1

@FcPortoFan1999 nie Oski, nie staje się

Nie bedzie MŚ spoza Europy / Am Pld

5

Ciekawe czy na pucharowej nie bedzie tak, ze hydration breaks będą punktami zwrotnymi?

Moze nawet w finale sporo zmieni?

@FcPortoFan1999 @Lanosss @Popitek12 @Encore @Kessie @Adran360 @blakkudium

0

@FcPortoFan1999 Polska to samograj Oski

1

@FcPortoFan1999 ten selekcjoner sam ma bardzo dobra pamiec ale czasami ma luki w pamieci Oski

0

@mmaciass Yamal ugotuje

0

@FcPortoFan1999 i wtedy Ty wchodzisz caly na bialo?

0

@AmigoBlancos przy 3 pkt moze byc tak ze jakis bilans bedzie mial znaczenie ale zobaczymy ostatecznie po grupach

2

@Korsain trzeba poszukac nowego trenera na ostatni mecz

1

@Votrox7 do konca tego mundialu bronimy naszego top16

1

@FcPortoFan1999 technicznie to odpadlismy na wicemistrzów swiata, i w ogole tylko z mistrzami i wicemistrzami przegralismy wiec tak jakby jestesmy 3 ekipa na swiecie

0

@FcPortoFan1999 tik tok Oskarito

0

@FcPortoFan1999 to byly czarne konie z Europy i Am Pld

1

@FcPortoFan1999 uspokajałeś już taka panienkę?

Potem na kawę?

1

@FcPortoFan1999 Oski, z Polska trzeba byloby sie liczyc

Oficjalnie jestesmy wciaz jedna z 16 najlepszych repek na swiecie

0

@zadafcb Ekwador i Turcja jako czarne konie - @FcPortoFan1999

1

@marcin62 Yamalinho będzie walił brameczki z wolnych

0

@FcPortoFan1999 i Portugalia to będzie ta z Ligi Narodów

1

@Adran360 prawie 3 xG Ekwadoru

Turcja z Paragwajem tez spore xG

2

@KamQiX wprowadzajac tez do tego nowatorskie rozwiązanie niskiego pressingu

@FcPortoFan1999

1

@Arn3th tak, decyduja bezposrednie

Niemcy nie maja gwarancji 1 miejsca ale oczywiscie mocno musieliby zmascic bo wlasciwie tylko przegrana 2 golami z Ekwadorem ich wyrzuca na 3 miejsce

1

@macio_944 i to na ostatniej prostej ligi - grali z nim mecz, ha tfu

2

@Jarema2000 zgadza sie, dlatego napisalem ze porażka 1 bramka wyżej niż 0-1, czyli 1-2, 2-3 daje im gwarancje 1 miejsca

Wtedy bilans byłby taki sam, ale Niemcy mieliby najwięcej strzelonych w meczach między tymi 3.

Przy 0-1, wtedy patrzymy na całościowy bilans ich i WKS, a wysoka wygrana z Curacao dałaby im 1 miejsce (pkt 4 tiebreaka rozstrzygający)

2

@FcPortoFan1999 nie mogli Oskarito

3

Niemcy nie mają jednak gwarancji jeszcze 1 miejsca w grupie.

Jak Ekwador wygra z Curacaco, to potem Niemcom wystarcza remis z Ekwadorem, ew porażka max.1 bramką - jeśli przegrają nie 0-1 to wtedy też 1 miejsce gwarantowane

Przy 0-1 wtedy wciąż mogą ale WKS nie moze za wysoko z Curaco wygrać, wiec jakakolwiek porażka 1 bramką praktycznie daje też 1 miejsce

@FcPortoFan1999 @blakkudium @Adran360 @Comentateiro

2

@Adran360 detale

10

Undav - Brobbey ale to będzie chodziło w Barcy w kolejnym sezonie

i Yamal im ciasteczka będzie grał

@ViscaelBarca2007 @Popitek12 @Kessie @blakkudium @Adran360 @FcPortoFan1999

2

@Adran360 ostatnie dwa turnieje MŚ jednak były ogromnymi porażkami Niemców

4

Deco powinien zainteresować się tym Undavem

@Lanosss @FcPortoFan1999 @blakkudium @Adran360 @Popitek12 @Kessie @ViscaelBarca2007

1

Ależ dobre podanie w tej minucie

0

WKS to może utrzymać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?