mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 nie Oski, nie staje się
Nie bedzie MŚ spoza Europy / Am Pld
5
Ciekawe czy na pucharowej nie bedzie tak, ze hydration breaks będą punktami zwrotnymi?
Moze nawet w finale sporo zmieni?
@FcPortoFan1999 @Lanosss @Popitek12 @Encore @Kessie @Adran360 @blakkudium
0
@FcPortoFan1999 Polska to samograj Oski
1
@FcPortoFan1999 ten selekcjoner sam ma bardzo dobra pamiec ale czasami ma luki w pamieci Oski
0
@mmaciass Yamal ugotuje
0
@FcPortoFan1999 i wtedy Ty wchodzisz caly na bialo?
0
@AmigoBlancos przy 3 pkt moze byc tak ze jakis bilans bedzie mial znaczenie ale zobaczymy ostatecznie po grupach
2
@Korsain trzeba poszukac nowego trenera na ostatni mecz
1
@Votrox7 do konca tego mundialu bronimy naszego top16
1
@FcPortoFan1999 technicznie to odpadlismy na wicemistrzów swiata, i w ogole tylko z mistrzami i wicemistrzami przegralismy wiec tak jakby jestesmy 3 ekipa na swiecie
0
@FcPortoFan1999 tik tok Oskarito
0
@FcPortoFan1999 to byly czarne konie z Europy i Am Pld
1
@FcPortoFan1999 uspokajałeś już taka panienkę?
Potem na kawę?
1
@FcPortoFan1999 Oski, z Polska trzeba byloby sie liczyc
Oficjalnie jestesmy wciaz jedna z 16 najlepszych repek na swiecie
0
@zadafcb Ekwador i Turcja jako czarne konie - @FcPortoFan1999
1
@marcin62 Yamalinho będzie walił brameczki z wolnych
0
@FcPortoFan1999 i Portugalia to będzie ta z Ligi Narodów
1
@Adran360 prawie 3 xG Ekwadoru
Turcja z Paragwajem tez spore xG
2
@KamQiX wprowadzajac tez do tego nowatorskie rozwiązanie niskiego pressingu
@FcPortoFan1999
1
@Arn3th tak, decyduja bezposrednie
Niemcy nie maja gwarancji 1 miejsca ale oczywiscie mocno musieliby zmascic bo wlasciwie tylko przegrana 2 golami z Ekwadorem ich wyrzuca na 3 miejsce
1
@macio_944 i to na ostatniej prostej ligi - grali z nim mecz, ha tfu
2
@Jarema2000 zgadza sie, dlatego napisalem ze porażka 1 bramka wyżej niż 0-1, czyli 1-2, 2-3 daje im gwarancje 1 miejsca
Wtedy bilans byłby taki sam, ale Niemcy mieliby najwięcej strzelonych w meczach między tymi 3.
Przy 0-1, wtedy patrzymy na całościowy bilans ich i WKS, a wysoka wygrana z Curacao dałaby im 1 miejsce (pkt 4 tiebreaka rozstrzygający)
2
@FcPortoFan1999 nie mogli Oskarito
3
Niemcy nie mają jednak gwarancji jeszcze 1 miejsca w grupie.
Jak Ekwador wygra z Curacaco, to potem Niemcom wystarcza remis z Ekwadorem, ew porażka max.1 bramką - jeśli przegrają nie 0-1 to wtedy też 1 miejsce gwarantowane
Przy 0-1 wtedy wciąż mogą ale WKS nie moze za wysoko z Curaco wygrać, wiec jakakolwiek porażka 1 bramką praktycznie daje też 1 miejsce
@FcPortoFan1999 @blakkudium @Adran360 @Comentateiro
2
@Adran360 detale
10
Undav - Brobbey ale to będzie chodziło w Barcy w kolejnym sezonie
i Yamal im ciasteczka będzie grał
@ViscaelBarca2007 @Popitek12 @Kessie @blakkudium @Adran360 @FcPortoFan1999
2
@Adran360 ostatnie dwa turnieje MŚ jednak były ogromnymi porażkami Niemców
4
Deco powinien zainteresować się tym Undavem
@Lanosss @FcPortoFan1999 @blakkudium @Adran360 @Popitek12 @Kessie @ViscaelBarca2007
1
Ależ dobre podanie w tej minucie
0
WKS to może utrzymać