1

@Eklerek ale potem poprosiłeś @Kessie o dokładkę

0

@FcPortoFan1999 nie da rady, bo już ma przegraną Oskarito

0

@FcPortoFan1999 nadzieja jest, zależy jeszcze kto będzie tam - jak Serb to tylko się uśmiechnie widzą ADM / Rubiego po drugiej stronie

0

@FcPortoFan1999 właśnie tutaj pojawia się nadzieja

1

@Kessie daj lepiej jaką jadł Cristiano Junior

@Popitek12 Popciak Ty lubisz musztardową?

9

Siedzę sobie kulturalnie na balkonie, a tam z wyższego piętra obok przeleciał cały garnek z zupą i zalał cały chodnik przed blokiem. To wyglądało jak barszcz czerwony.

Najwyraźniej komuś już się tego nawet żreć nie chciało, pewnie co najmniej 3 dzień go miał.

0

@FcPortoFan1999 powinieneś wiedzieć, każdy z nich ma szanse zaatakować ten cel

1

@FcPortoFan1999 tez moglby, ale LL tego nie osiągnie bo nie jest robotem :)

0

@FcPortoFan1999 w ogole najpiewniej ktos z pary Rubi - ADM bedzie mogl pokonac pewien szklany sufit

1

@Giwera nie wiem, różnica wieku 20 lat :)

1

@FcPortoFan1999 robot mógłby mieć 30-0

3

Zverev znowu na sesję wieczorną - bardzo korzystnie dla Saszy to wygląda pod katem fizycznego przygotowania i sił w turnieju

Drugi tydzien juz najpewniej nie bedzie mialo takiego znaczenia, bo temp w Paryzu schodzi do 20+ stopni

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @agaFCB @Giwera

1

@takisobiektos Fręch z Teichman w 1 secie miala 5-3 i 40-0 na serwisie Szwajcarki, ale nie wykorzstala i potem przewalila reszte gemów w secie i kolejnego

1

@Giwera i co ważne to nie-robot @FcPortoFan1999

0

@Encore tak realistycznie to od US Open 2020, kiedy na turnieju nie bylo Federera i Nadala, a Djokovic miał moment rage i dostal dyswke, i final Thiem - Zverev, i potem moze US Open 2022 (choc wtedy wiemy, ze Carlitos gral szalone mecze i pokazal swiatu niebywaly tenis i zostal najmlodszym numerem 1), to ten Garros jest najwieksza szansa dla pokolenia lat 90tych

@FcPortoFan1999

0

@tbas *w Rzymie

2

Rublev w 4 rundzie. Oski @FcPortoFan1999 duma?

Tam zagra albo z ADM albo z Mensikiem. Po tym poprzednim meczu Mensika wydaje sie ze Czechowi ciezko bedzie sie przebic przez ADM

@Encore @Popitek12 @Kessie

0

@tbas w 4 rundzie tak, ale 1/4 ma Svito potencjalnie, tam moze tez byc Bencic np

0

@tbas 1/4 ze Svitolina to bedzie test ale Iga spokojnie moze wygrac tym razem

0

@Popitek12 nie przegrala Pops dziekuje

0

@Popitek12 przyjscie Danilo i PSG majstra nie wygralo

Dopiero jak GOAT przed 21/22 przyszedl to pokonali Lille w walce o mistrza

8

1

@ViscaelBarca2007 jak Julian przychodzi do Barcy to robisz z Popsem @Popitek12 podcast dla Rambli?

0

@Colon na mące Iga nie wtopi na Magde

1

@Lionel_Messi10 Paza to musial powolac patrzac na sezon

Barco tez bardzo solid

0

@clyde nie bedzie ale zacznie ladnie nabijac licznik

2

@Lionel_Messi10 @Sysia11 trzon kadry to raczej oczywisty - tutaj nie ma zaskoczeń, rozmawiamy raczej o tych wlasnie opcjach bardziej alternatywnych i wyglada ze tutaj wygral sentyment niz nowe nazwiska graczy ktorzy byli w lepszej formie w trakcie sezonu

4

@Sysia11 @Lionel_Messi10 @Lanosss mysle ze (i to moze byc problem) sentyment do graczy z ktorymi dluzej pracowal Scaloni

Lo Celso obecnie to takie xd

0

@FcPortoFan1999 nie, po prostu on w tym roku stawia na trawe

1

@Giwera jest ta szansa dla Dziadka na numer 25, a jak nie on to ta lista graczy jest relatywnie szeroka którą moge sobie wyobrazić ze szlemem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?