. To nie są zawodnicy którzy zostali kupieni by grzać ławę. Będą w wyjściowym składzie, a co z Bojanem, Pedro i Messim?

0

Świetnie powiedziane. :)

0

patryk

Miejmy nadzieję, że Bojan pokaże na co go naprawdę stać i Pep się do niego przekona bo ten zawodnik ma świetlaną przyszłość. Jego atak z Pedro i Messim nie raz pokazał, że jest bardzo skuteczny. I dlatego wypożyczenie go będzie wielką stratą. Chociaż wiem, że Villa to również super zawodnik. ;)

0

Może się wydawać, że to słaby przeciwnik, ale znając ich sytuację będzie trzeba się namęczyć. Barca nie może poczuć się za pewnie. ;)

0

patryk

zobacz ile Bojan dla Barcy strzela bramek! jak super się dogaduje z Pedro i Messim. taki zawodnik to skarb. potrzebuje go Barca. to rewelacyjny zawodnik. :)

0

*kumaczaczi

wygląda za bardzo zdziwionego. :)

p.s. sorki za błąd.

0

kumaczacziwygląda na bardzoo zdziwionego. ;)

0

wydaje mi się, że lepiej bez Ibry. ale to moje zdanie. :)

0

Co do MŚ to Argentyna nie ma większych szans. Aby zaszła w miarę daleko musza ustawić drużynę "pod" Messi tak,jak zrobiła to Barca. Wtedy jest on skuteczny. :) Jeżeli tego nie zrobią to zmarnują tylko czas.

0

(Argentyna) "Mogą być faworytami, jeżeli zbudują drużynę opartą na Leo Messim, tak jak zrobiła to Barcelona." Święte słowa. Może to jest właśnie klucz do sukcesu Argentyny. ;)

0

Przepraszam ,że nie na temat, ale na stronie Realu przez przypadek znalazłem to. Sprzed 3 dni. Mam nadzieję, ze to plotka. Tylko po co takie bzdury pisać. :|

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=29587

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?