mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 tutaj chca sie pokazac całemu światu
1
Starcia wewnątrz europejskie i znów masa goli
@FcPortoFan1999 @Lanosss @Popitek12
4
Polska by nigdy tak nie wtopiła na dużym turnieju
My nawet z Mistrzami Świata ostatnim razem tylko 0-2
@FcPortoFan1999 @Lanosss
0
@Paulinho2012 mial lepszy sezon klubowy, ale ZP ma tez swoje elementy o ktorych trzeba pamietac - marketing Mbappe > marketing Olise
Jesli Francja bralaby MŚ, to Mbappe tez najpewniej mialby sporo goli, moze nawet zostalby krolem strzelcow i tez pobiłby rekord bramek na MŚ
Plus on tez nieco nastrzelial - i byl krolem strzelcow La Ligi i LM trzeba pamietac
1
My z Holandią na Euro remisowaliśmy w tym momencie
@FcPortoFan1999 @Lanosss
9
Brian Brobbey - Deco juz dzwoni?
@FcPortoFan1999 @blakkudium @Adran360 @ViscaelBarca2007 @Lanosss
0
@FcPortoFan1999 Oski tutaj sprawa jasna
3
Brian Brobbey do Barcy - tak czy nie?
@ViscaelBarca2007 @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Adran360 @blakkudium
1
@FcPortoFan1999 a pamietasz nasz mecz na Euro z Holandia Oski?
Buuksa i 1-0
@Lanosss
0
@FcPortoFan1999 tutaj Uzbekowie zaplaca rachunek Oski
0
@FcPortoFan1999 rozne opcje moga byc, ale na razie daleko od tego
0
@Paulinho2012 jak Mbappe bedzie nabijal bramki i strzelal takie golazo jak w 1 meczu to easy ZP dla niego
3
Holendrzy napoczynają Szwecje
@FcPortoFan1999 @Lanosss @Popitek12
3
@barcelonaLM nie, nawet jak przegraja to i tak zachowaja szanse awansu bez wzgledu na wynik meczu Kolumbia - DRK
Ale tutaj Uzbekistan zaplaci rachunek @FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 trzeba odliczac
Powoli we wtorek tez robimy odliczanie do Aktu 2 akcji Cel
0
@FcPortoFan1999 jak z 3 to w sumie nie wiadomo co beda miec
0
@FcPortoFan1999 Holandia ma na koniec mecz z Tunezja, a ma 1 pkt
Wiec nawet porazka ich nie eliminuje a 4 pkt powinny dac wbicie do top32
0
@Herato Mbappe jak wygra teraz MŚ to wezmie ZP
0
@Herato tak, chociaz mozliwe ze na mundialu 32 zespolowym nie byloby Iraku
To tez trzeba miec na uwadze ze jestesmy na razie jakby plus mecz eliminacyjny
1
@FcPortoFan1999 randomowo tak
2
@Encore slaby byl to start Raphy - Rayan pewnie teraz start, ale wiadomo ze troche opcje sie skracaja
4
@blakkudium jest GOATkeres i okej @Czajka90 @Eklerek @Kessie @FcPortoFan1999
4
Akurat wypadnięcie Raphinii to nie problem dla Brazylii, kiedy N10 jest coraz bliżej powrotu - jedynie obaj z Vinim wolą grać bliżej lewej, ale Ancelot to już poukłada.
Plus Endrick może dostać nieco więcej minut.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@blakkudium @Adran360 @Lanosss @Kessie @FcPortoFan1999
2
@LAMC_10 Lavezzi - Maradona to jeden z najlepszych duetów w historii
1
@Adran360 zobaczymy czy utrzyma to, ale dobry start
2
@macio_944 @clyde najpierw zjadła pizzę u @Luciano99 a teraz u @macio_944
Nieźle się ustawiła w sobotę
5
Spoko, że na 19 i 22 dali te lepsze mecze dzisiaj
@FcPortoFan1999
1
@RoberDzik @Comentateiro opinia
0
@FcPortoFan1999 to bedzie kolejne wewnątrz europejskie starcie
Na razie multum bramek w nich
Anglia - Chorwacja
Szwajcaria - Bośnia
0
@FcPortoFan1999 Oski oglądasz Polska (albo nasz zamiennik) - Holandia?