mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 z Polski nie mozna miec beki, bo gdybysmy byli na mundialu to 4-1 z Tunezja by bylo
1
@NeroTFP1 ale calosciowo nie byl to jakis kosmiczny mundial R10
Zagral 5 meczow, 2 gole (w 1 karny), z Turcja zszedl przy 1-1, z Chinami po 45 minutach
Potem bardzo dobry mecz z Belgia (okraszony asystą) i z Anglia mix bo wolny wiemy jaki byl, ale czerwien to minus
2
@LeoMessiiBarcaPepa w finale tez Argentyna mogla sie czuc okradziona, bo Hoewedes nie wylecial za czerwo po brutalnym faulu na Zabalecie
1
@aspr1me @Popitek12 Popirson @Bolton opinie
1
@barcelonaLM tak Turcy są out, nawet wygrana z USA nic nie zmieni
0
@Nazio_87 Portugalia spokojnie wychodzi z grupy
0
@Encore z Uzbekami to juz powiniej wrzucic 1/2 gole minimum
11
@PatrychoO Maroko tutaj faworytem było
14
@Comentateiro znacie się osobiście z @ViscaBARCA666? ciekawe dyskusje macie Panowie
3
@Sysia11 to jest wciąż oficjalnie 4 drużyna świata
8
@Comentateiro @FcPortoFan1999 Oskarito mial z jednym z redaktorów kolacje jesc, jak tam bedzie to moze ogarnac numer
3
@FcPortoFan1999 Oski Ty nie spisz?
5
@Popitek12 Popperinho opinia o Marciniaku?
@blakkudium @Adran360
4
@NeroTFP1 są i tacy i tacy, nie prowadzilem nigdy statystyk ale np Pegula ma bardzo bogatych rodziców, niektorzy middle class (np Alcaraz to jego tata byl trenerem tenisa a mama pracowala w Ikei - wiec tutaj to okreslenie wydaje mi sie ok, ale tez znana jest historia sióstr Williams)
Statystycznie na gracza mysle, ze jest jednak wiecej tych bogatych niz przy pilce - jednak koszty treningow, potem turniejow itp to ten budzet jest potrzebny jest znacznie wiekszy
2
@PatrychoO pytanie czy teraz nie bedzie tak ze Uzbekistan zaplaci rachunek, Ronaldo 2 gole i wszystko bedzie dobrze do czasu?
0
@Kidd w f1 w sumie rozważyłbym 3 kierowców w 1 teamie nawet ;) a w sumie mniej zespołów
1
@LeszekFCB Uzbekowie to jednak najslabsza ekipa w grupie, powinien dostac tutaj dobre okazje od kolegów
Kolumbia to juz niezla repka wiec tam ciężej będzie
0
@FcPortoFan1999 Polska wygralaby z Tunezja 4-1 Oskarito
0
@Ilka mozna zmienic na Egipt czy inna ekipe jednak low tier, ale szczerze to ich futbol nie porywa oka
4
@Filipem wtedy ujawnil sie tez wielki kunszt trenerski, @Popitek12 Poppisteros docenia ze CR nie tylko bramki ale tez dyrygowanie drużyna kiedy trzeba, a nie glowa w piasek albo faule na rywalach bez konsewkencji
@blakkudium @Adran360 @Lanosss
0
@Encore futbol Szkotów wiesz jaki jest, nie porywa
0
@FcPortoFan1999 napisalem „np.” ;) jak chcesz mozesz zmienic 2 z tego grona
1
@LeszekFCB z Uzbekistanem bedzie chcial zapakowac gola a moze dublet
0
Mundial spoko, ale nic by nie stracił jakby np:
RPA, Czechy, Katar, Bośnia, Haiti, Szkocja, Paragwaj, Curacao, Tunezja, Nowa Zelandia, Irak, Jordania, Uzbekistan, Panama, Ghana w nim nie grały
3
@blakkudium tutaj trzeba atakowac ze wszystkich stron - za malo podań dostaje i wszyscy pomocnicy musza to wiedziec.
Brawo dla fanów, bura dla Nevesa i Bruno ze za malo podan do Christophera
@Lanosss @Popitek12 @Kessie @Comentateiro @heniusss @PatrychoO
0
@Encore Djokovic chcialby uniknac Sinenra az do finalu, a moze jakby go ktos po drodze wycial
Plus sam przytuliby jakas spokojne drabinke najlepiej ze specjalistami mąki
5
@Sysia11 @Popitek12 Popczar chyba zgodzimy sie ze to zagranie Messiego powinno wykluczyc go z piłki nożnej na dobre? Permanentna dyskwalifikacja to bylaby wlasciwa kara
@blakkudium @Adran360 @Lanosss @PatrychoO
8
@blakkudium to jest dobra postawa, bo mocniej motywuje kolegów do podawania CR7, zeby jednak gol w bramce był. A gol w bramce to dobra wiadomosc dla druzyny czyli Ronaldo jak zawsze najpierw drużyna a potem on.
@Popitek12 Popczarito propsujesz taka postawe a nie faule i unikanie odpowiedzialnosci?
@Lanosss @PatrychoO @Popitek12 @blakkudium @Adran360 @Kapitan hawk @Kessie
4
@NeroTFP1 grube transfery lubią ciszę
4
@heniusss zakusy na Messiego i City robiło
Trudno sie dziwic, zeby kluby ktore mialy kosmiczny budzet nie próbowaly atakowac pozyskania najlepszego piłkarza na swiecie