La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1458 Culés

9

Ale Messi pokazał wtedy klase, a to było ogromne wyzwanie po przegranym finale.


5

@Arden To był katastrofalny piłkarsko rok. Okradziono nas z mistrzostwa w ostatniej kolejce, real w końcówce wyrównał z Atletico w finale LM i zdobyli puchar, a na dodatek szkopy kosztem Leo zdobyli MŚ.

2

@LeoMessiiBarcaPepa w finale tez Argentyna mogla sie czuc okradziona, bo Hoewedes nie wylecial za czerwo po brutalnym faulu na Zabalecie

0

@mekston Oj tego to nie kojarzę, z finału pamiętam najbardziej sytuację Higuaina i strzał Messiego z ostrego kąta.

0

@LeoMessiiBarcaPepa i niektorzy pamietaja kontrowersje Neuer - Higuain, ale wlasnie to to jest claro czerwona - faul wyprostowana noga na wysokosci kolana niemal, gdzie pilkq na ziemi jest


0

@mekston Która tam minuta jest?
12?
Jeśli tak, to pewnie Argentyna by to wzięła, jeśli słusznie wyleciałby za ten faul.

0

@LeoMessiiBarcaPepa to bylo cos kolo 30 minuty wiec ARG mialaby sporo latwiej w meczu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?