La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 794 Culés

3

Niemcy nie mają jednak gwarancji jeszcze 1 miejsca w grupie.

Jak Ekwador wygra z Curacaco, to potem Niemcom wystarcza remis z Ekwadorem, ew porażka max.1 bramką - jeśli przegrają nie 0-1 to wtedy też 1 miejsce gwarantowane

Przy 0-1 wtedy wciąż mogą ale WKS nie moze za wysoko z Curaco wygrać, wiec jakakolwiek porażka 1 bramką praktycznie daje też 1 miejsce

@FcPortoFan1999 @blakkudium @Adran360 @Comentateiro

1

@mekston Nieoficjalnie wygrali już grupę.

1

@mekston jeśli przegrają z Ekwadorem to 3 drużyny będą miały 3pkt i będzie się liczył bilans bramkowy pomiędzy tymi 3ma

2

@Jarema2000 zgadza sie, dlatego napisalem ze porażka 1 bramka wyżej niż 0-1, czyli 1-2, 2-3 daje im gwarancje 1 miejsca

Wtedy bilans byłby taki sam, ale Niemcy mieliby najwięcej strzelonych w meczach między tymi 3.

Przy 0-1, wtedy patrzymy na całościowy bilans ich i WKS, a wysoka wygrana z Curacao dałaby im 1 miejsce (pkt 4 tiebreaka rozstrzygający)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?