1

@Roobo @FcPortoFan1999 Oski mieliscie w szkole zajecia z hobby horsingu?

4

Swoją drogą zatem Rafael Nadal pozostanie jedynym graczem w historii który wygrał wszystkie 3 mastersy na mączce i RG w jednym sezonie

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @agaFCB @FcPortoFan1999 @Kessie @Giwera @esem91

0

@Barca_Big_Moment Ruudzik tez mial problemy w 1 rundzie @FcPortoFan1999

0

@FcPortoFan1999 rozdarte serce?

1

@macio_944 o to tyle ile nasz Pops @Popitek12

0

@LAMC_10 a jak Naserzy? @Popitek12

3

@escarabajo gratulacje ze jestescie coraz bliżej

2

@Encore na 1/2 tak

Ogolnie trudno wyobrazic sobie ze ktos z gornej polowki moze wygrac turniej - poza of kors Zeusem z Aten @FcPortoFan1999

1

@Encore on chyba na 1/4 idzie na Zvereva

@FcPortoFan1999

8

Jakby jeszcze Hurkacz wygral to, to jakis chory dzien w Paryzu
@Encore @Popitek12 @barcelonaLM @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB @budel17 @Giwera

1

@Popitek12 i pomyslec co bylo kiedy raz wypiles reddsa malinowego na spółke z @Kessie

0

@FcPortoFan1999 to by moglo pomoc

1

@agaFCB nie :), dopiero najwczesniej w 1/2 wiec mala szansa

0

6

Po raz pierwszy od 2006 trzech nastolatków (Jodar, Fonseca i Kouame) jest w 3 rundzie szlema roku kiedy to Nadal, Djokovic i Monfils osiągnęli to

@Encore @FcPortoFan1999 @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie @budel17 @Giwera @esem91 @agaFCB

0

@Barca_Big_Moment Sinner dominowal i byl blisko wygrania 3-0, gra Cerundolo nie miala tutaj nic do rzeczy

Po prostu fizycznie poległ w tych warunkach

2

Dzisiai swietny dzien w rodzinie Cerundolo

Nie tylko Juan Manuel Cerundolo po w sumie jednej z wiekszych sensacji w Paryżu w xxi wieku, ale i Francisco Cerundolo melduje sie w 3 rundzie Paryża

@Encore @Popitek12 @barcelonaLM @agaFCB @FcPortoFan1999 @Kessie @Giwera

1

@Barcanajlepszyteam drugi tydzien jest normalny bo temepatutury 10 stopni mniej, wiec ta 3 i 4 runda kluczowa

Plus moze jak cos sie wczesniej przeciagnie to wyjda troche pozniej na kort z Fonseca

I Brazylijczyk mial 5 setowke wiec moze tez cos odczuje - wiadomo mlody ale wiemy ze tez mecze best of 3 to i doswiadczenie i granie mecz po meczu jak masz nieduze doswiadczenie szlemowe to tez moze miec efekt

Ogolnie ciekawy mecz sie zapowiada na papierze

0

@Barca_Big_Moment @Barcanajlepszyteam lubi, docenia i szanuje Twoje predykcje w kwestii Serba :)

1

@Encore czy Hurkacz wytrzyma, ale musi gonic w meczu

0

@Barcanajlepszyteam on tylko na Sinnera i Alcaraza przegrywał w szlemach od pewnego czasu, więc szansa się otwiera

Wiadomo French Open jest fizycznie najbardziej wymagający, ale właśnie skil nad tymi co zostali w turnieju po stronie Serba. Zobaczymy

Właściwie w 1/2 potencjalnie najtrudniejszy rywal to Zverev, wczesniej wlasnie Fondeca i Ruud - w finale moze grac na jakiegos randoma nawet

3

@agaFCB myślę,że Carlitos teraz "ech, a three peat siałby raczej"

@Encore

2

@Giwera jak Dziadek przejdzie Fonsece i pewnie Ruuda to kolejny tydzien chlodniejszy w Paryżu @Encore

Plus na pewno poczuł krew w momencie gdy Sinner poleciał

On w ostatnich szlemach tylko odpadał na Sinnera albo Alcaraza

Tenisowo teraz jest najlepszym graczem z tych co zostali

5

Na górze drabinki najwyżej rozstawieni gracze którzy zostali

Felix Auger
Ben Shelton

@Encore @Popitek12 @FcPortoFan1999 @agaFCB @barcelonaLM @Kessie @Giwera @Eklerek

1

@Encore @agaFCB @FcPortoFan1999 w drugim tygodniu w Paryżu temperatura wyraźnie spada - wiec to juz nie będzie czynnik

Jak Serb przejdzie Fonsece i pewnie Ruudzilka to moze wziac numer 25

0

@Encore juz znana godzina? widze nie przed 15.30, ale to i tak lepiej niz o 12

0

@agaFCB Djokovic teraz będzie miał ogromną nadzieję na numer 25

I zagral 2 dzienne sesje, choc jednak o pozniejszej porze, a teraz jak dostanie wieczory to może poczuć krew i że ten szlem jest jak najbardziej do wzięcia

Bo tenisowo nie ma lepszego gracza (nie ma Alcaraza i Sinner poleciał), jedynie wiek

@Encore @FcPortoFan1999 @Popitek12

0

@Encore @BHAFCB @agaFCB Carlitos w Australii w ogóle dostawał prawie tylko dzienne i to było słabe

Gdyby Sinner dostał 3 dzienną o 12 z rzędu to ok, to byłoby słabe, ale 1 mecz dostał sam wieczór, więc zwykle jest jakiś element miksu i grania nie tylko o 1 porze.

0

@FcPortoFan1999 było tez ciepło, ale chyba jednak lekko chlodniej

6

Po porażce Sinnera zakończy się seria 9 kolejnych szlemów które wygrał ktoś z dwójki Sinner - Alcaraz

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB @Giwera @budel17

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?